Ja spis narazim na to ze uplne zbytecne a tim nemysliM jen tebe je potreba vsude poukazovat na odchylky v mm, dbat na prisne dodrzovani napsaneho, jake to tubylo fajnkdyz to bylo volnejsi, bylo to takovepratelstejsi rodinne. Exoti byli a budou a vzdy se vyexpedovali sami, ale posledni dobou,cca dva tri roky mi prijde ze venku ( treba skodovkari) vyhlasili soutez kdo driv rozesere jine forum.
Ne ja proste takovelidi nechapu, proste zavru pocitac a jdu ven, pustim tv, jdu si zasuk.t, nonic jen takovy vylev ode mne. Neber to jako zaujatost zrovna na tebe. Ty jen aktualne kopes kolem sebe zkrivdy. To dela spousta lidi.