Tak ten pribeh snad uz moc doplnovat nebudu, max ze menim oil po 3000 km a ze chci pred podzimem dat vyhrivane gripy a vlaatne v srpnu technicka ale to jsem klidnejze to bude no stres.
Tuhle sem videl dokument z dojclandu a STK pro moto, to ze delaj i emise je prd, ale borec tam mel nekolik spesl stojanu na moto, trasak,geo,krouceni ramu,valce na brzdy, tu moto tam studoval snad 40 minut, tady by motorkari asi cumeli na takovou stk.tady max zkontroluji svetla,vin a cau :-)