Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. na šachtě sem byl milionkrát ale nikdy sem nemakal
  2. Pe.Tr

    Autorádio s MP3

    ale jo ale musis dodržet to že tve radio je can/van sběrnice a 2005 vejs je can/can , musis sehnat starsi
  3. Pe.Tr

    Autorádio s MP3

    ne
  4. A já se ptám v čem je ten problém? Srazy vždy byly plné lidí, kteří se chtěli pobavit ,ukazat si auta ,poradit, načerpat inspiraci,zkalit se do němoty ,prostě vypnout od celotydenních povinností. Myslím si, že Plazík s Medvědem ten víkend připravili velmi zajímavě a navíc v lokalitě, která už dloooouho nebyla a z dane lokality tam vidim jen dva přihlašené . Tak šup šup , pojdme prázdniny uzavřít tímto způsobem , je to v podstatě poslední letošní sraz Peugeot Clubu Amis de Lion!!! http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=393 Btw. Dalši sraz je až v unoru jakžto zimní klouzání a to je 5měsíců!
  5. Pe.Tr

    Software diagnostiky pro pc

    to nenajde kdyby se na hlavu stavěl
    • 6
  6. Pe.Tr

    !!!VYŘEŠENO!!! HELP - Klape motor

    jen připomnam svuj přispevek z 4.8.2009
  7. Pe.Tr

    denní svícení

    a jedná se o jaký vůz? +rok vyroby.
    • 8
  8. Pe.Tr

    Jsem tu nová

    takže když ti výrobce řekne ,že máš do naftáka lít naftu tak tam budeš lít benzín protože to je jen věc názoru sorry píšu extrem, ale z principu to je stejné . No nechte to na ni, jsou to její utracené peníze .
  9. OT: Budvare ta fotka je jak z filmu rychle a zběsile když auto odfukuje (NOS) [upravil dne 20/8/09 Pe.Tr]
  10. Pe.Tr

    Jsem tu nová

    pastorku její motor papa 5W-30 od Totalu ,takže papa kvalitu a 30 tis km je v klidu . Myslim že od toho má servisní knížku kde je co dané a navíc nesmíš zapomínat na to že auto je v záruce a ta má i nějaké podmínky.
  11. Pe.Tr

    změna nicku

    všechno jde , předam Kurtovi.
  12. Pe.Tr

    Jsem tu nová

    fotosrazy tady http://www.peugeot-club.com/index.php?co=galerie/menu&upload=/foto_srazy/oficialni jinak vím že minimálně jeden fiat už tam bude
  13. Pe.Tr

    Chine bleu Peugeot 406

    Jak to děláš že máš takového fešáka ?
  14. Tak jak chalani dojedete či jak?
  15. hoj,ty uz tez neviš co za zavadu si vymyslet co? to auto je snad nejvetsi hypochondr na klubu:D
  16. Pe.Tr

    R.I.P. AŠA

    hej nas neoblafneš to je ta z palubovky u spolujezdce:D je tez fajna
  17. Pe.Tr

    R.I.P. AŠA

    To je strašné , je mě to moc líto , takovej suprovej pejsek .
  18. Pe.Tr

    konkurence

    panove to je luxus autobus , nahon na zadek je jedinym zaporem tohovozu . jinak je to strelec a nezere to tolik , skoda ze evropska verze je oproti zamorske tak okousana ve vybavě
    • 6
  19. Pe.Tr

    aktualní fotečky ukaž-607

    ...a taky kolik máš vaty, že.
  20. Kurte bliží se konec světa když zaplatíš, vemem tě sebou na jinou planetu , halelujááá...
  21. my jsme taky \"církev\" desátky sem 106206306/5500
  22. Pe.Tr

    Jsem tu nová

    taky tě vítám , serazík už je za dveřmi Destiny: Marceluv inzerát hadr:D
  23. Pe.Tr

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    a páčku už sem sem dával ale ještě jednou teda , jinak není peugeotacka ale je menší a akorád na prsty od volantu , jinak ma dvě paměti na rychlost a pamět udrží i po vypnutí klíčku. Jinak je potřeba dodělat spojkovy spinač ktery tam nemam a nemam na pedálu ani díru pro něj natož protikus na vypínaní , zatim to bez něj jde ale určo se co nejdříve dovyrobí
  24. Pe.Tr

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    Vývěva zde
  25. Pe.Tr

    Jak na tempomat – Fotodokumentace

    Mám ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Joooooooooooooo!!! :D:D zada spálená jsem ko, ale je tam a facha!!!
×
×
  • Vytvořit...