Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Který kola jsou hezčí?

    tak snad ty druhe uz neobjednal bo bychom ho asi nakakali
  2. Pe.Tr

    Který kola jsou hezčí?

    jj origo pasnou lip , resp ty coraily sedi vic nez ty druhy
  3. Pe.Tr

    zhasínání světel

    Taky jsem je menil.samy me zhasinaly dalky i mlhovky a dokonce kdyz jsem zapnul sterace tak se resetovala spotreba.ted mam klid.
  4. Pe.Tr

    zhasínání světel

    Staci vymenit packy pod volantem,pokud mas esp tak ty stoji jen 14litru:D.jinak zavadu neodstranis.
  5. Pe.Tr

    poradte tenisovu raketu

    Bud prokenex nebo levnejsi head ,vyplet aspon na 20-22 kilo.hlavu spis oval a max do 500g vahy.hlavne at se ti good drzi obouruc na rukojeti.dunlop dela super omotavky kdyztak.
  6. Pe.Tr

    Setkání u vysavače na pumpě

    Secouver , určo chodila do školy , si ji najdi na spoluzaci.cz , jak najdeš třídu kam chodila znám fígl jak se do třídy dostat , ale pššššššt....
  7. ikdyž nej psa mám já tak jsem ti hlas dal taky Počet zobrazení: 6533 Počet hlasů: 1484 Průběžné pořadí: 20
  8. Pe.Tr

    FILMový koutek

    Tak jsme dnes byly na Jak vycvičit draka , a mohu doporučit , moc pěkné a děti spokojené , musím dodat že kdybychom šli na 3D tak to děti neudrží a měli by v kalhotách , i bez 3D jsme měli s Tou co se mnou bydlí co dělat aby jsme je udržely v klidu
  9. Asi se te chce Verča zbavit , jakou máš pojistku?
    • 40
  10. hele neni to nahodou jubuilejní 60.-tý???
    • 39
  11. neboj max ve třech
    • 39
  12. Je to blazen:D Ted uz mas hvezdícky dve ne?
  13. Pe.Tr

    Nehoda mé 406ky

    tak to je pech čeče , přemyšlim kdo ted na klubu rozprodava new čumak , zkus devila-nigttse.
    • 31
  14. tak to opravdu nikomu nechybí? Co s ní ? mám ji dát do eshopu jako limitovanou edici?
    • 7
  15. tak to doporučuji si meničko vytisknout , musis se tam prokazat že ses o tom dovedel z internetu . Pindo díky za fotečky , je to tam furt good.
    • 40
  16. Pe.Tr

    Jak se \"měří\" v Měšo?

    V měšo je dokonce tuším 40cítka , jo a pro ty co jezdí na Mělník od Prahy tak novinkou je že v Tumovce u Kojetic odmontovaly značky 60 tzn že přes tumovku jen 50 !!! Tušim že od pondělka tam budou vic než často měřit dacani , jo a na mělniku už jsou take civilni pasaty nejen pro dalnici
    • 14
  17. Pe.Tr

    OT - lže prodejce auta ?

    nebo inzerat s vyhodnou koupi s jeho telefonem , třeba PS3 za 2
    • 53
  18. tak dej echo , bydlim par vesnic od mratina , Neratovice
    • 51
  19. Internetové stránky http://www.ecovan.cz E-mail ecovan@seznam.cz Kraj Středočeský Okres Praha-východ Pošta Mratín Město 250 63 Mratín Ulice U Cukrovaru 206 Adresa U Cukrovaru 206 , 250 63 Mratín Telefon Fax Mobil +420 605 841 979 Činnost Provozování vrakoviště. Prodej starších i nových náhradních dílů a součástek na dodávky všech značek a na osobní automobily Peugeot.
    • 51
  20. do kterejch? do levejch budou mit jeste na vrakači v mratine u libeznic, ja kupoval pravou za 800,- včetně tapecu
    • 51
  21. přece nepojedu 210km/h v pravym ne?
    • 18
  22. Pokud máte nějaké reference tak sem s nimi
    • 40
  23. připomínám link http://www.restaurace-peugeot.cz/ a číšník opravdu kontroluje platnost kartičky!!! jo a připomínám i možnost platit kartou.
    • 40
  24. Aby se nezapomnělo na další z výhod řádného člena připomínám že i nadále platí sleva 10% po predložení kartičky řádného člena. Jinak shodou okolností jsem tuto restauraci po delší odmlce navštívil minulou sobotu a byl jsem opět max spokojen. Vstřícná obsluha ktera o nás opravdu stála a i tak se o nás starala. Díky internetové akci , jsme si objednali internetové menu Peugeot 307 . První byla polévka vývar kuřecí s nudlemi, na to studený předkrm v podobě šunkových rolek s křenem a šlehačkou s toustíky- fakt parada a hlavní jídlo byly vepřové špízy s hranolkama na brusinkach a víně . Nakonec dezert v podobě kávy a palačinky s banánem. K menu jsme samozřejmě dostali i 0,3l nealka. to vše za 250,- po předložení kartičky . Kdybych měl hodnotit body tak z deseti bodu dám devět . Devět proto, že klasický ceník už tak výhodný není ale v podstatě můžu dát i desítku páč ja si rad připlatím za kvalitu a za to že si mně někdo hýčká Takže vřele doporučuji !!!
    • 40
  25. Pe.Tr

    Jaro je tady.........

    a ty uz s ni umis zacházet jo? no potěš koště [upravil dne 25/3/10 Pe.Tr]
    • 32
×
×
  • Vytvořit...