A kdo tvrdí, že ta Okta (ať už 1,4ka nebo RSo) byla jeho?
Nechápu ty, co se tu diví, že v 18ti má kluk Octu. Sám znám několik kluků (i tady z klubu), kteří si už jako hodně mladí byli schopní vydělat peníze - na rozdíl od jiných oni nekvákali a nezáviděli, ale něco uměli, měli nápad a makali (např. Destiny).
Jinak ten kluk tam vlítl rychleji, než na co mu síly stačily (třeba taky zazmatkoval, když mu v pruhu stály cajti a auta po nehodě a místo utažení zatáčky \"jen\" dupnul na brzdy - kdyby měl delší praxi za volantem, mohlo být všechno jinak).
Ne, neomlouvám ho, ale štve mě, když se závistivě řeší, že měl v 18ti v rukou volant od Octávky a většina pisatelů se tváří, jako by nikdy žádnej kiks za volantem neudělala.
Nikdo jsme nebyli na místě a soudit podle toho, jak jsou auta rozmašlovaná v souvislosti s věkem PŘEDPOKLÁDANÉHO viníka, to mi přijde poněkud prvoplánové.