Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. treba to je regulace klimatizovane prihradky
    • 15
  2. jj auto je určitě momentálně v anglii ....
    • 33
  3. Pe.Tr

    Traktory

    zavolej hygienu ta si to odmera
    • 13
  4. Pe.Tr

    modelky18

    nende
  5. Pe.Tr

    slovenské zrazy

    zkusime neco vymyslet
    • 25
  6. Pe.Tr

    ,,folie´´ na zadne svetla

    jseš skouřenej ne?
    • 27
  7. Pe.Tr

    střešní nosič z P307 na P407

    ale z 307 jdou na 308
    • 6
  8. Pe.Tr

    střešní nosič z P307 na P407

    sorry , pomůže ti když tu dpověd smáznu ?
    • 6
  9. Pe.Tr

    střešní nosič z P307 na P407

    3Oz je uzsi a ma jinej profil hagusu
    • 6
  10. Pe.Tr

    avatar

    Jirka myslí na jakej server jsi fotku nahral? ukazto.cz, imageshack. apod
    • 23
  11. Pe.Tr

    avatar

    hoj souvisí to nějak s heslem v profilu , Vic by řekl Kurt ale dovolil si odjet na dovolenou .prosím vydrž .
    • 23
  12. Vem ni jedu nějakou megahodně svítivou na moto H4 ,kuju. [upravil dne 3/9/09 Pe.Tr]
  13. čeče nemám
    • 26
  14. V eshopu na srazu by se na zkoušku meli objevit blikací přívěšky peugeot a polep který mám já na zadním okně . počet kusu je omezen tuším na dvacet takže je to limit edišn uvidime do budoucna jestli bude zájem. [upravil dne 2/9/09 Pe.Tr]
    • 16
  15. marceli : tu vyreseno jidlo MatrixArwen :cca 50lidi plus cca 15 dojede v sobotu
  16. Pe.Tr

    PR kampaň- Peugeot club

    Aha , a to se přitom říká ,že 50% lidí z ČR v MCD pracovalo/je a 50% zná někoho kdo tam pracuje/val.
    • 36
  17. Pe.Tr

    PR kampaň- Peugeot club

    Metrix arwen : čim sem t vyrazil dech ? ted nerozumim.
    • 36
  18. Pe.Tr

    PR kampaň- Peugeot club

    Destiny proti debatě u pivka nic nemam. prošel jse komplet poštu od sveho zvoleni a o destiny cz mam zminku jen v podobe certifikatu a kdysi jsme spolu resily baner a stranky ad domansky .vic tu opravdu nemam. kazdopadne je pravda ze pr a marketing u nas rozdelen nebyl a pravdou i je ze se nikdy o tom neuvažovalo. nejake prezentace a propagace v navrhu samo jsou ale je to tak nejak pod zastitou celeho vedeni.
    • 36
  19. citace je schválně tos psát neměl ..... ...:D:D...
    • 68
  20. ono naopak se firmy na media obracejí zkrzeva lepší informovanosti ,ono je to taky trošku jako reklama která o výrobci vypoví, že nejen vyrábí vozy ale i kontroluje jejich kvalitu a to že se z linky podaří pustit serie s vadou je jen pochybení lidského faktoru , to je stejne jako s tema rohlíkama , proste je pekař nechal dele v peci než měl. z posledni doby co si pamatuju tak byly informace že auta stahovaly do servisu toyoty , ranauty a mitsubishi . z jineho odvetvi mužu dat jako přiklad opravne balíčky pro vistu aj aj. to je proč jsem mimojine reagoval na tvuj příspěvek ,kdyby vyrobci o problemu svet neinformovaly byly by značně proti sobě. to samozřejmě neplatí pro firmy menší které by to ohrozilo a krachly by . Věřím že se bavíme o gigantech.
    • 30
  21. foto!
    • 68
  22. Pe.Tr

    Přepadení řidičky v 406ce

    ja se nebojim , jsem zodpovědný vůči své rodině s dvěma dětmi
    • 71
  23. a nebyl to dealer z Ústí ? jako možne to je jak jsem psal výše netuším. http://autotop-ul.dealer.peugeot.cz/
    • 30
  24. Marceli slyším to prvně ale v tomto nejsem tak zasvěcený , co vím je že pokud byl vůz prodán v čr tak majitele kontaktuje dopisem (tušim i opakovaně) dealer který mu vuz prodal a vedeho v databázi resp. má na něj kontakt . Pochybuji že by někdo externí měl k dispoici databázi zákazníků Peugeot popř kohokoliv jineho ale jak píšu do tohoto nejsem tak zasvěcen podrobně.
    • 30
  25. Pe.Tr

    radsi Evu a Vaska nez...

    hele nechte toho zas jo EDIT: nebo dostanete dočasny Ban , resp po volbách budete vpuštěni [upravil dne 2/9/09 Pe.Tr]
    • 32
×
×
  • Vytvořit...