bohužel my měli kretena prodejce. sic nevim jak tak ty peu prodaval , vecer za mnou prisel ze potřebuje brzdovku ze potřebuje na doliti. mel stare twingo . dal jsem mu 0,5l , zachvilku prisel ze jestli nemam ještě jednu.to uz mi bylo divne tak jsem sel s nim . no nalil to všechno do chladiče že....