Po téměř tříměsíčním hledání \"normální\" práce jsem byl včera na pohovoru o činnosti řidiče smluvní přepravy u jednoho většího dispečinku. No a \"podmínky\" mi lehce vyrazily dech - rád se tu s Vámi podělím.
1) auto do 8 let stáří. Mám 406ku starou 13 let, ale když zajedu do servisu a zaplatím 300,- Kč za prohlídku a pan servismen mně zařadí do někjteré ze tří tříd, můžu jezdit i s ní. \"Ale to Vám říkám, to auto budete muset rychle omladit. Jednak nebudete dostávat firemní a VIP zákazníky a druhak, Peugeoty nejsou auta na práci a HDIčko Vás sežere - to uvidíte sám\"
2) nutný tydlifoun s Androidem 2,3, GPS dotekový (nemám - investice 5000,- ???)
3) polepy auta 600,- (mohou být i magnety, ale za 850,- + 3000,- kauce)
4) tripmetr cca 5000,- Kč + montáž 2000,- Kč
5) Vratná kauce 5000,- Kč (pokud bych skončil dřív než po 3 měsících nebo udělal průser, kauce propadá !!!, jinak výpověď měsíc předem)
6) Pronájem terminálu 500,- Kč měsíčně
7) měsíční odvod 8000,- Kč
8) koncese buď vlastní nebo spolupráce na cizí koncesi cca 1000,- Kč/měsíc
9) školení 600,- Kč
Do toho mi naštěstí zavolal můj SNAD budoucí zaměstnavatel (visí to jen na zdravotní prohlídce, jinak 4.3. můžu nastoupit) a já s díky odešel. Ani dročka v Praze není med - a bez \"drátu\" se to dělat nedá.
[upravil dne 21/2/2013 23:22 od Medvěd]