prosim majitele 406 kteří mají ještě originál okno jestli by se ozvali a napsali sem jakou mají barvu okna (čiré,zelené,...)
přesněji řečeno potřebuji majitele ktery ma stary dešťový senzor a nový uchyt na zrcátko.
potřebuji vin takoveho vozu kvuli objednaní noveho skla.
díky všem za pomoc.