Fusione, jak jsem s Tebou v posledni dobe hodne souhlasil, tentokrat to fakt udelat nemuzu a jsem na stejne lodi s Petou.
Bydlim na Letny, coz krom toho, ze mam za barakem Spartu ( ), znamena i to, ze bydlim u mista, kde v Praze nejcasteji staly cirkusy a priznam se, ze patrim k tem, kteri do cirkusu jako decko velice rad chodil (nejlepsi byli nejaci Svycari s cvicenyma delfinama). Totez plati i o Matejske pouti na Vystavisti - to proste patri k jaru a byt mam nyni cca 20ti letou pauzu, vim, ze mne s prckem navsteva takovych zalezitosti nemine (a docela se na to tesim).
Jestli chodis do cirkusu nebo na poute je ciste Tvoje volba, verim, ze bychom nasli cinnost, kterou provozujes Ty a nelibila by se me.