Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. a 50metrů od Trávničků :D
  2. Baska na krku, 2+2 na 8 v apartmánu. 2+1 s terasou. Vana, pracka,kuchyn prvni pulka cervence 720 eur. Vyskakovalo tam na mne rozpeti 600-950 eur. Zalezi na apartmanu a hlavne case kdy jedes
  3. Pe.Tr

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Jj tez
    • 64
  4. jinak teda oil menen v 22450km
  5. tak oil vymenen včetně toho v rozvodovce. v oleji nic nebylo a ani motor by diky hrubému sitku nemel sanci něco nasat. takze dle mého to někdo ze zvedavosti vyndal , při zandavani asi ulomil , zbytek zahodil a vicko-spunt zasrouboval. variante ze si ji někdo vymenil do svého stroje neverim, tohle není bezny stroj.
  6. tos mel rict. Mam tu dva, jeden ze sveho a druhej z tchanoveho, zbylo to kdyz se tam montovalo lpg :-)
  7. Pe.Tr

    Rozvod

    Ted na 3,0 v6 807 se po 11letech a 120000km menil remen. Byl hezkej s nápisy hezky citelnymi :-D
    • 39
  8. Supr nahodou.
  9. Kdekoliv jinde ani nevis kdo je admin, a je to tam jako v ovocnym sade, za krivej pohled v diskuzi. Nesmime polevit, uz tak si myslim ze jsou tu mekousi admini a modi. Brano i vuci mne samozrejme at si nekdo nemysli.
  10. Motomoto, kdyby to bylo jak pises tak uz mas ban davno :-)
  11. Ota je, mily, pritulny a velmi cistotny,nechrape je kamaradsky a slysi na jmeno Martin....
  12. Pe.Tr

    Opraviť alebo vymeniť (DV6TED4)

    Jj a kdyz do tematu o rozvodech napisu at meni i retez mezi vackami a plast voditka a napinak tak jsem za blbecka z autorizaku co chce na lidech vydelat :-D a tak jsou to jejich auta ze.
    • 15
  13. ...ukážu ti svoji sbirku motyluuuuu....
    • 6
  14. Pe.Tr

    Peugeot 307 SW 100 kw alias "Áďa"

    Servisujes u šlapína? Vypada gut, konecne tankujes podctivou naftu
    • 73
  15. Tak jsem takovej zmatenej, chtel jsem mrknout na olej v motoru, odsroubuju merku a ta tycinka je urvana ale v motoru neni, roztavit se nemohla a spadnout nekam dal mi prijde blbost max ze by ji klika rozemlela. No pro jistotu vymenim olej a filtr a mrknu jestli v tom neco neuvidim. Merku jsem objednal novoyu za 80,- origo bude pristi patek, ale neleze mi to na rozum. Pred zimou jsem oil kontroloval a vse ok a ted byla mesic v lakovne rak leda ze by tam nekdo.nevim no. Trosku me to nakaklo. No kdyz uz to budu delat budu menit i prevod oil. Co si o tom myslite?
  16. Přátelé, kamarádi, slibme si ze na naseho kolegu,radneho clena, bluesmana nebudeme reagovat teď a ani nikdy potom. Verim ze tato nase spolecna cesta bude ku prospechu nam vsem, klubu jako takovemu nejvice. S peugeot klubem navzdy dobre a nikdy jinak!
  17. Pokud chces byt ironicky musis umet i ironii prijimat, pokud ne, budes to mit tezke a tim nemyslim jen tady.
  18. Loni bylo docela v kurzu "lachtánek".... :-D www.showbiz.cz/opily-jiri-krytinar-se-svlekal-a-lakal-zeny-na-svou-chloubu/
  19. 20cm od chladice vody na hranici spoje motoru s prevodovkou, mezi startereme a chladicem bude urco jeste kolektor na vyfuku
  20. Ja spis narazim na to ze uplne zbytecne a tim nemysliM jen tebe je potreba vsude poukazovat na odchylky v mm, dbat na prisne dodrzovani napsaneho, jake to tubylo fajnkdyz to bylo volnejsi, bylo to takovepratelstejsi rodinne. Exoti byli a budou a vzdy se vyexpedovali sami, ale posledni dobou,cca dva tri roky mi prijde ze venku ( treba skodovkari) vyhlasili soutez kdo driv rozesere jine forum. Ne ja proste takovelidi nechapu, proste zavru pocitac a jdu ven, pustim tv, jdu si zasuk.t, nonic jen takovy vylev ode mne. Neber to jako zaujatost zrovna na tebe. Ty jen aktualne kopes kolem sebe zkrivdy. To dela spousta lidi.
  21. Myslis si, ze kdybych klub poskodil, byl bych porad tady?
  22. Normalnim na par dnech nesejde. Za soudruhy jsi uz jednou letel, recidiva ti bude zrejme velmi blizka....
  23. Pe.Tr

    oživíme Džbánminisrazy?

    ok tak příští?
    • 51
  24. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Nekecej, te vidim furt
  25. Pe.Tr

    oživíme Džbánminisrazy?

    Tak posunutí se nebráním. Vojto moc mi chybíš, tak proto fňuk fňuk....
    • 51
×
×
  • Vytvořit...