Lidi mají pod nosem takovou díru, která slouží jednak k příjmu potravy a tekutin, druhak i k dorozumívání se lidskou řečí. Vždycky je dobré, aby se obě strany navzájem poslouchaly a snažily hledat řešení problému tak, aby obě dvě vyšly z jednání s úsměvem na rtu - jinak je zaděláno na sousedské spory a protože sousedé vedle sebe musí žít poměrně dlouho, je lépe mít v sousedovi spojence než protivníka.