Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. [upravil dne 17/2/2013 16:51 od Medvěd]
  2. BBJ - že Praha nekouše, viď??? Jinak jste se klidně mohli stavit v Medvědím doupěti na kávu, přijali bychom Vás s potěšením (určo jste jeli přímo kolem nás).
  3. Medvěd

    Nový papež

    http://www.infobaden.cz/2013/02/14/financni-krize-drti-vatikan-uz-pripravila-o-misto-i-papeze/
  4. Bohužel - jestli to, co píšeš je skutečně pravda - pan Blažek škodu v řádu milionů těžko zaplatí.
  5. Tragedie pro rodiny, které v domě bydlely. A ještě mnohem horší pro ty, které neměly bydlení pojištěné
  6. Každá automobilka má xxx svolávaček ročně (i Peugeot je mívá). Určitě je lepší zjistím-li nějakou chybu majitele aut svolat a veřejně si posypat hlavu popelem, než mlčet a doufat, že se to nějak přejde.
  7. Medvěd

    Jste pro setrvání v EU ?

    Mhnat - psal jsem o Tatrách 148, nevěřím, že by ještě na Slovači jezdily. 815ky jsou poněkud jiná liga a hlavně jsou podstatně mladší než zmiňovaných 40 let. S ekonomickou soběstačností ČSSR jsi mě rozesmál - kdyby za totáče nebylo RVHP a povinných odběrů výrobků v rámci tohoto uskupení padli bychom na držku mnohem dřív než v roce 1989.
  8. Slabota, já v tom víc udělat nemůžu Každopádně děckám to v klubových trikách na srazech celkem sluší [upravil dne 17/2/2013 10:44 od Medvěd]
  9. Medvěd

    Jste pro setrvání v EU ?

    Džůny - nikde jsem nenapsal, že někomu zakazuju koupit si sporťák. Sice to nechápu, ale jsou to jeho kačky a klidně je - podle mně - třeba může hodit do řeky, mně to bude šumák. Pozastavil jsem se nad tím, že tu autor tématu plkal cosi o tom, že mu vůbec nevadí hlukové limity u náklaďáků, ale u sporťáků že by se žádné limity neměly zavádět. V tom případě se zas já ptám proč?? Z jakého důvodu??? Sporťák = osobák = auto vozící jednu, max. dvě zpocené řitě a já prostě nevidím jediný důvod, aby se na ně koukalo jinak než na běžná auta. Ve stejné logice bychom se mohli podivovat tomu, že by i sporťáky měly dodržovat rychlostní limity (proč???, když jich je tak málo a 50 po městě nebo 90 mimo je pro ně konstrukčně nesmyslná rychlost ??) nebo zastavovat na červenou. Všeobecně se o mně ví, že nejsem žádný zapšklý ekolog, ale vzhledem k tomu, že bydlím u jedné z nejhlučnějších křižovatek v Praze chápu, že někdo chce hluk linoucí se z plechovek minimalizovat. P.S. Je mi 45 a garantuju Ti, že Karosy z mého dětství (RTO), dokonce i Tatry z té doby (148) na silnici potkávám téměř výhradně v rámci veteránských setkání, určitě jich ale nejsou tisíce. P.P.S. Ty Tatry se možná občas dojíždějí na nějakých stavbách, vzhledem k tomu, že jejich výroba skončila někdy v polovině 80tých let, taky to nebudou 40ti leté kousky. [upravil dne 16/2/2013 23:32 od Medvěd]
  10. Když máš kombajna řetízek v kufru nevadí. Ale osobně bych hrozně rád viděl povolení úředníka, že si můžu auto přivázat k lampě nebo kanálu - bude i notářsky ověřené? [upravil dne 16/2/2013 13:33 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Pomačkanej práh u 406.

    Souhlasím s klukama - rychle to odmastit a stříknout, na rovnání se vybodnout (moc práce s mizivým efektem).
  12. Medvěd

    Pomalu pečený bůček

    Jo - to vypadá hodně dobře.
  13. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Jirko - ta Alfa, nebyl to náhodou kombík 4x4 co jsem tu dával o vánocích fotku pochroumaného blatníku?
  14. Auto znám, stávalo v Karlíně. Nestalo se nic jiného než že na něj spadl strom - kmen o průměru cca metr má holt nějakou váhu Každopádně super bylo upozornění magistrátu, že si má majitel prokazatelný vrak odklidit z ulice [upravil dne 15/2/2013 18:49 od Medvěd]
  15. Výměna čidla myslím nepomohla, co jsem si všiml, tak myčka se přehřívá stále.
  16. Oddie - problém s myčkou je od předvánoc, kdyby si šikovný kamarád udělal čas výhledově do prázdnin, myslím si, že bychom to stejně jinak neřešili.
  17. Radek má pravdu - myčka se kupovala v rámci rekonstrukce bytu, tzn. někdy v roce 2008. Kdybych měl kvůli každý kravině hned utíkat kupovat novej krám, musel bych bejt Rottshild nebo Onasis. Chápu, že výrobci by takových zákazníků nejradši viděli tunu každou hodinu, ale já si pořád myslím, že koupě nového by měla následovat až vlivem několikaletého opotřebení a ne, že si jeden odpůrek vzpomene, že přestane makat. Záměrně jsme s Helčou nekupovali levné krámy, ale až na sušičku (za kterou si tak trošku drbu hlavu) jsme se snažili o koupi značkových výrobků cca uprostřed cenového spektra - po cca 5ti letech provozu dávat znova balík peněz za novou myčku se mi opravdu nechce a nehodí (kór když si uvědomím, že jsme před rekonstrukcí měli pračku Zanussi vyrobenou v roce 1977 a ledničku Calex vyrobenou 1973 a oboje jsme dávali tetě plně funkční - a kdyby v Rumburku nebyla povodeň asi by sloužily ještě dnes).
  18. Máme už delší dobu problém s vestavnou myčkou AEG Favorit 44010VI. Problém spočívá v přehřívání a projevuje se tak, že v průběhu programu myčka začne přerušovaně pískat. Pokud otevřu dvířka, vyvalí se na mně oblak žhavé páry - následně myčku vypínám a nádobí doopláchnu ve dřezu. Helča měla v bytě nějakého mechanika (žádného známého - náhodná volba přes net), který vyměnil teplotní čidlo s tím, že pokud to bude blbnout dál, tak holt výměna nějaké \"řídící jednotky\" v ceně cca 6000,- Kč, což je polovina ceny nové myčky. Domnívám se, že i v tomto segmentu se mechanici stali spíš než opraváři pouhými výměňáři. Nenašel by se tu někdo, kdo by se opravami myček AEG buď přímo živil nebo by byl schopen třeba řídící jednotku jen proměřit a případně opravit? Přiznám se, že momentálně doba není nakloněna ani koupi nové myčky, ani více než 6000,- Kč investici s nejistým výsledkem a šikovná ruka elektromechanika by byla jistě levnější. Předem dík za nezaspamování off-topcama typu myčku nepotřebuju, voda a dřez umí to samý.
  19. Medvěd

    Dotazník pro bakalářskou práci

    Hezký. Domnívám se, že za 444 respondentů by se nemusela stydět ani některá z agentur zásobujícími nás čísly o oblíbenosti poblitiků nebo tipy na výsledky voleb.
  20. Tak tahle nám utekla - http://www.annonce.cz/inzerat/peugeot-405-1-8-lpg-20662873-wfqy7e.html Ač sám moc LPG nevěřím, pro bráchu by to mohla být varianta [upravil dne 15/2/2013 10:32 od Medvěd]
  21. Aspoň to byl názorný příklad, abych prcka varoval: \"Jestli někdy uvidím, že jezdíš na kole podobně, tak ti nohy zpřelámu místo toho řidiče\". A Pavlík se tvářil, že to i chápe.
  22. Včera jsem sledoval Mesíka na kole, jak se snažil získat drahocenných 5 s času v čutofandy přecpané Letné a trnul jsem za něj. Mesík jel po Veletržní nahoru. Na Letenském náměstí se z dvoupruhu stává třípruh a 70% aut odbočuje vpravo do Korunovační. Mesík podjížděl kolonu zprava podél zaparkovaných aut a přesně v momentu, kdy se tvoří ten třetí pruh, usoudil, že se nemá kudy procpat a jediná šance je projet mezi za sebou stojícími auty až do levého pruhu - akce se zdařila. Následně usoudil, že mezi auty v 2 a 3 pruhu je na něj těsno a tak následovalo další protažení až na tram koleje (první auto v levém pruhu blikalo vlevo, což ho vůbec nevzrušovalo). Když byl cca na úrovni třetí plechovky, padla zelená a auta i on jela spolu souběžně. První auto začalo najíždět na koleje a Mesík se ho rozhodl objet zleva !!!, tzn. že se dostal až na protisměrnou tram kolej . Jsem přesvědčený, že řidič auta s cyklistou na kolejích vůbec nepočítal, že dával spíš bacha na to, aby nesejmul někoho z davu fanoušků a že se snažil využít toho, že náhodou nebyla ve stejném směru tramvaj a tak může umožnit ostatním, aby mohli jet přímo v obou pruzích. Kdyby Mesíka sejmul, tak by mu to 100% dali jako vinu - byť Mesík na kole není tramvaj. Nakonec se tedy Mesík prohnal před čumákem auta odbočujícího vlevo a ještě stihl rukou naznačit, jaká je řidič jednička. [upravil dne 15/2/2013 09:30 od Medvěd]
  23. pokud vim, tak hodne ridicu aut vadi, kdyz motorky projizdi kolonu. Minimalne tady na foru jich je taky dost.... je to prece proti predpisum, nebo ne? A mas pravdu, ne kazdy jezdi na motorce jako magor, ale ja se spis bojim tech magoru okolo......a je uplne jedno na cem, nebo v cem sedi..... [upravil dne 22/1/2013 00:43 od Scratch] Jirko - nechce se mi to hledat, ale podjíždění stojící kolony jednostopým vozidlem porušením předpisů dle mého názoru není (proč by jinak město tvořilo ty \"nádherné\" rudé pruhy podél nejfrekventovanějších ulic?).
  24. Medvěd

    Nejúžasnější valentýnský dárek

    Medvědi taky gratulují
  25. Medvěd

    Jste pro setrvání v EU ?

    A když vyhrajou volby oranžády (jako že asi jo), to se to ještě pěkně roztočí
×
×
  • Vytvořit...