Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. ja autem musim ikdybych nechtěl. aspon v techto končinach mam tajne věčně prazdne parkovišťátko.
    • 65
  2. Pe.Tr

    Přeskakující CD

    to jsou vysmažene ceda
    • 8
  3. zlatá bílá čokoláda
  4. Pe.Tr

    servicebox

    no cidlo abs jinde nesezenes a v peugeotu se na nej stoji fronta
    • 58
  5. divna kombinace hranolek v česnečce
  6. Pe.Tr

    servicebox

    hlavne nic neobjednavej!!!
    • 58
  7. Pe.Tr

    407 ELIXÍR

    v provedeni 306 to bylo lepší
  8. o tom nic nevím!
  9. Pe.Tr

    pribeh

    :D:D ...a aby toho nebylo málo...
  10. myslíš ted nebo potom?
  11. o čem?
  12. on nebyl tajny?
  13. Pe.Tr

    VIN

    pokud je to nejslabsi benzin tak ten vin je VF320AHD224857451 zdroj: service box [upravil dne 18/10/09 Pe.Tr]
    • 6
  14. prosim te vzduchovy dej hlavne s filcem , zbytek si dej co chceš
  15. Pe.Tr

    Zapojení rádia 406

    počkej ty davaš misto neorigo radia origo ?nebo jak je to ? pak by to bylo velice jednoduche
    • 20
  16. ok ,jsem a budu na 775757315
    • 9
  17. Pe.Tr

    17ky na 206

    na alcaru je u vetsich kol nekdy poznamka s kodem, podle kodu poznas s jakou upravou se kola daji na auto dat, jestli ´potrebujes stredici krouzky, jestli to lze s brembo brzdami nebo jestli musis vytahnout lemy popř jine.
    • 32
  18. máme nejaké fota?
  19. Pe.Tr

    VIN

    peugeoty vyrobene v evrope maji vin VF3... mimo evropu tuším 936...
    • 6
  20. to CD stoji v prumeru 5 tisic. co jsem tohle s každym debatil tak jsme se shodli že je to divné , každopadně to vidíme na chybu v mechanikovi ktery hledal aktivaci dennich světel . Náš nazor je takový že bsi jednotka neví že auto nema navigaci , řečeno česky , při hledani aktivace dennich světel typu pokus omyl se deaktivovala informace přitomnosti navigace v autě. Nic jineho nas nenapada ikdyž je mi divné ,že by na to Katto nepřišel . Každopádně vrámci dobrých služeb nabízím možnost v servise ve Zdibech (0.km D8 ) kontrolu nastavení bsi-samozřejmě zdarma. Nejlepší by byla návštěva v sobotu 24.10.2009 mezi 8-15 hod.
    • 9
  21. Pe.Tr

    Moje 407sw

    Kajvete s timhle se porovnovat nemužeš ,ty seš extraliga tohle už je euroliga :aut
    • 20
  22. Pe.Tr

    Lidskej nevkus

    by Marlin
  23. Tak já dorazil domu po 22hod ale už sem na pc neměl pomyšleni, srazík supr, díkes za fajn pokec a Béďo dlužíš mi furt tu pusu
  24. tak ja nakonec přijedu lehce po 15, a korejcem , francouz je stale nedodělaný.
×
×
  • Vytvořit...