Motomoto ja mam pamet velice dobrou.
Krom toho ze za poslednich 14 dni ses tu uz asi 20x omlouval mi prijde ze omluva je jen prazdne slovo.
Kazdopadne znam tve nazory, vim ze jsi nespokojeny s ucetnictvim klubu a jeho vedenim, mimojine tedy. Narovnani do tve podoby ok stim nikdo problem mit nebude ale bude to stat, pro mne velmi zbytecne penize, a hlavne spoustu casu a chuti zainteresovanych.
Dodneska to funguje jen nekdo ma pocit ze nedostatecne. Kdybys radeji napsal ze chces srovnat temata ve foru podle znacek,motoru a vyskytu zavad tak budou lidi radeji. Vsichni chteji udobrovat naladu, zvysovat zisky, apod. Ale orientace na koncoveho uzivatele fora ohledne aut to nic.
Za mne neni potreba "nakupovat" ale "uklidit"