vlakno jsem nečetl , jen postřeh z minuleho týdne kdy jsem jel na sraz do svk, za brnem mě čapli dopravaci , byl jsem jeste svoji 406 a pro doklady si ke mně prisel rovnou do auta ,mrkl se na korektni kolečko a řekl at otevřu kapotu , jsem mu řekl že jestli je to kvuli HID sade tak že ji přiznavam bez mučení . Prej maj ted nařizeno to vyfotit, jednak to kolečko jednak motorovy prostor a naraznik a taky jak to auto sviti a posilaji to do spravniho řízení.