Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. no ber to tak že neon pojede s adelkou a miminkem Kryštou , tzn kočar a dva bagly minimalne, sice ma 406 break ale i tak není nafukoací , jako věřím že něco veme navrch ale všechno vzit prostě nejde.
    • 29
  2. Pe.Tr

    Prosík na fotografy

    nikdo necvakl banner autobenexu?
    • 16
  3. Pe.Tr

    Pe.Tr ma mew auto?

    Kua vy jste rychlíci , zatím je 406 a jak píše Miras přelom roku to jistí , bohužel zatím bojuju s barvou auta ,ale uvidíme , třeba peugeot překvapí ještě zvažuji jestli 406 prodat či ponechat. jinak ten kdo změnil karu je Miras , ted ho konečně na dalnici předjedu [upravil dne 18/5/09 Pe.Tr]
    • 24
  4. Pe.Tr

    homokinetické klouby na 406

    tak bohužel kratší 5000 delší 5300 a jsou to ceny za repasované díly
  5. zatím se držim a neklikám , ikdyž vím že s narůstajícím počtem lidí co to omrkli se asi zvyklat nechám
    • 12
  6. + je možnost dovést manuály \"česky\" psané . 406 206 307 parner II boxer I boxer II 607 pokud máte zájem připište to neonovi sem.
    • 29
  7. Pe.Tr

    sensor na viku nadrze

    vlado.-m ma pravdu , je to kvuli aditivovani nafty
    • 25
  8. Pe.Tr

    Tuningcup a vše kolem srazu....

    sprinty po jednom ???tak to je mega ulet!
  9. Pe.Tr

    \"Veselý\" víkend

    no ja si dovolim oponovat tím že na deset let stare baterce 100% ano.
    • 30
  10. Pe.Tr

    \"Veselý\" víkend

    zbytečně se budu jen opakovat: měřákem. btw: ano , na přelomu roku proběhne obnova mého vozového parku .Většina ví.
    • 30
  11. Pe.Tr

    pokuta za nizky tlak v rezerve

    a když mám nouzák tak musí mít jaký tlak?
    • 60
  12. Pe.Tr

    \"Veselý\" víkend

    při pravidelné prohlídce , pokud čtu dobře tak si od 1999 tento krok vynechal.
    • 30
  13. Pe.Tr

    \"Veselý\" víkend

    ne , zcela bezny tester na akumulatory .
    • 30
  14. Pe.Tr

    \"Veselý\" víkend

    tak to dopadá když věci jen používáte
    • 30
  15. no i tak nepotesim 6453Z9 za 10620,-
  16. Pe.Tr

    pylový filtr--výměna

    jak říkáme my rodilý ostravaci : yes!!!
    • 14
  17. Pe.Tr

    Parkovanie & priatelka

    mam 4x predni a 4xzadni + displej , vidim ktere cidlo me upozornuje na prekážku a v jaké vzdálenosti. 1,5m-0,3m , je to valeo a je to zlatá věc .do mezery na parking se dostanes i třikrat rychleji než bez assistenta a treba v praze je to good jinak te nedockavci vytroubí doaleluja apod. jinak mam na extremy i couvací kameru. a zbytečnost to není , jen to ulehčuje život , stejně jako např servořízení, esp, mobily, pc ,...... [upravil dne 17/5/09 Pe.Tr]
    • 13
  18. Pe.Tr

    Navýšení úrovně výbavy

    aha , tak ve čtvrtek večer to si byl ty !
    • 31
  19. Pe.Tr

    pylový filtr--výměna

    kurte , neuč kobru lítat či jak se to říká , na obrazku zily je opravdu filtr-vstupní .to že pod ním ten pylovej chybí , je věc druhá
    • 14
  20. Pe.Tr

    pylový filtr--výměna

    to je filtr co ukazuje Zila . divny ale je .je to na trosku větší pyl třeba listí apod
    • 14
  21. Pe.Tr

    pylový filtr--výměna

    jj je to lokalitou , mě vydrží bílej tak 2000km max
    • 14
  22. Pe.Tr

    pojistovna - celni sklo

    no to je rada:bojim zaplati ti jen co maš nasmlouváno. co mas ve smlouve? častká?spoluučast?
    • 15
  23. určitě,potřebuji ovšem VIN
  24. Pe.Tr

    Frankfurt - parkování u letiště

    ...osobní lustrace případného zájemce nutná... Knihovny už nezabírají?
    • 9
  25. kytu kytu kytu ....
    • 37
×
×
  • Vytvořit...