Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Jak jsem psal - jel tam rychleji než měl a nehodu pravděpodobně zavinil, pak samozřejmě zaslouží trest. Ad chyby za volantem - nepsal jsi náhodou Ty sám (Stibto) o tom, jak jsi téměř zavinil nehodu (tuším někde na kruháku)? Nikdo není neomylný a zkušenosti se získávají i poučením z chyb - ale případ toho kluka je hodně drsné poučení.
    • 23
  2. Celic Girl - brácha má pojízdnou kasičku, zkusím mu o tom Golfu říct - za odvoz a převod by to pro něj mohlo být zajímavé.
    • 41
  3. A kdo tvrdí, že ta Okta (ať už 1,4ka nebo RSo) byla jeho? Nechápu ty, co se tu diví, že v 18ti má kluk Octu. Sám znám několik kluků (i tady z klubu), kteří si už jako hodně mladí byli schopní vydělat peníze - na rozdíl od jiných oni nekvákali a nezáviděli, ale něco uměli, měli nápad a makali (např. Destiny). Jinak ten kluk tam vlítl rychleji, než na co mu síly stačily (třeba taky zazmatkoval, když mu v pruhu stály cajti a auta po nehodě a místo utažení zatáčky \"jen\" dupnul na brzdy - kdyby měl delší praxi za volantem, mohlo být všechno jinak). Ne, neomlouvám ho, ale štve mě, když se závistivě řeší, že měl v 18ti v rukou volant od Octávky a většina pisatelů se tváří, jako by nikdy žádnej kiks za volantem neudělala. Nikdo jsme nebyli na místě a soudit podle toho, jak jsou auta rozmašlovaná v souvislosti s věkem PŘEDPOKLÁDANÉHO viníka, to mi přijde poněkud prvoplánové.
    • 23
  4. Medvěd

    Pochlubte se s SPZ vašich Peugeotů

    Používají se RZty ve tvaru XXX XXXX, kde na prostřední pozici první trojice se nachází písmeno označující kraj A - Praha B - Jihomoravský kraj C- Jihočeský kraj E - Pardubicko H - Hradecko J - Vysočina K - Karlovarsko L - Liberecko M - Olomoucko P - Plzeňsko S - Středočeský kraj T - Severomoravský kraj U - Ústecko Z - Zlínsko čtyřmístná pozice je stejné pořadové číslo jako tomu bylo na klasických SPZ. Začalo se RZkami ve tvaru 1X1 0000, tato sada končí tvarem 9X9 9999, následuje 1XA 0000 až 9XZ 9999 a dál nevím, zda to vůbec nějak pokračuje. Pokud ne, máme při množství nových RZtek v Praze za relativně krátkou dobu problém (kamarádka si v březnu 2008 přihlásila auto a dostala 1AA xxxx, dnes už jsem viděl RZ 1AZ xxxx). Tento je odpovědí na povzdech citovaného autora. [upravil dne 18/11/2010 23:12 Medvěd]
    • 74
  5. Radku - gratulace ke koupi, ať \"prckovi\" Puntík slouží co nejdýl. Lubk0 - ač jsem momentálně spíš na Tvé vlně, myslím si, že to zbytečně prožíváš. Radek už Punto koupil, P09 se u Punta spálil, Ty bys Punto raději než 106, Kujon si myslí, že je 106ka povedenější než Puntík ..... vše už tu padlo x krát a stejně se vzájemně nepřesvědčíte. Tak Radkovi popřejte stejně jako já, aby šlo o \"kvalitní\" výběr a spory o ničem hoďte za hlavu
  6. Tak rádio je přeladěno a funguje. Horší je to s gramofonem, který se zjevně točí pomaleji a špatně mu funguje automatika - to se nám seřídit nepovedlo a tak znovu zkusím servis u baráku - věřím, že tahle oprava už pro ně bude schůdnější. P.S. Přeladění rádia přesně podle návodu, který sem hodil Koblih69, trvalo cca hodinu. Ještě jednou dík za odkaz, opravdu pomohl.
    • 9
  7. Proti Puntu osobně nic nemám, ale .... co třeba tohle? http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ford/ka/8483497 - když se oprostíš od toho, že auto stojí v AAAčkách, tak by to taky nemusela být špatná volba
  8. Díky za odkaz. Po konzultaci s manželem sestřenice rádio vezu zítra do Štěchovic, kde by ho měl dle návodu rozchodit. Ivošovi se na netu povedlo i najít schéma, tak prý by to přeladění mělo jít celkem snadno. Vyčištění už bude legrace (doufám).
    • 9
  9. Medvěd

    Pochlubte se s SPZ vašich Peugeotů

    Vím minimálně ještě o jednom klubákovi se znaky RZ XX - 406XX
    • 74
  10. Medvěd

    Pochlubte se s SPZ vašich Peugeotů

    Mám RZ 2243, kdybych si o minutu dýl přispal, mohlo to bejt i hezčí.
    • 74
  11. Zatím mám nabídku od Cheppa, kdyby se akce nevyvedla, tak bych Tě zneužil. Každopádně dík za nabídku. P.S. Kdyby to byl vrak, tak to neřeším a vyhodím. Tohle fakt vypadá opticky v cajku, jen to přeladění mi dělá vrásky. [upravil dne 16/11/2010 15:33 Medvěd]
    • 9
  12. Tak jsem dnes zkusil navštívit radioservis nedaleko bydliště a výsledek přesně jak jsem předpokládal: \"Jó, pane, to je holt starý, ....\"
    • 9
  13. A kdyby mladej šlechtěnýho veteterána trefil, to by bylo škody a smutku .... Kdepak, první auto musí být plechovka, která bude brzdit, zatáčet a jezdit, u který ale nebude až tak bolet, když se někdy něco nepovede.
  14. V Poříčí inzerujou ZXku za 28 500, asi by šla o něco sundat http://www.autobazarporici.cz/kompletni-nabidka-vozidel/citroen-zx-14i-sx-a310
  15. Medvěd

    další konkurence pro P-C

    Různé kluby budou vznikat i zanikat, to se ovlivnit nedá (snad jen blokace nějaké konkrétní značky jejím vlastníkem by existenci značkových klubů mohla ztížit - ona by se ale stejně nějaká cesta našla). Co ale můžeme ovlivnit je volba toho klubu, který bude pokračovat a který bude pro nezájem odsouzen ke stání na vedlejší koleji. Zda bude problematiku přátel Peugeotů řešit prvotně tento námi tolik chválený Peugeot-club nebo zda na výsluní časem bude jiný \"vlčák\" bude hlavně naší prací (jak relevantně a rychle si budeme umět poradit, jak se budeme k sobě vzájemně chovat, jak tolerantní budeme např. k chybám nováčků a v neposlední řadě také jak budeme jako celek působit na první pohled) a částečně samozřejmě i prací vedení. Zatím to vypadá tak, že jsme nejsilnější Peugeot-club s nejobsáhlejší databází informací a proto nás žádný novic nemůže ohrozit - je ale třeba být neustále ve střehu a snažit se, aby tomu tak bylo i nadále. [upravil dne 13/11/2010 22:35 Medvěd]
    • 37
  16. Před časem jsem tu řešil koupi staršího gramorádia - I když nakonec mi tento kousek utekl, nakonec jsem z nostalgie pořídil gramorádio Europhon http://www.i-bazar.sk/pictures/pics/predam-v-super-stave-nepouzivany-gramofon-europhon-9549784.jpg (pamatuju si, že ho před cca 35 lety vlastnili moji rodiče). A co vlastně potřebuju? 1) VKV jsou východní normy, ale prý to jde poměrně jednoduše přeladit 2) celý komplet by bylo třeba vyčistit, eventuelně i vyměnit některé potenciometry a seřídit automatiku gramofonu (možná též bude stačit pouhé vyčištění). Vzhledem k relativně slušné pořizovací ceně se mi nechce platit v servisu neúměrně vysoké částky, mimoto si stejně myslím, že by mně i s rádiem odháněli jako obtížný hmyz a doporučovali cestu k nejbližšímu kontajneru. Budu rád, pokud by se tu našel radiofanda, který by si s Europhonem pár hodin pohrál - rozumná odměna je v případě zajištění funkčnosti stroje samozřejmostí. [upravil dne 14/11/2010 10:42 Medvěd]
    • 9
  17. Počátek záruky by se měl shodovat s datem první registrace, tzn. prvního prodeje - jestli to auto bylo prodáno týden po opuštění fabriky nebo jestli ho prodejce měl půl roku ve skladu nikdo nedohledá, datum výroby se dá nalézt jedině tak, jak naznačuje Punkáč. [upravil dne 12/11/2010 22:18 Medvěd]
    • 30
  18. Myslím si, že nejstarší NEW model měl Chepp (nebo to byl nejmladší OLD? ) [upravil dne 12/11/2010 22:09 Medvěd]
    • 30
  19. Pinďo - jestli nedošlo k zásadním změnám, tak mám Béďu spojenýho s městysem Chotěboř
  20. Medvěd

    Další člen clubu :-)

    gratulace, gratula
    • 21
  21. Osobně doufám, že prckovi budu umět nabídnout jiné a smysluplnější vyžití, než hraní her na PC. Vím - nikdy neříkej nikdy - ale nejsem fanda takové zábavy a pokud si něco podobného bude chtít prosadit, nepůjde to v mém případě určitě jednoduše (ještě že nemáme podobného strejdu jako je Lubk0 ) P.S. Lubk0 - fakt si myslíš, že jediná šance jak docílit, aby si děti hrály spolu je koupě nějakého dalšího krámu, který je udrží doma? [upravil dne 7/11/2010 09:38 Medvěd]
    • 19
  22. Medvěd

    Chiptuning 306 1.9TD

    1,9 TD je dobrý dělník, ale nemá rád, když se příliš honí - a to ani ve standardu (rády praskají hlavy). Pokud mu \"zvýšíš výkon\", výsledek bude jednoznačný - motor odpískáš. Pokud jsi závodník, 1,9 TD někomu naděl a pořiď si 2,0 béňo - zapomeň ale na spotřebu 6 l/100 km, každá sranda totiž něco stojí.
  23. Tak tentokrát oproti loňsku drobný rozdíl - na 100% beze mě, což mě sice může mrzet, ale to je tak vše, co s tím můžu dělat.. [upravil dne 4/11/2010 20:21 Medvěd]
  24. Medvěd

    Narodenie syna

    Samozřejmě se připojujeme ke gratulacím a přejeme hlavně hodně zdraví, zbytek se dá koupit (co se rozměrů týče, Pavlík byl úplně stejný).
    • 38
  25. Zatím to vypadá na dobrou sestavu
×
×
  • Vytvořit...