Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. 6000k jsem mel na 406 a byla to pohoda, vim ze 8000k jsem tam mel do prvniho deste
  2. na tyhle jsem narazi nahodou a byli za 800 obě tak asi nebylo co resit
  3. tak jsou belejsi ale prijde mi ze sviti o dost lepe, tamty jsem mel uz 4tym rokem
  4. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    nemůžete srovnávat se softama pro firmy, my taky v praci používáme jeden z nejrozsirenejsich a nejpouzivanejsich programu (teas) a chyby se furt objevuji...
  5. tak jen si zas vyplnim deniček 247000km +/- výměna předních destiček a kotoučů výměna silentbloku zadní nápravy výměna zadních tlumičů a pružin výměna hlavního brzdového válce výměna zadních brzdových trubek výměna předních tlumičů a pružin včetně uložení a ložisek výměna pravé tyčky stabilizatoru výměna brzdové kapaliny vše oem díly dále vyměněny zadní brzdiče (TRW-autobenex) konečně deaktivovány přední ostřiky světel vyměněny xenony DS1 4300k za D1S 6000k
  6. njn začinaj už rust houbičky
  7. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    ve volbách s te nám dali duveru tak to ted nespochybnujte;)
  8. Pe.Tr

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    když já seriovku doma prostě nesnesu no
  9. Pe.Tr

    Čidlo vnútornej teploty

    ja nemam bufik;)
    • 28
  10. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    ne 480:roker:roker:roker aspon Vam ten vikend uteče [upravil dne 5/9/13 21:01 od Pe.Tr]
  11. Pe.Tr

    Čidlo vnútornej teploty

    to netuším , pravdou je ž epokud se dodelal bufik a to cidlo je nepotrebne tak z boxu ho nikdo neodstrani
    • 28
  12. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    upřesním ...240 oboustranně vytištěných stránek:roker
  13. Pe.Tr

    Čidlo vnútornej teploty

    ano
    • 28
  14. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    nebojte , myslíme na všechno a během víkendu co budou stránky se přehazovat a budou tedy off , obdrží každý člen podrobný návod k novému webu v pdf , sice to je cca 240 stránek ale jsou tam i obrázky . jo a řádní členové ho dostanou v češtině , proto se vyplatí být řádem.
  15. Pe.Tr

    Obnova webových stránek a fora klubu

    jste nějaký zmlsaný mi přijde
  16. Pe.Tr

    Ovladač světel

    na dalkove světla je relé ale nepovím ti kde , zkus poprosit HonzuZ a pošli mu Vin rekne ti kde ho najdes , a ty ho zkontroluj jestli je ok , pokud by bylo dobre tak by byla uz jen vada v packach a to je raketa za komplet.
    • 7
  17. ajta krajta, no přivolat sem ti to nechtěl soráč.
    • 50
  18. Pe.Tr

    Čidlo vnútornej teploty

    čeče ale proč ho SB uvádí ?
    • 28
  19. takže namontován novej hlavni brzdovej valec odvzdusneno přes diagnostiku a brzdí to jak za mlada! konečně se budu moct vrhnout na detaily v aute abych to dodelal.
  20. Pe.Tr

    Ovladač světel

    a mas pri tom zaple svetla? myslim tim otoceny prstenec ne jen pozici auto
    • 7
  21. To zní rozumné kor když vím že zadek nebrzdil vůbec , díky!
    • 16
  22. Tomu nerozumím rozvedto prosim
    • 19
  23. Pe.Tr

    Džbán?

    pruuuuser zmenily me smeny a čtvrtek nedavam mam odpoledni 14-21!!! punkaci soorry
    • 62
  24. stabilizatoru , v oem gumy solo nejdou ale zkouším to. venku jsou prej k sehnani
×
×
  • Vytvořit...