Aby se nezapomnělo na další z výhod řádného člena připomínám že i nadále platí sleva 10% po predložení kartičky řádného člena.
Jinak shodou okolností jsem tuto restauraci po delší odmlce navštívil minulou sobotu a byl jsem opět max spokojen. Vstřícná obsluha ktera o nás opravdu stála a i tak se o nás starala. Díky internetové akci , jsme si objednali internetové menu Peugeot 307 . První byla polévka vývar kuřecí s nudlemi, na to studený předkrm v podobě šunkových rolek s křenem a šlehačkou s toustíky- fakt parada a hlavní jídlo byly vepřové špízy s hranolkama na brusinkach a víně . Nakonec dezert v podobě kávy a palačinky s banánem. K menu jsme samozřejmě dostali i 0,3l nealka. to vše za 250,- po předložení kartičky .
Kdybych měl hodnotit body tak z deseti bodu dám devět . Devět proto, že klasický ceník už tak výhodný není ale v podstatě můžu dát i desítku páč ja si rad připlatím za kvalitu a za to že si mně někdo hýčká
Takže vřele doporučuji !!!