Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Ano, a prohlidni si fotky MJ nez tu zacnes neco psat
  2. Nevim, chtelbych ale zalezi co vymysli felcari
    • 63
  3. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Peto ja se ji tam nesnazim dostat, ale je fakt ze bych ji tam rad videl. Jak pisu pomaham ji byt vic videt to neni nic proti nicemu. P.s. Nikdy jsem nedelal nic proti klubu, naopak....
  4. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Peta ma zakazane koukat na zensky Peto, snazim sw ji pomoct, je v nevyhode neznamosti na foru, nema ani 20 prispevku, tady by jenda v historii nic nenasel
  5. Jsem si myslel ze ChouLu nebude delat aplikaci....fnuk
  6. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Medvěde je to preci volnocasova aktivita travena mezi nami kamarady... Dyt jde o h.v.o. :)
  7. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Jako ad jsem k tematu, Za mne schreek bez debat, ChouLu nejen proto aby dotahl stranky a forum do konce,Verysek s Eltonem a pak vaham Radim vs Scratch, Almanila neznam tolik tak si netroufam, Jendaaa možná ale jeho pani by si to nezaslouzila :-)
  8. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    Jdi ty brebto.... Ja uz nemam tu cerstvost a zapaleni, ale Verysek by me svoji zapalenosti mohl strcit do kapsy mozna i tenkrat. Ji budou volit maximalne lidi ze srazu, na foru moc videt neni, ale zas jsou tu tlučhuby a skutek utek, nebo tri mesice po zvoleni o nich neni vidu a slechu. Na foru jo ale to vedeni uz tak nejak jim nevoni...
  9. Dobre rano volebni komise. Bude taky informovani o prubeznych vysledcich jako tomu byva v tv?
  10. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    musel jsem si najit nahradu když ty ted furt smrdis doma
  11. Pe.Tr

    Mám jasno, co vy? VOLBY 2015 - diskuze

    2 je jasna volba, většího srdcare neznam, navíc konexe v peugeotu, ma to kousek od schreeka a od chouluho , byt po rekonstrukci , starej o vikendu na fotbale, ta ma casu habakuuuuk :D , a hlavne je to supr zenska zadna fiflena a ma nadhernou 308
  12. Tak zrovna cloveku jako minimaxa bych s klidem dal podporu na 300 lidi, protoze vim ze po srazu by prebytek vratil.
  13. Pe.Tr

    Množství chladiva v klimatizaci

    Ležím v bazenu ale treba se to povede...prvni je olej pak medium
    • 27
  14. Pe.Tr

    Množství chladiva v klimatizaci

    Ten olej je strasne moc si myslim
    • 27
  15. Pe.Tr

    Prosba o podporu

    Hip hip hura!
  16. Pe.Tr

    Množství chladiva v klimatizaci

    Plyny jsou jen dva, ten druhy ma tak 1% aut v cr, peugeoty zadne. Rozdil mnozstvi plynu +/-10% nepoznas ani ty ani auto. Dulezita je tesnost systemu.
    • 27
  17. Protoze oni o to nestoji. Nechto Durkovi, nelez zbytecne nekam kde je to zbytecne, uz maji svuj svk klub pro to to nema cenu resit. Smir se stim ze xy% rad ad auta budou hledat tady a sraz,vyhody a pokec budou resit na svk klubu.
  18. Okacko je to presne jak pises, dobre napsana kandidatka bohuzel neznamena ze adept bude klubu prospesny a naopak. Taky me pobavilo a vpodstate je to tak jak se rika sto lidi sto chuti. Nekdo pise ze potreba klub vytahnout ze sra cek, nekdo pise ze je to na klubu ok a jen potahne karu dal, nekdo to chce cele prekopat, nekdo posunout na jiny level.
  19. Chaos? Tak ted si slusne poplival vsechna predesla vedeni....
  20. Prijde mi ze prazdne slovo je to prave pro tebe... Pokud jai muj prispevek nepochopil.
  21. Milane s tim slovenském jsi uplne mimo, nic jsi nepochopil. Nech je zit svym zivotem jejich moznostma. Kdo ze svk chce byt tady je to jeho volba ale je nutne si uvedomit ze je na cz klubu. Scratch, nechces hodnotne ceny na srazu a zaridis gps aktivni hlidani auta...
  22. Motomoto ja mam pamet velice dobrou. Krom toho ze za poslednich 14 dni ses tu uz asi 20x omlouval mi prijde ze omluva je jen prazdne slovo. Kazdopadne znam tve nazory, vim ze jsi nespokojeny s ucetnictvim klubu a jeho vedenim, mimojine tedy. Narovnani do tve podoby ok stim nikdo problem mit nebude ale bude to stat, pro mne velmi zbytecne penize, a hlavne spoustu casu a chuti zainteresovanych. Dodneska to funguje jen nekdo ma pocit ze nedostatecne. Kdybys radeji napsal ze chces srovnat temata ve foru podle znacek,motoru a vyskytu zavad tak budou lidi radeji. Vsichni chteji udobrovat naladu, zvysovat zisky, apod. Ale orientace na koncoveho uzivatele fora ohledne aut to nic. Za mne neni potreba "nakupovat" ale "uklidit"
  23. pred 4 lety a od te doby je system zmenen tak vklidu.
  24. Pe.Tr

    Množství chladiva v klimatizaci

    Tak si najdi nekoho kdo to dela pausalne a mas klid.
    • 27
  25. Max jukni jestli ti pri teto teplote toci ventilator na druhou rychlost tedy maximalni
×
×
  • Vytvořit...