změna stanov muže přeci vyplynout ze změny vedeni ne? tzn. že ted budou předkladat ministerstvu stanovy s novymi cleny vyk vyboru , tim padem zmeni i sidlo a muzou rovnou zmenit i nazev, pokud by tam pak bylo neco spatne tak vnitro jim to vrati s dopisem co je spatne. tohodle bych se nebal.
edit: ty zmeny jsou na zaklade zapisu s probehle ustanovujici schuze ktera se k zadosti o zmenu priklada ke stanovam jako priloha , asi by to chtelo do zapisu schuze pridat bod o projednani a odhlasovani zmeny nazvu dle noveho zakona. resp upravy stavajiciho.
[upravil dne 9/8/13 08:28 od Pe.Tr]