Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. foto az zitra ,sem to nechal v praci:(
    • 10
  2. taková velikost vystroje neexistuje:aut
  3. Pe.Tr

    žhavení- start s plamenem

    potrebuji vinka obou vozu
  4. prosim majitele 406 kteří mají ještě originál okno jestli by se ozvali a napsali sem jakou mají barvu okna (čiré,zelené,...) přesněji řečeno potřebuji majitele ktery ma stary dešťový senzor a nový uchyt na zrcátko. potřebuji vin takoveho vozu kvuli objednaní noveho skla. díky všem za pomoc.
    • 10
  5. Nebyl to sebevrazednej atentatnik?akorat selhala roznetka.
    • 8
  6. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    nečekam že budu mit raketu, zaklad je aby byl minimalne stejny jako před skokem. rozhodne ale vim ze bude tissi a to hlavne po vyměně řetězu.
  7. Pe.Tr

    hadicka kam patri

    air box
  8. Pe.Tr

    Dotaz na nárazník

    ehm , zjisti si ceny dílu na coupe...
    • 11
  9. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    ještě to není v kupě,pak dam echo ,akorat už nevim jak to jezdilo, je odstaveny už skoro měsíc a montuje se tam toho trošku víc ... Vysočinu snad stihnu už ve svým voze.
  10. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    original je za 2000 kus sehnali jsme za tuším 360,- kus , tak jsem vzal všech 16 , proto mam v podpise zlatej osmiventil
  11. Pe.Tr

    Na co to je a kam to patri?

    neni to popelnik?
    • 20
  12. Pe.Tr

    Hřbitov autobusů

    má jedny dveře
    • 41
  13. Pe.Tr

    servisy Peugeot

    jj chodim do autorizaku v podstatě denně a nemohu si stěžovat....
    • 17
  14. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    po delší odmlce jen ve zkratce : máme nové: all ventily all hydroštely all všechny možne těsnění hlavu o 0,2mm nižší pokračování příště a snad brzy
  15. pak jedině vyměnit
    • 8
  16. Pe.Tr

    Řídící jednotka

    to by klidně na lambdu vypadalo
    • 13
  17. Pe.Tr

    pokus ??

    zkušenost nemám ale na netu v čr je 405 hdi 2,0 tak tu [upravil dne 8/10/09 Pe.Tr]
  18. Pe.Tr

    padfa nafta :(

    tzv balonek je ok ?
  19. Pe.Tr

    Levá poloosa

    je vše dotaženo? olej je zřejmě dolitej . možne je že vypadl kloub z poloosy.
  20. zkusim si neco overit pak dam echo ju
    • 9
  21. Pe.Tr

    Dvojcestny autoalarm

    magic je pro 405 zbytecnej resp drahej, phantom staci . mrkni na www.levnealarmy.cz
    • 7
  22. Pe.Tr

    mam prosbu co to je

    nebude to taxikařske turbo?
    • 35
  23. proč je hlasovani jen tak kratko? ja bych se priklanel k tem počernicim , jirko,scratchi kde jste ?
    • 35
  24. Pe.Tr

    Úprava 406

    pro krásu se musí trpět
    • 37
  25. budu stručný a trefný : nesmyslné místo, když vemu v uvahu že tam budem jezdit v tydnu a navic odkud je většina srazistů tohoto minisrazu. volilbyc kraj prahy s dostupnosti mhd
    • 35
×
×
  • Vytvořit...