Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Sice jí většina zná, ale pro tu \"menšinu\" [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  2. Medvěd

    Komáre

    V Praze komáři nejsou, asi nemají rádi smog a chaos.
    • 20
  3. Koblih
  4. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    V ČR jsi dobře, ale nikoli samodomo, nýbrž připravovaná maloserie ...... (a není to až tak dávno) [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  5. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Oni - máme tu nějaká pravidla ....... ten Tvůj obrázek mimo pořadí je Piškot P4 http://auta5p.eu/katalog/peugeot/peugeot_p4_02.htm [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  6. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    O.K. [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  7. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Myslím, že je odhaleno http://auta5p.eu/katalog/enfield/enfield_8000_01.htm
  8. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Citroen Mehari?
  9. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Něco na podvozku kačeny, že by nějaká pouštní (plážová) verze Ami?
  10. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Už jsem Ti to uznal
  11. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Rocar sice není správná odpověď, ale protože se jedná o nástupce TV (na obrázku), tak jí uznám. http://auta5p.eu/katalog/tv/tv_12f_02.htm = TV http://auta5p.eu/katalog/rocar/rocar_33s_01.htm = ROCAR [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  12. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Možná dával - možná ne, každopádně ARO to NENÍ.
  13. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Špatná odpověď Malá nápověda - RZ auta je používána v zemi výrobce. [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  14. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ó nikoli
  15. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Co třeba tohle? [upravil dne 9/6/2010 Medvěd]
  16. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    http://auta5p.eu/vystavy/fotoarchiv/auta68_03.htm - že by?
  17. Pravda - je to trochu slohové cvičení, ale zase na druhou stranu mnohem lepší než některé inzeráty třeba zde na fóru typu \"Prodám modrou 306, bližší info na email\".
    • 13
  18. Můj foťák ležel celý sraz v Praze na židli, připravený, kdy že se pojede - já jsem tedy omluven.
  19. Medvěd

    Smoljak

    Je ho škoda, každopádně se dožil krásného věku a jako jeden z mála může být oprávněně pyšný na to, co po něm zbylo.
    • 19
  20. I já s Pavlíkem se samozřejmě přidáváme k hromadným ódám na organizátory srazu, nenašel jsem na něm jediné mínus. Omlouvám se Lubk0vi, že jsme nezúčastnili orienťáku, ale náš výlet po okolí byl pro osádku s dvěma dětmi vyhodnocen velitelem vozu jako záživnější. P.S. Prosím o sdělení kontaktů na toho nahoře, abych i já dokázal na některé své akce zajistit podobné počasí.
  21. Džej - STAN má 5 metrov??? Nikde nebolo písané, že si máme zo sebou zabaliť aji garsonieru ........ Bežný stan (trebárs aký ja nechávam doma) má podlážku cca 200 x 210 cm, tomu sa bežně hovorí stan. ( http://eshop.r-sport.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=28&flypage=flypage.tpl&product_id=431 )
  22. Jsou chvíle, kdy si prostě závidím, že jsem chlap (i když 200 kadibudek na 30 000 lidí není až tak tragicky málo - když to srovnám s akcema, které jsem jako mladík v rozpuku navštěvoval ......., to byl občas i les malý).
  23. Medvěd

    Výměna čelního skla u zákazníka

    Ne každý má ve skle zatavené zlaté pruty, o pokovení skla platinou se ani nezmiňuju. [upravil dne 2/6/2010 Medvěd]
    • 13
  24. Medvěd

    OLEJ FUČ

    Já měním po 10 000 km (vím, že bych nemusel, ale líp se to pamatuje a za ty roky, co jezdím, jsem si prostě na tenhle interval zvykl) a vydržím od výměny k výměně bez dolívání.
    • 22
  25. Medvěd

    OLEJ FUČ

    Taková spotřeba oleje by mě nechala absolutně klidným - doporučuje se občas zvednout kapotu a olej zkontrolovat i během cyklu a případně tam trošku dolít, nejen jezdit od výměny k výměně (pak se člověk vyvaruje zbytečně stresových situací).
    • 22
×
×
  • Vytvořit...