Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Cvakání ventilů?

    při 2700km dobře vztahy skončí pač budeš chtít něco na záruku
    • 32
  2. Pe.Tr

    Automat vs. manuál

    DSG je tusim jen v 4007 a to stejne není Peugeot
    • 26
  3. http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/
    • 15
  4. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    kua to je jako pest na oci
  5. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    marko budeš tam mit par funkci navíc které te tak nadchnou ze na barvičky si ani nevzpomenes
  6. bohužel my měli kretena prodejce. sic nevim jak tak ty peu prodaval , vecer za mnou prisel ze potřebuje brzdovku ze potřebuje na doliti. mel stare twingo . dal jsem mu 0,5l , zachvilku prisel ze jestli nemam ještě jednu.to uz mi bylo divne tak jsem sel s nim . no nalil to všechno do chladiče že....
    • 25
  7. nezapomen dolivat červenou chladicku
    • 25
  8. Pe.Tr

    Rozvody u 308 1.6HDi

    240
  9. Pe.Tr

    P406 Uskakuje zadok (Geometria...?)

    nikdy jsem 406 nezytezoval a ni jsem nevidel ze byse zatezovala. nikdy mi to nikam neskákalo
    • 28
  10. Pe.Tr

    P406 Uskakuje zadok (Geometria...?)

    406 se zatazovat nemusi , kdys si menil tycky vzadu menils všechny 4?
    • 28
  11. a cos čekal od toyoty ?
    • 25
  12. a ty tam mas jinou nádržku na chlad kapalinu krom tehle?
    • 25
  13. ne myslitu hubici , ma to slovensky , proste sahara .
    • 25
  14. to je sahara ne nadrzka
    • 25
  15. Pe.Tr

    Cvakání ventilů?

    tak dej pak echo co stim udelali
    • 32
  16. na sani je klapka , je tam potenciometr , zkus jem pročistit popr premerit , dále je tam aktuator volnobehu ještě před klapkou, lambada by to byt nemela
  17. a co ti motor dela nebo nedela
  18. Pe.Tr

    Cvakání ventilů?

    no bud v klidu , napichnou to na diag nevyskoci jim chyba a vratiti to ze je vse ok
    • 32
  19. Pe.Tr

    Cvakání ventilů?

    hm divne ze by uz byl napinak ko , to bys musel mit starsi rocnik vozu . mluvim o tom ze ten zvuk dea volnejsi retez rozvodu. kazdopadne u vti je potřeba na merku koukat castejc a olej napln drzet u hranice maxima. otáčky ti nekolisaji predpokladam. ještě se stavalo ze se zlomil drzak vodítka retezu co je mezi vackami ale při tomhle najezdu si to nemyslim .
    • 32
  20. Pe.Tr

    Džbán?

    ok
    • 62
  21. Pe.Tr

    Džbán?

    ok tak mě čekej před nádražim ale na 99% tam budu dříve
    • 62
  22. Pe.Tr

    Džbán?

    zvladam oba terminy tak si vyber jestli rychlik a budem tam uz tak ve ctvrt na šest nebo vyletni a budem tam ve ctvrt na sedum .
    • 62
  23. Pe.Tr

    Džbán?

    tak nahod casy kdy tam muzes byt a ja ti jeden termin potvrdim a jsme domluveni
    • 62
  24. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    snaži jsem se aby bylo jasne komu odpovidam , v tomhle vlakne je to nutnosti ok aby se ti lepe spalo opravil jsem to spokojenej ? [upravil dne 1/9/13 18:49 od Pe.Tr]
  25. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    bostich : 222johny222 [upravil dne 1/9/13 18:56 od Pe.Tr]
×
×
  • Vytvořit...