ono naopak se firmy na media obracejí zkrzeva lepší informovanosti ,ono je to taky trošku jako reklama která o výrobci vypoví, že nejen vyrábí vozy ale i kontroluje jejich kvalitu a to že se z linky podaří pustit serie s vadou je jen pochybení lidského faktoru , to je stejne jako s tema rohlíkama , proste je pekař nechal dele v peci než měl.
z posledni doby co si pamatuju tak byly informace že auta stahovaly do servisu toyoty , ranauty a mitsubishi . z jineho odvetvi mužu dat jako přiklad opravne balíčky pro vistu aj aj.
to je proč jsem mimojine reagoval na tvuj příspěvek ,kdyby vyrobci o problemu svet neinformovaly byly by značně proti sobě. to samozřejmě neplatí pro firmy menší které by to ohrozilo a krachly by . Věřím že se bavíme o gigantech.