Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Svicky a civky ti rozsviti kontrolku zacni diagem a kontrolou parametru teplotniho cidla jestli se zaklada na realu. V horsim pripade rozvody, kolo s fazovym posuvem dela divy, odchazi napinak retezu nekde tu je moje video s napinakem ko po 90000km
    • 11
  2. Pe.Tr

    Kdopak je to za volantem mojí 406?

    To auto prodas pak aspon za mega!!!
    • 65
  3. Pe.Tr

    ABS z Ostravy

    Ty řetezy stoji raketu
    • 7
  4. Pe.Tr

    Kdopak je to za volantem mojí 406?

    Neni to ten malej jak hral v Navstevnicich?
    • 65
  5. Je tam mensi konektor, diag v chine vychazi asi na 9000,-, to prdim, vedle baraku mam peugeot servis pro skutry takze pohoda,dia maj, v podstate jen cte chyby a meri parametry, kontrolka motoru sice je ale na lambadu nereaguje ale chyba lambady tam nekolikrat pri skubani vyskocila. Na diagu teda. Odpojeni baterky staci.zas tak chytrej stroj to neni a nejvyssi inteligence je tam imo.
  6. Tak ranni jizda uplne nadhera. Jsem zvedav co to udela se spotrebou, ikdyz jsem tomu teda dnes daval za usi, a ta zima dnes rano brrr, a odpo jeste me ceka cesta po dalnici tak urco nepojedu pomalu
  7. Tak ten pribeh snad uz moc doplnovat nebudu, max ze menim oil po 3000 km a ze chci pred podzimem dat vyhrivane gripy a vlaatne v srpnu technicka ale to jsem klidnejze to bude no stres. Tuhle sem videl dokument z dojclandu a STK pro moto, to ze delaj i emise je prd, ale borec tam mel nekolik spesl stojanu na moto, trasak,geo,krouceni ramu,valce na brzdy, tu moto tam studoval snad 40 minut, tady by motorkari asi cumeli na takovou stk.tady max zkontroluji svetla,vin a cau :-)
  8. 140 kg ale tuku min v pase a obvod břicha o hodne min, ted cvicit nemuzu, aktualnenjen jidlo, v srpnu jdu pod kudlu a po zotaveni zas nabehnu...zdravi je kur.a, ale musi se bojovat.
  9. Pe.Tr

    počítač aditivace

    Vyskocito opet po tankovani
    • 18
  10. To je vtipny. Uz jen porucit pocasi, ikdyz dest se da, horsi je jak víc fouka. 125 by me neuvezla a to 400 bylo za dobre penize
  11. No aktualne na pulroku zavreli centrum brandysa, pak spojku v kostelci.zlayej skutrik a o praze nemluve, sup pres plnou do protisměru a jupiii, nebo prutah kolonou jupiiii. Prvni flek na semaforu,na prejezdech s vlakem, parkovani vsude vedle v chodu a bezpoplatku,na dalnici bez poplatku....krasa :-)
  12. Jinak vic nabyvam dojmu ze skutr jako takovy ma najeto okolo 50-60 tis km, ja kupoval 19 tis na tacho ale vedel jsem ze tam bude dvojnasobek
  13. Za rok a dva měsíce jsem odjezdil 5000km v podstate jen do a z prace plus jeden 100km vylet a jeden sraz v liberci, jinak jezdim jen okolo komina melnik- nera-pha - brandys. Nelituju, bavi me to, libisemi to, vycistim si hlavu u toho, dilu na to je vsude dost,jen nekdy to trva dyl,ceny v norme.
  14. Pe.Tr

    Kdopak je to za volantem mojí 406?

    Urban?
    • 65
  15. uděláme skútr párty? Schreeku, gabriel307 , Jirkap ?
    • 63
  16. Tak chyba lambady se vratila i s cukanim a dusenim pri rozjezdu, dnes jsem ji menil za jetou 800,- na te jete bylo bosh cislo a dle elitu nahrada s uni kabelem 600 po klubove 30% sleve. Sem myslel ze me vomejou. Tak priste no :-), podle oem kodu peugeot a ani piaggio nicnenalezeno jen origo za tri litry. Jinak musel dolu vyfuk jinak bych se na ni klicem nedostal. Jsem zvedav na ranni start a rozjez a samo spotrbu pac ta se zvedla svine. Ted mam odpojenou baterku kvuli resetu chyby.
  17. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Motomoto, ja jsem sve uz rekl.
  18. Pe.Tr

    Rozdíl v motorech

    3,0 olej nezere, jen palivo
    • 8
  19. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Za ten nos by se mel chytit nekdo jiny a ne vedeni. To zverejneni jmen je hlavne pro tebe/vas abys mel/meli koho obvolavat jestli jsem je nenavadel jak a koho volit. Par specialistu tady na to mame.
  20. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Dotaz na stare vedeni, je mozne zverejnit jmena kdo hlasoval? Nemysli kdo jak ale jen jmenny seZnam at víme komu ten kluv neni lhostejny.
  21. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Gratulace novemu vedeni, cest ostatnim zucastnenyn.
  22. Zvysuji sanci ze dorazim na 95%
    • 63
  23. Pe.Tr

    Cena Motor roku 2015 pro PSA

    Tak ja taky cekam ze za deset let bude mit Gilette deset břitů
    • 42
  24. Pe.Tr

    Den otců

    Pepito, to je tak kdyz vzdorujes a vyhybas se aktualizaci na lolipop. :-)
    • 14
  25. Pe.Tr

    Den otců

    Jakekoliv oslavy mi prijdou trapne a zbytecne, mozna jw to tim ze jako dite jswm je nezazival, proto doma tohle neřešíme. Narowniny deti samo ano.
    • 14
×
×
  • Vytvořit...