Hmm. Takže podle Tebe by bylo asi mnohem profesionálnější, kdyby to auto s polámanou převodovkou předali specialistovi ONI a přefakturovali Ti jeho cenu opravy + cca 20% za to, že se o opravu postarali v autorizáku?
Automatická převodovka NENÍ zrovna jednoduchá a levná kravinka, aby se v ní chtěl každý Lojza vrtat (a při tom, jak velké oblibě a rozšíření se v ČR nebo SR těší, nevěřím, že tomu bude někdy v dohledné budoucnosti jinak). Koupil sis auto, které díky automatu NENÍ zcela standartní, tak se nediv, že s případnou poruchou budeš mít více problémů, než kdybys měl klasický fofrklacek. Určitě bych víc věřil specialisovanému servisu na automatické převodovky, kde se mechanici s Tebou popsanými závadami setkávají každodenně, než aby mi autorizovaný servis Peugeot zkoušel dát automat do kupy systémem pokus - omyl