Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    4 očko na starý model

    přímočarka , šablona a fix a hotovo
    • 8
  2. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    včem je to lepší?
    • 87
  3. Pe.Tr

    rozebrani thermohlavice resp jen krytky

    tak je tam asi deset zoubku a jsou fest tvrde , asi na to prdim a nejak to vemu rozprasovacem no
    • 7
  4. Pe.Tr

    Slabý dosah DO 307 Restyl

    jinak com s tim nic nemá, to by byla vadna spise bsi jednotka
    • 6
  5. Pe.Tr

    Slabý dosah DO 307 Restyl

    je to ko klič , pomuže jen new
    • 6
  6. mám viz obr , a chtěl bychto pořádně vyčistit od barvy, je to ještě zacakane z malovani puvodnim majitelem. ale neprisel jsem na to jak sundat jen ty plasty. pod krztkou je jen šroub na otaceni ventilem. dík za rady .
    • 7
  7. Radotíně ted už zmrzneš
    • 68
  8. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    kondenzačni určo nee, no ono nakonec to vypada že udělam flexi komin za 16 , pak počkam až odejde stavajici kotel a pak se koupi opět atmosféra.
    • 87
  9. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    tak koukam ze kotel je uz 15letej jinak stjny výrobce a +/- i typ je za 17tisic s dph když to bude turbo tak 20 000,- tzn že bych se na variantu za 16 vykakal , udelal tu levnejsi a do peti let koupil turbo . co muze stat +/- udelani privodu odvodu vzduchu pro turbo kotel?
    • 87
  10. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    jmen vykon 30 kW přetlak 250kPa
    • 87
  11. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    jj neprošel revizi , je tam hlinik vložka která uz umřela, navíc komin je pod urovni stitu strechy a musí se nastavit . kotel je lehce přes deset let starej
    • 87
  12. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    takze lajcky receno rozdil je jen v rozdilu nasavani vzduchu a jeho \"vyfuku\" + pořiz cena, teda turbo je drazsi bo usetris na kominu. tedy ve finále je porizovaci cena stejna ( jen u turba usetrim rocne na revizi-kontrole kominíka. cekal jsem ze někdo napise ze třeba turbo kotel vodu ohreje drive a tim i usetri naklady za plyn - ok asi tomu tak není a tak je rozhodovani jednodussi . - kotel je ve velke sklepni mistnosti s oknem.
    • 87
  13. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    pro pořádek : mam dvě varianty : vše díra 130 a delka komínu 16metru vcetne nastaveni 1,2m, ceny bez revize (600,-) 6000,- , vyvložkování hliníkem plus nastavení komínu ( životnost na cca pět let )+ roura ke kotli a nejaka pidi zednicina - tohle bych bral kdybych koupil za pet let turbo bo není potřeba kominu 16000 ,- vyvložkování nerez flexi rourou + nastaveni kominu + roura ke kotli , a nejaka zednicina. -( životnost cca 30 let) - tohle bych asi vzal pokud bych koupil opet atmosfericky kotel. doplňující info , plynem topim a ohřívam vodu , vedle kotle mam zasobnik na teplou vodu. - v kuchyni pod drezem mam 10L prutok ohrivac , takze ohrev voda je vylozene koupaci.
    • 87
  14. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    Já bych spíše radši jestli je někdo schopnej mi osvětlit rozdíl mezi turbo a atmosférou kotlem .snad to není stejně téma jako benzín vs nafta.
    • 87
  15. Pe.Tr

    Sleva

    sleva 205tisic ti přijde malá jo
  16. kucí co třeba minigolf? http://www.a-minigolf.cz/
    • 68
  17. Čeští technici experti jsou NEJLEPŠÍ! / Světový pohár techniků expertů Citroen Naši čeští technici experti jsou ve finále mezinárodní soutěže! To znamená, že byli v prvním kole nejlepší ve své kategorii, tj. ve srovnání s jinými kolegy z filiálek z dalších evropských zemí (mimo velkou pětku: Francie, Německo, Velká Británie, Itálie a Španělsko). Soutěžili tedy v kategorii se Slováky, Poláky, Chorvaty, Slovinci, Maďary, Portugalci, Holanďany, Belgičany,... V českém týmu děkujeme těmto vítězným technoborcůmJ: Pavel Sibera MB21 AUTO MRKVIČKA (Kosmonosy) Petr Šlapák AB51 AUTOPORT (Praha 10) Roman Růžička PA21 AUTOTECHNIK J.M., SPOL. (Pardubice) Zdeněk Havránek FM12 ADO OSTRAVA (Frýdek-Mistek) A také Daliborovi Krejčíkovi (koordinátor projektu) a Josefu Gambovi, kteří organizačně tento projekt za ČR zajišťují! -------------------------------------------------------------------------------- Tento rok, poprvé v historii, Citroën organizuje mezinárodní soutěž v oblasti poprodejních služeb: Světový pohár Techniků expertů Citroen *. Prvního kola se zúčastnilo 108 techniků expertů z 27 zemí. Tato akce má za cíl odměnit ty nejlepší z nich. Soutěž navíc ukáže našim zákazníkům, že jejich vůz prověřují a opravují jen skutečně nesmírně zkušení a znalí odborníci. První kolo soutěže spočívalo v testu na čas, kdy bylo třeba správně zodpovědět náročné technické otázky. Na základě výsledků tohoto testu si níže uvedené země vybojovaly účast v říjnovém finále, které se uskuteční 2.-4.10 2013v Paříži. Máme nyní těchto 6 finalistů: Filiálky: Velká Pětka Evropa:Francie Ostatní Evropské Země:ČR Mimoevropské Země:Rusko Dovozci: Evropa:Bulharsko Mimoevropské Země : Maroko et Turecko * Technici experti stanovují kompletní diagnostiku vozu, realizují vysoce odborné technické zákroky a zajišťují součinnost servisu s dalšími partnerskými službami. Zároveň mají odpovědnost za vzdělávání a školení ostatního technického personálu. Jsou technickými vyslanci značky. ZDROJ CITROEN ČR za mne Peťanovi velká gratulace a potvrdilo se mi co jsem celou dob věděl P.S. změn si telefon
  18. Pe.Tr

    ridici jednotka ko.

    když ty jdeš na všechno flexou tak se nediv. ukostření jsi kontroloval?
    • 6
  19. Pe.Tr

    peugeot ? uz nikdy viac !!!

    octavka je ve VB výhra? pochopil bych rover apod . no každy sveho stesti strujcem
    • 68
  20. Pe.Tr

    Pražáci-cesta na letiště

    MilaneF1 prosím ty nikoho nenaviguj :D:D: no z te me cesty co ti pišu si na černak zajedes max 1km
    • 38
  21. Pe.Tr

    peugeot ? uz nikdy viac !!!

    jste všichni zlý
    • 68
  22. Pe.Tr

    Pražáci-cesta na letiště

    v deset rano ? takže Jičín-MB-Zdiby-Kralupy nad Vltavou-Ruzyn
    • 38
  23. přimo na dverich jsou srouby k loziskum/soupatkam
    • 10
  24. Pe.Tr

    Pražáci-cesta na letiště

    jestli jedeš v noci tak je to jedno jen je evropska rozkopana tak je tam par zuzeni a prevedeni pruhu do protismeru pres tram pas
    • 38
  25. Pe.Tr

    Majitelé 407-ček SEM

    ja bych mu radeji dal preventivne ban bych mu zakazal všechny ty internety
    • 21
×
×
  • Vytvořit...