I já s Pavlíkem se samozřejmě přidáváme k hromadným ódám na organizátory srazu, nenašel jsem na něm jediné mínus. Omlouvám se Lubk0vi, že jsme nezúčastnili orienťáku, ale náš výlet po okolí byl pro osádku s dvěma dětmi vyhodnocen velitelem vozu jako záživnější.
P.S.
Prosím o sdělení kontaktů na toho nahoře, abych i já dokázal na některé své akce zajistit podobné počasí.