A já se ptám v čem je ten problém? Srazy vždy byly plné lidí, kteří se chtěli pobavit ,ukazat si auta ,poradit, načerpat inspiraci,zkalit se do němoty ,prostě vypnout od celotydenních povinností.
Myslím si, že Plazík s Medvědem ten víkend připravili velmi zajímavě a navíc v lokalitě, která už dloooouho nebyla a z dane lokality tam vidim jen dva přihlašené .
Tak šup šup , pojdme prázdniny uzavřít tímto způsobem , je to v podstatě poslední letošní sraz Peugeot Clubu Amis de Lion!!!
http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=393
Btw. Dalši sraz je až v unoru jakžto zimní klouzání a to je 5měsíců!