Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Automatická prevodovka

    Hmm. Takže podle Tebe by bylo asi mnohem profesionálnější, kdyby to auto s polámanou převodovkou předali specialistovi ONI a přefakturovali Ti jeho cenu opravy + cca 20% za to, že se o opravu postarali v autorizáku? Automatická převodovka NENÍ zrovna jednoduchá a levná kravinka, aby se v ní chtěl každý Lojza vrtat (a při tom, jak velké oblibě a rozšíření se v ČR nebo SR těší, nevěřím, že tomu bude někdy v dohledné budoucnosti jinak). Koupil sis auto, které díky automatu NENÍ zcela standartní, tak se nediv, že s případnou poruchou budeš mít více problémů, než kdybys měl klasický fofrklacek. Určitě bych víc věřil specialisovanému servisu na automatické převodovky, kde se mechanici s Tebou popsanými závadami setkávají každodenně, než aby mi autorizovaný servis Peugeot zkoušel dát automat do kupy systémem pokus - omyl
    • 55
  2. Do myčky jsem jezdil úplně v pohodě jak s MAZDOU E 2200 (asi srovnatelná velikost jako 807a, možná o něco delší), tak i s VW T4 TRANSPORTER (určitě větší než 807a) a s žádnou z těchto dodávek jsem v normální myčce neměl problém. Problém ale byl u Ducata/Boxera Maxi, který je odhadem o cca půl metru vyšší a i podstatně delší než 806/807 - s MPV se do myček běžně jezdí, zas tak velká, aby mohl vzniknout nějaký problém, ta auta nejsou.
    • 8
  3. Medvěd

    co si prejete k Jezisku

    Moje přání mi stejně nesplníš (ostatně to nesplní na 1500% nikdo), takže si ho nechám pro sebe - ještě bych byl některými nařknut, že i do tohoto vlákna musím nutně propašovat mé politické názory, tak tedy raději mlčím
    • 66
  4. Kdyby ta hudba v klipu byla aspoň nějak rozumně sesynchronizovaná se zpěvem E & V nebo tancem, třeba bych se tomu i dokázal usmát. Tohle ale na mně působí jako kdybych poslouchal tuc-tuc-tuc a k tomu čučel v telce na dechču bez zvuku - nějak mi to prostě hlava nepobrala.
    • 11
  5. Tak jsem až do teď zvažoval zda ANO nebo NE a nakonec jsem se rozhodl termín NERUŠIT, jen rezervaci snížit na cca 10 míst (myslím, že když nás přijde 15, tak si i tak posedáme - ale nechci mít zbytečně velké oči a pak vysvětlovat, proč jsme místa neobsadili - přeci jen oproti Džbánu je tohle restaurace, která je standartně docela plná, tak proč si dělat zlou krev). Příští pražský minisraz tedy bude ve čtvrtek 3.12. 2009 od 18 hodin v restauraci Radnice kousek od náměstí OSN (Praha 9) [upravil dne 16/11/2009 Medvěd]
    • 15
  6. Klasik by řekl - \" A MAJ´PO BREBERKÁCH\" Každopádně stát se to může - ještě že to odnesly jen plechy.
    • 10
  7. Nechápu, nerozumím - asi nejsem ten správnej fanda E&V
    • 11
  8. Medvěd

    Brňáci - víte, kde to je?

    Úplně stejně jsem na tom byl, když jsem měl na autě žlutou SPZ TUA - pražáci mě všude pouštěli, páč si mysleli - \"zas ňákej´buran bloudí\" a mimo Prahu byl klid, páč jsem neměl to provokativní \"A\" na RZ.
    • 21
  9. Medvěd

    packa na sedacce

    Budeš-li chtít páčkou sedačku zvednout a přitom na sedačce sedět, velice snadno páčku zlomíš !!!!
  10. Medvěd

    Brňáci - víte, kde to je?

    Správná odpověď k fotkám je - Prýgl (tedy brněnská přehrada). K názorovým půtkám kolem Čech/Česka se vyjádřím asi takhle: Když jsem byl na vojně (na Moravě v Litovli) všem moravákům jsme říkali \"pauzáci\" - odvozeno od mezery mezi Českem a Slovenskem. Když potom hned po revoluci začala \"pomlčková válka\", velice dobře jsem věděl odkud vítr vane. Osobně mi vůbec neseděly \"kecy mocných\", které vedly k rozpadu relativně malého Česko-slovenska na dva pidistáty - jak moc se chtěli lidé žijící v obou státech skutečně roztrhnout je dobře patrné i na našem fóru. Naštěstí narážky mezi čechy a moraváky jsou - podle mého názoru - míněny spíše jako přátelské \"štengrování\" než aby byly míněny nějak zásadně vážně. Vždyť i lidé žijící v největší vesnici v zatáčce mezi Prahou a Vídní se musí nějak bavit [upravil dne 15/11/2009 Medvěd]
    • 21
  11. 2 [upravil dne 15/11/2009 Medvěd]
    • 21
  12. Medvěd

    Naivní dotaz-kdo meje auto

    Auto meju tak 2 - 3x ročně v myčce + 1 - 2x ho nechám umýt růčo (včetně interiéru). Auto je můj sluha, který musí spolehlivě fungovat - jestli je umutý nebo ne na jeho funkci žádnej vliv nemá. P.S. Drbat ho ručně nemůžu, páč parkuju na ulici - ale i kdybych bydlel v baráku a mohl bych ho mýt na svém pozemku, stejně bych se do tohoto úkonu nepustil - nebavilo by mě to.
    • 80
  13. Medvěd

    306 kombík

    koho byl - nevím, ale teď je určitě AAA auto s. r. o.
  14. Medvěd

    V neděli jsem boural v Jirkově

    v tom případě bych auto NEODHLAŠOVAL a prodal ho sice jako nepojízdné (uvedeno ve smlouvě) ale s doklady (prodejní cena by měla být vyšší). pojistku pak můžeš vypovědět až po prodeji, kdy bude auto od Tebe odhlášené.
    • 80
  15. Medvěd

    V neděli jsem boural v Jirkově

    Podle mě (není bez § záruky) a) auto (vrak) se prodává i s doklady (tedy s RZ) b) záleží, zda je auto (vrak) i nadále Tvým majetkem nebo zda ho od tebe pojišťovna odkoupila - pokud zůstalo v Tvém majetku, pak pojistka skončí až ho prodáš novému majiteli - pokud ho od Tebe pojišťovna odkoupila, tak s kupní smlouvvou jdi na pojišťovnu a pojuistku zruš. Každopádně pro zrušení pojistky potřebuješ doklad, že už auto není Tvoje (pojistka končí dnem, kdy to pojišťovně oznámíš).
    • 80
  16. Medvěd

    Poděkování Devils-night

    Hezky se to čte
    • 19
  17. Medvěd

    Peugeot 1007 - Už je doma

    Byť to není zcela moje volba, i tak gratuluju ke koupi
    • 42
  18. No myslím, že kdyby jí tam měl, tak ho nabral. Právě díky tomu, že v ... nic neměl, tak se s busem minul
    • 9
  19. Medvěd

    Tak nevím, velebnosti

    Co s tím má společného demokracie??? Já (a myslím, že i Ty) si velice dobře pamatuju dobu, kdy jediným hodnotícím hlediskem zda ten nebo onen člověk může vykonávat tuhle nebo jinou funkci bylo to, zda má legitimaci správně rudého odstínu (a to se přenášelo i na děti) - z toho pohledu je mi 1000x milejší demokracie, byť se všemi kroky také nesouhlasím.
    • 36
  20. Medvěd

    Tak nevím, velebnosti

    O.K. - přiznávám, že jsem asi \"skočil na špek\", ale vzhledem k tomu, jaké informace o NG pod vedením p. Knižáka mám, mi to nedalo fakt žádnou práci.
    • 36
  21. Medvěd

    Tak nevím, velebnosti

    Pleteš se, p. Knižák (nikoli žádní imaginární ONI) to koupil z našich peněz a tedy to koupil i pro mě, pro Tebe a pro spoustu dalších. Kdyby to koupil za své, ať si to klidně pověsí třeba nad stůl v kuchyni - ale v Národní galerii tohle fakt nemá co dělat - můj názor. To Kurt - dle Tvého výňatku ze zákona Národní galerie shromažďuje umělecká díla - tahle mazanina podle mého má s uměním společného zhruba tolik, jako když ráno na záchodě správně zatlačím - taky mám pak dobrý pocit z vykonaného díla (jen těch 780 000 za něj fakt nemám). Umění samozřejmě může být kontroverzní a dílo se nemusí líbit každému - ale tohle je fakt hustý kafe. [upravil dne 13/11/2009 Medvěd]
    • 36
  22. Medvěd

    Tak nevím, velebnosti

    A je to vhodné do Národní galerie?
    • 36
  23. Tak tohle pan ředitel Národní galerie koupil za \"směšných\" 780 000,- Kč. Nejraději bych mu to dal zacvakat z jeho \"prasátka\". F. R. Čecha jsem měl kdysi rád (zejména ve spojení s Jirkou Schellingerem), ale co se přestal živit muzikou a dal se na politiku, mé názory se docela zásadně změnily - tohle je podle mě důkazem, že máš - li kamarády na správném místě, nic není nemožné [upravil dne 13/11/2009 Medvěd]
    • 36
  24. Nevím jaj jste na tom u Tábora se semtamforama, ale ten červenej pajdulák nesvítí pro přechod, po kterém jde chodec - ten mohl mít klidně zelenou. [upravil dne 12/11/2009 Medvěd]
    • 9
  25. Policajti se po celém světě chovají jako nadlidi, tak nevím, že Vás taková prkotina ještě vzrušuje. - věřím tomu, že dotyčný řidič to uhraje na to, že zrovna převážel těžkého recidivistu (manželku šéfa) a jinde prostě nebylo kde zaparkovat. [upravil dne 12/11/2009 Medvěd]
    • 17
×
×
  • Vytvořit...