Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Lidi mají pod nosem takovou díru, která slouží jednak k příjmu potravy a tekutin, druhak i k dorozumívání se lidskou řečí. Vždycky je dobré, aby se obě strany navzájem poslouchaly a snažily hledat řešení problému tak, aby obě dvě vyšly z jednání s úsměvem na rtu - jinak je zaděláno na sousedské spory a protože sousedé vedle sebe musí žít poměrně dlouho, je lépe mít v sousedovi spojence než protivníka.
  2. Osobně si myslím, že na 90% nějaký zdravotní problém (nerad bych se mýlil)
    • 6
  3. Nerad dávám odkazy na novinky, ale tohle je fakt pecka - http://www.novinky.cz/krimi/292098-ridic-zdemoloval-stojan-u-pumpy-na-d1.html
    • 6
  4. To je vyprávění na dlouhý zimní večery. A jeli jsme na Hlavák [upravil dne 3/2/2013 14:35 od Medvěd]
  5. Vyfikni tam sedlovou střechu - budeš mít po starosti co s původní plochou střechou a ještě Ti vznikne obytné podkroví.
  6. V Praze existují služby, které opilce i s autem domů dopraví (namátkou DRINK SOS, Modrý anděl), ale protože Praha je velká, může to v reálu snadno překročit i cenu ubytování v místě srazu.
  7. U Tatry se to prý dá vcelku v pohodě - někdo ze starších řidičských praktiků to tu psal.
    • 8
  8. Pravda - nejen v Rusku se jeden diví. Kamarád potřeboval ze Smíchova do Dubče odtáhnout vozík za auto. Škodovku měl nepojízdnou a na dvanástsettrosce neměl kouli. Nicméně vzal lano a vozík (prázdný) přivázal lanem k nárazníku. Na Barrandovském mostě se mu vozík odpojil a vletěl do svodidel. Když ho znova chtěl přivázat, zastavili u něj cajti ...... a bylo veselo.
    • 8
  9. Medvěd

    Podoba IQ testu od Mensy

    Milane, v pohodě. Cítíš-li potřebu si IQ ověřit, jdi do toho. Já jsem jako dítě školou povinné byl na nějakých testech v pedagogicko-psychologické poradně (asi jsem nebyl tak úžasné dítě jak si o sobě myslím) a vím, že jsem vyplňoval několik různých testů snad celé dopoledne a měl jsem z toho hlavu jak pátrací balón.
  10. Druhý odkaz opět dokazuje, že Rusko je země netušených možností.
    • 8
  11. Medvěd

    Podoba IQ testu od Mensy

    Na vojně jsme měli absíka, kterej se snad i ve spánku vytahoval jak vysoký má IQ. Soukromě Ti můžu sdělit, že dle vyhodnocení většiny obyvatel kasína byl ten absík \"blbej jak štoudev\" - možná mu vyšel test, ale pro běžný život byl nepoužitelný. [upravil dne 3/2/2013 07:58 od Medvěd]
  12. Medvěd

    Podoba IQ testu od Mensy

    Milane - všichni víme, že blbé nejsi (přeloženo tzn. že jistou přirozenou inteligenci máš), jinak bychom Tě mezi sebe přece nepřijali. P - C je mnohem víc než nějaká mensa, kam - pokud já vím - choděj´ vysokoškoláci na obědy. Vydržet mezi námi není p*del a zkoušky jsou mnohem těžší než \"jen\" zodpovědět několik testových otázek.
  13. Kdysi jsem jel s kamarádem který u Křivoklátu zbořil svého Fiata 125 (já měl tehdy auto v servisu a ukecal jsem ho, ať se mnou jede rozvážet knihy). Kámoš při předjíždění zavadil o přední nárazník LIAZky a hop - skočili jsme na louku mezi pasoucí se krávy. Cestou jsme prorazili ohradu z klád a po nekonečném čekání na policajty jsme v podobně pomláceném Fiatu vyrazili směr Praha. Za neustálého dolévání vody do proraženého chladiče jsme dojeli asi po dvou hodinách jízdy do Berouna kde nás druhý kamarád vzal na lano a dotáhl nás po ose až na Vinohrady, kde kámoš bydlel. Následně auto skončilo na vrakáči, podobně jako 406ka z videa (nevěřím, že by jí někdo dával do kupy).
  14. Asi to JE karbec - Nevím, jestli to z pohledu budoucího majitele (bráchy) nebude spíš výhoda - čím jednodušší, tím spolehlivější provoz (a když bude mít servo ...) [upravil dne 3/2/2013 00:19 od Medvěd]
  15. 1,6 ka béňo
  16. Co mi zjistíte o VF315BB2270266719 ? [upravil dne 11/2/2013 18:45 od Medvěd]
  17. Asi souhlas s ChouLu - kdybych tu scénku viděl \"přetitulkovanou\" jednou, sice bych se smíchy nepotrhal, ale snažil bych se pochopit, proč si někdo tu práci dal a co se mi tím snažil říct. Momentálně si ale myslím, že se tahle scénka vždy s jiným textem a v jiné situaci může použít cca 30 x měsíčně a proto to u mě prostě nefunguje. [upravil dne 2/2/2013 23:33 od Medvěd]
  18. Praktik - děkuji už jsem myslel, že jsem fakt divnej (a taky už vím na co jsem se zapomněl zeptat StibTa v hospodě).
  19. Co pán v Astře, nezdálo se Ti o něm?
  20. Punkáčovi nezávidím, ale aspoň jsem se ho snažil ještě cestou na nádraží pobavit (teda já ani ne, jako jeden borec v Astře ) Co myslíš, zvonilo Šaldovi v uších? - [upravil dne 2/2/2013 21:42 od Medvěd]
  21. To víš, nezaměstnaným se dobře plánuje
  22. Davídku - je to jednak lákavou lokalitou a druhak tím, že místo jarního srazu se plánuje až Milanův sraz na konci prázdnin. Bývaly časy, kdy klub pořádal 4 velké víkendové srazy ročně a krom vždy problematického klouzání (v zimě prostě jezdí míň lidí) se počty účastníků motaly někde mezi 70 - 100 dušemi. Mimoto jednodenní srazy jsou pro účastníky velice levné - loni se tu s nimi roztrhl pytel a jak vidno, zájem je. Já se už teď těším a věřím, že se mi povede svou účast realizovat.
  23. Byl jsem tam, StibTova slova potvrzuju.
  24. Pokud by dobře dopadla práce, pak asi jo (Medvěd + Pavlík) a prodloužili bychom si to do neděle. Jestliže to bude na levačku, tak ....... [upravil dne 2/2/2013 20:45 od Medvěd]
  25. Tak já teda za chvíli vyjedu
×
×
  • Vytvořit...