to CD stoji v prumeru 5 tisic.
co jsem tohle s každym debatil tak jsme se shodli že je to divné , každopadně to vidíme na chybu v mechanikovi ktery hledal aktivaci dennich světel . Náš nazor je takový že bsi jednotka neví že auto nema navigaci , řečeno česky , při hledani aktivace dennich světel typu pokus omyl se deaktivovala informace přitomnosti navigace v autě. Nic jineho nas nenapada ikdyž je mi divné ,že by na to Katto nepřišel .
Každopádně vrámci dobrých služeb nabízím možnost v servise ve Zdibech (0.km D8 ) kontrolu nastavení bsi-samozřejmě zdarma. Nejlepší by byla návštěva v sobotu 24.10.2009 mezi 8-15 hod.