Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Kurte - vyzvednych temat je tu celkem dost, ale ne kazdemu se v nich chce neco zverejnovat (coz koresponduje i s vlakny politickymi, kde reaguje take jen mensina klubaku).
  2. Medvěd

    Kalendář

    Misto foceni by se dalo \"naroubovat\" na nektery ze srazu - nejdrive bude v zari sraz v Lednici, kde mist k foceni muze byt fakt spousta.
    • 20
  3. Dekuji, v tomto kontextu jsou mi Tve nazory mnohem srozumitelnejsi
  4. Fusione, jak jsem s Tebou v posledni dobe hodne souhlasil, tentokrat to fakt udelat nemuzu a jsem na stejne lodi s Petou. Bydlim na Letny, coz krom toho, ze mam za barakem Spartu ( ), znamena i to, ze bydlim u mista, kde v Praze nejcasteji staly cirkusy a priznam se, ze patrim k tem, kteri do cirkusu jako decko velice rad chodil (nejlepsi byli nejaci Svycari s cvicenyma delfinama). Totez plati i o Matejske pouti na Vystavisti - to proste patri k jaru a byt mam nyni cca 20ti letou pauzu, vim, ze mne s prckem navsteva takovych zalezitosti nemine (a docela se na to tesim). Jestli chodis do cirkusu nebo na poute je ciste Tvoje volba, verim, ze bychom nasli cinnost, kterou provozujes Ty a nelibila by se me.
    • 13
  5. Medvěd

    Kalendář

    Kalendar kdysi i byl, ale je to uz hooooodne davno http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=11222&page=4 [upravil dne 9/7/2010 Medvěd]
    • 20
  6. Je to o vychove. Kdyz vidim, jak se nekteri \"tatkove\" vytahuji tim, jaky je jejich kluk machr, pac v deseti umi zajet na zahradu, nemuzou se divit, kdyz v puberte toto sameho napadne, ze si s kamosi udela vylet
  7. Medvěd

    Řidiči z povolání

    Profesak je nutny k Ccku (pres 3,5 t). Jinak pokud mas Ccko a budes si chtit dodelat profesak, ver, ze zaplatis RAKETU (pry se vyplati rozsirit si treba o Ecko = nova autoskola a jeste usetris). Pres 7,5 t jsou povinne i psychotesty.
  8. Jo tak tudy na Vaska ........ Pochopil jsem Vas vtip, Pelnari, vy budete v nedeli s rodinou u babicky a ja budu zbytecne zvonit u dveri
    • 14
  9. Medvěd

    Kam spěje naše dravotnictví

    Kobr - statni penize nejsou nici, jsou stejne tak Tvoje jako moje. Podle me je lepsi odstranit z cekaren 30,- Kc poplatkem spousty duchodcu nebo flakacu, kteri si prisli s doktorem popovidat o pocasi. Chci, aby muj prispevek do spolecneho pomohl treba i P09, az si nekde v aute rozbije usta oproti tomu, abych 50ti socialne zavislym zaplatil paralen, pac prece maj´ narok dostavat ho zadarmo.
  10. Medvěd

    Kam spěje naše dravotnictví

    BV - vsiml sis, ze v teto \"diskuzi\" je zastancu \"prave kliky\" z Prahy pouze hrstka ? Vezmu to poporade: Kurt = Chrudim Demo = Brno Zazimir = Trutnov Milan F1 = Semice Fusion = Brno Jenda 309 = Plzen CNA = Pribram a prazaci Medved, Oddie, Supersonic, Neon Leve kriklouny jsem v rozpisu ignoroval, urcite ale nelze jednoznacne tvrdit, ze cela republika by chtela socialismus, jen Ti prazaci jim to kazi. [upravil dne 8/7/2010 Medvěd]
  11. Taky bych se rad zasmal, ale fakt netusim, co ma s vtipem uvedenym na zacatku vlakna spolecnyho Gottwald
    • 14
  12. Medvěd

    Kam spěje naše dravotnictví

    Kobr - kdyby to bylo tak jednoduche ..................
  13. A co s tim ma Klema spolecnyho?
    • 14
  14. Medvěd

    Další nehoda na D1 !!!

    Nechtel bych byt pobliz Tebe, az se nekdo S JISTOTOU, ZE VPRAVO JE VOLNO jen tak bez pohledu do zrcatka vrati vpravo - myslim , ze se z pripadne nehody vyvynis jen velice tezko
  15. Priznam se, ze mam jako zaklad nastaveno prohlizeni za 24 hodin a vzhledem k me odbornosti si troufam prispivat jen do pokecu. Puvodni zamer mohl byt dobre minen, ale stejne jako nekteri nade mnou mam strach, ze by se zavedenim podskupin vznikl spis chaos. Uz dnes - prave diky memu nastaveni - casto vidim, kterak jeden clovek polozi stejny dotaz do servisu, soucasne i do modelu a jeste prida pokec, pac tam \"leze\" nejvic lidi - s podskupinami mam obvu, ze stejnych dotazu bude treba 10 a bordel je na svete.
    • 40
  16. \"Zbytecne draho\" nebude treba v podunajske nizine, pokud ale chces jet do turisticky zajimavych lokalit, asi s tim primo souvisi i bnutnost hrabnout hloubeji do kesene.
    • 12
  17. Medvěd

    Kam spěje naše dravotnictví

    OKcko - kdyz mas v rodine tolik lidi s alergickymi DETMI, jak to, ze Ti nerekli, ze za deti se uz nejaky patek poplatky u lekare NEPLATI ???
  18. Medvěd

    Kam spěje naše dravotnictví

    Radeji se k vykrikum p. OK 406 nebudu vyjadrovat, stoupl by mi zbytecne adrenalin
  19. Cakom - pouze u breaka, sedan tuto moznost nema.
    • 27
  20. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ze by Hyundai Pony?
  21. Ted ve zpravach mluvili o tom, ze matka vezla toho rocniho smudlu jen tak na kline. Pokud je to pravda, tak nemam slov - ridic busu to sice zavinil, ale ten prcek mohl zit (a mozna i ona, pokud ho mela na kline, asi tez pripoutana nebyla, jinak by oba nevypadli z auta).
    • 6
  22. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Davej - a neco tezsiho, please
  23. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    ZIL 111 Čajka
  24. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Prepoustim dalsimu zajemci. Jsem mimo svuj PC a tak nemam databazi speku.
  25. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ford RS 2000??? Oznacenim si nejsem jistej, ale jezdil rallye koncem 80tych let.
×
×
  • Vytvořit...