mam 4x predni a 4xzadni + displej , vidim ktere cidlo me upozornuje na prekážku a v jaké vzdálenosti. 1,5m-0,3m , je to valeo a je to zlatá věc .do mezery na parking se dostanes i třikrat rychleji než bez assistenta a treba v praze je to good jinak te nedockavci vytroubí doaleluja apod.
jinak mam na extremy i couvací kameru.
a zbytečnost to není , jen to ulehčuje život , stejně jako např servořízení, esp, mobily, pc ,......
[upravil dne 17/5/09 Pe.Tr]