Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    205 gti griffe

    zitra bude jezisek taky
  2. Pe.Tr

    Výkon u 406 1,8 81kw

    • 15
  3. Pe.Tr

    Výkon u 406 1,8 81kw

    muj motor ELFY v seriovem stavu s bezvadnou udrzbou a duplexem od ultersportu tenkrat jeste s beznym katem vysledek z brzdy
    • 15
  4. njn , promiň
  5. Pe.Tr

    Policejni kontroly xenonu

    vlakno jsem nečetl , jen postřeh z minuleho týdne kdy jsem jel na sraz do svk, za brnem mě čapli dopravaci , byl jsem jeste svoji 406 a pro doklady si ke mně prisel rovnou do auta ,mrkl se na korektni kolečko a řekl at otevřu kapotu , jsem mu řekl že jestli je to kvuli HID sade tak že ji přiznavam bez mučení . Prej maj ted nařizeno to vyfotit, jednak to kolečko jednak motorovy prostor a naraznik a taky jak to auto sviti a posilaji to do spravniho řízení.
    • 85
  6. Budu se snazit nechybet.
  7. nejlepsi je zalit naft filtr po vymene a vycisteni toho telesa filtru
  8. S panem Jamrichem s TeC2000 jsem v kontaktu a jedname o spolupraci s klubem, jejich vyrobky jsou opravdu učinne, sam je využívám .
  9. Pe.Tr

    Rodinný vůz-tuning

    Lubko ty jseš praskač njn , hold pokračování pokud bude tak s novým majitelem .Ale tam si dovolím tvrdit že to bude pouze o užívání věci
  10. njn to sem netušil že to frantici umi i ve trilitru , jinak schanim jeste jednu a pro rejpalky, ano kino uz je v autě
  11. Pe.Tr

    Všem Petrům (Peterům, Pe.Trům)

    Děkuji za přání a také se připojuji s přáním ostatním co měli a mít svátek teprve budou . Kurnik to je slovosled:D
  12. Tak já dodatečně opožděně ale přece (pracovní vytížení nedovolilo) musím poděkovat ještě jednou organizatrorum za super minisrazik a všem zučastněnym za pohodovou atmosferu , rád jsem poznal obličeje nicku známých jen ze stránek fora. Ad Piestany , budu se snažit nechybět. Ad Durko , taky se připojuji ke gratulacím
  13. Pe.Tr

    Peugeoot 5008

    do března času dost
  14. Pe.Tr

    kolik vám to papá ??

    jezdim za 13 a neresim
  15. Pe.Tr

    Peugeoot 5008

    a já to vím a nepovím a bude bíííílááááááá
  16. Pe.Tr

    Jaké řetězy?

    nedam na ne dopustit
  17. Pe.Tr

    myčky/mráz a nefachčí

    včera sem byl zbavit auta soli, autohruby mycka ve zdibech
  18. nikdo krom PP205 nefotil?
  19. Furt si pletu kysuca likier s hnusta likier.v revuci som mal babku
  20. My budem citroenem,jedem na vikend k tatovi do kysuc u rim soboty.snad to do pizerie stihnem.
  21. Pe.Tr

    Renovace alu disků - Kde?

    mužeš tam i pěšky http://superkola.cz/repase-kol/
  22. Pe.Tr

    kurňa další trable

    pokud jsi to koupil v nedeli tak to reklamuj
  23. Pe.Tr

    206 RC vzít nebo nevzít?

    ty woe bych řekl že jsem ho dnes viděl na odtahu na D8
  24. Vendulko myslíš že by tě odvezli k rodičům?
×
×
  • Vytvořit...