Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Tzn propojeni s tv a pusteni primo do tv jo nebo ne? Ted jsi me zmatl
    • 12
  2. To auto pujde jeste do obehu....
    • 43
  3. tak koukam že to umi i přehravat soubory co tv neumi tak to jdu do toho, fakt moc díky.
    • 12
  4. Pe.Tr

    c4 cactus :(

    cactus je vítězem světového auto roku v oblesti designu to jen tak na okraj... ...woody když tak napiš , uděláme cenu...
    • 7
  5. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    To byl Kuba 306 306 cervena tridver a bile kola a strecha
  6. Jojtik moc diky za nasmerovani, supr
    • 12
  7. Mam plazmu od panasoniku, smart, s tim ze jsou na ni aplikace, youtube ktery jsme jako jediny pouzivali tuto aplikaci ukoncil v dubnu viz https://support.google.com/youtube/answer/6098135?p=yt_devicesupport&hl=cs&rd=1 Muj dotaz zni jestli je mozne do tv dostat nejaky web prohlizec, na smart shopu jsem nic takoveho nenasel.
    • 12
  8. Cvrkot je normalni, pokud by jel na tri valce svitila by kontrolka motoru a nepravidelny chod by byl tvrdy a skakavy, u techto motoru hodne zlobilo cidlo teploty, v ak stoji 500,-. Da se to zjistit na oem diagnostice, origo peugeotacke, v parametrech mrkni co cidlo ukazuje, pokud tam bude nesmysl data tak je to jasny
  9. No ja jsem v obchodu porad....
  10. Coz je blbost. Koupis nove atraktivni zbozi a kdyz uz si ho lidi objednaj tak ktomu naklikaj i veci co by solo nevzali a kor kdyz to podporis napr zdarma postou od 500,-
  11. Realita je taková...většina kluků od spodních hranic jezdí pro rakouské firmy.důvodů je víc ale ten nej je 60-80 cista packa+diety + 13 a 14 plat.... Na tohle kyvne max mladej kluk na ziskani praxe, pokud vydrzi.
    • 22
  12. Dali tam silnejsi pojistku
  13. Pe.Tr

    Měření přenesených dat

    Z mobilnim od tmobile budes mit jejich apku v pc a uvidis kolik mas preneseno
  14. Pe.Tr

    oživíme Džbánminisrazy?

    ...nad Labem
    • 51
  15. Pe.Tr

    oživíme Džbánminisrazy?

    Taky Přerov
    • 51
  16. Pe.Tr

    Nějak mi to nejede...

    Nemuze byt plny kat?
    • 14
  17. Pe.Tr

    Economy Mode Active

    Jj ok.
    • 85
  18. Pe.Tr

    Economy Mode Active

    V benatkach repasuji, pocitam cca 1500
    • 85
  19. Pe.Tr

    Softwarové vypnutí FAP

    Co se na to vysrat?
  20. Pe.Tr

    Problém po FAP Off

    ...jenže oni nepočítají se mnou.... :D
    • 29
  21. Pe.Tr

    Problém po FAP Off

    Vymena na zaruku :-P
    • 29
  22. Pe.Tr

    Problém po FAP Off

    Peto, chybí.
    • 29
  23. Pe.Tr

    Padají ručky na palubce

    Je jen nasazena
    • 32
  24. Pe.Tr

    Problém po FAP Off

    Novej fap je tak za 10000,-, co mam rikat ja, do hyu ix35 stoji 120000,- bez dph :-)
    • 29
  25. Pe.Tr

    Padají ručky na palubce

    Jj jdou stahnout
    • 32
×
×
  • Vytvořit...