dělal jsem u firmy , v jejím skladu byl obyčejný skládací vozík, v makru stál 550 bez dph , byla to jedna nadnárodní společnost,měli ve standardech užívaní věcí resp nakup z jejich centralnich skladu. samozřejmě z jejich skladu byl ten vozík za 5500 bez dph.
takhle je to vsude se vsim