Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Oddie - překvapilo mě, že by mě stálo cca 30 tKč než bych vůbec vyjel a pak každý měsíc 9 tKč jen poplatky + nafta + servis + taky něco vydělat. Trochu drahá legrace
  2. Milane - jak jsem zmínil vše je na dobré cestě
  3. Veverko - MŮJ názor je, že by na zádech mělo být klubové logo (dle hesla: \"Koho chleba jíš, toho píseň zpívej\"). Ale je to jen můj názor poradní, třeba bude výsledek úplně jiný
  4. Po téměř tříměsíčním hledání \"normální\" práce jsem byl včera na pohovoru o činnosti řidiče smluvní přepravy u jednoho většího dispečinku. No a \"podmínky\" mi lehce vyrazily dech - rád se tu s Vámi podělím. 1) auto do 8 let stáří. Mám 406ku starou 13 let, ale když zajedu do servisu a zaplatím 300,- Kč za prohlídku a pan servismen mně zařadí do někjteré ze tří tříd, můžu jezdit i s ní. \"Ale to Vám říkám, to auto budete muset rychle omladit. Jednak nebudete dostávat firemní a VIP zákazníky a druhak, Peugeoty nejsou auta na práci a HDIčko Vás sežere - to uvidíte sám\" 2) nutný tydlifoun s Androidem 2,3, GPS dotekový (nemám - investice 5000,- ???) 3) polepy auta 600,- (mohou být i magnety, ale za 850,- + 3000,- kauce) 4) tripmetr cca 5000,- Kč + montáž 2000,- Kč 5) Vratná kauce 5000,- Kč (pokud bych skončil dřív než po 3 měsících nebo udělal průser, kauce propadá !!!, jinak výpověď měsíc předem) 6) Pronájem terminálu 500,- Kč měsíčně 7) měsíční odvod 8000,- Kč 8) koncese buď vlastní nebo spolupráce na cizí koncesi cca 1000,- Kč/měsíc 9) školení 600,- Kč Do toho mi naštěstí zavolal můj SNAD budoucí zaměstnavatel (visí to jen na zdravotní prohlídce, jinak 4.3. můžu nastoupit) a já s díky odešel. Ani dročka v Praze není med - a bez \"drátu\" se to dělat nedá. [upravil dne 21/2/2013 23:22 od Medvěd]
  5. Medvěd

    Novinka???: Made in china???

    Daewoo Tico, co tu kdosi zmiňoval, jsem viděl zcela běžně v Rumunsku jako taxíka (Daewoo tam má fabriku).
  6. Medvěd

    PC šikovný odborník v Praze?

    Štěnici v PC ani v myčce myslím nemám, a ramínka už vůbec ne ..... Ale je dost možný, že na disku bude vir (dle kamaráda prý Avast NENÍ antivir)
  7. Medvěd

    CV a pravdivost udaju

    Mám CV pravdivé, ale je pravda, že zejména dík problematickému hledání a nacházení si pracovních pozic v posledních letech se personalistům moc nelíbí (i když třeba tvrdí, že to chápou ...)
  8. Medvěd

    Tahání přívěsu

    Drivere - 80 kW bude docela limitní už v dodávce, natož s tunovou károu. Osobně bych koukal po Ducatu/Boxeru/Jumperu s motorem 2,8 JTD - jezdil jsem s tím a výkon spíš přebýval (prostě to auto nejde uštvat). Je třeba si uvědomit, že zaměstnanec k firemnímu autu přistupuje většinou zcela jinak než ke svému a pokud bude muset dík podvýkonu s autem jezdit na krev, jezdit tak na 90% bude (a ty to zjištíš až na spotřebě a servisu).
    • 9
  9. Osobně by se mi líbila varianta typu Ochoz, zmiňovaná tuším Scratchem - tzn. na zádech velký klubový logo, na srdci malý srazový znak (kontura ChouLu 1\"\"\") s nickem - ale chápu, že 100 lidí = 1000 názorů a tak rozhodnout bude muset stejně Milan
  10. Medvěd

    PC šikovný odborník v Praze?

    Uvidíme - moc šancí tomu nedávám
  11. Medvěd

    PC šikovný odborník v Praze?

    O.K. - vyjedu mezi 7 - 8, letadlo ještě pořád nevlastním, takže před 9ou to stejně nedám. Kdybych byl móóóc rychlej, přibrzdím u Míly
  12. Medvěd

    PC šikovný odborník v Praze?

    Ahoj. Chtěl bych data z obou disků mít v noťasu a na velké PC už se vy ... Momentálně v tom náhradním PC běha jeho původní disk a jako \"otrok\" je tam ten hlavní disk z mého původního stroje. Druhý disk mám úplně mimo
  13. Medvěd

    PC šikovný odborník v Praze?

    Asi to dopadne tak, že v pátek ráno čapnu všechny trosky PC, roztočím kola a sjedu k Péťovi, kde se \"ponoříme\" do problému. Tímto zvu i Hurvajze, kdyby třeba nebyl v práci a měl čas .....
  14. Medvěd s Pavlíkem o triko zájem mají, věříme, že se graf. podoba ještě dopiluje
  15. Medvěd

    Krokodil a´La ovecka

    Soused míval nějakou Suzuki a vypadalo to velice podobně
  16. Včera tu někteří zmiňovali, že mám předpotopní a prehistorický počítadlo. Jejich nářky zřejmě zaslechl šotek, který mně už od neděle trápil a rozhodl se, že mi PC zlikviduje. Včera mi začlo padat, různě se restartovat až jsem nevydžel a odvezl ho ke kámošovi - PC technikovi. U něj doma už jsme PC vůbec nenahodili. Vezl jsem s sebou náhradní počítač, který jsem před mnoha lety koupil tady na fóru za pár grošů. Do toho mi kamarád nainstaloval disk z včera ještě funkčního PC (vidím ho ale jen jako záložní, páč Ivošovi včera nenabutoval). V mém PC byl ještě jeden disk - ten mám doma a k němu ještě nějaký kabel dík kterému bych prý měl být schopen z disků data stáhnout. A co vlastně potřebuju? Někoho, kdy by mi byl schopen data z disků zkopnout do noťasu tak, aby to bylo maximálně podobné stavu před karambolem - nejlépe z Prahy a třeba za flašku. Až se dosmějete, zkuste reagovat. Dík
  17. Milan F1 - děkuju, to už můj PC otevřel. StibTo - opravdu nevidím jediný důvod proč bych měl někde pátrat, hledat a stahovat koniny, které na mně zhusta žvatlají engliš, když mi to nic nedá. P.S. Např. včera jsem si někde stáhl jakýsi kontrolní program ESET a dnes mi velice nepravidelně, ale relativně často padá firefox (a samozřejmě netuším kudy z toho ven že ?). P.P.S. Nevím o jaké potopě hovoříš, ale ta pražská byla tuším 2002 a pokud tedy mám office 2003, tak už nemůže být předpotopní [upravil dne 18/2/2013 20:41 od Medvěd]
  18. Tento soubor mi zůstane na věky utajen
  19. Medvěd

    Klávesnicový imo

    Radku dík za odkaz
  20. Medvěd

    Klávesnicový imo

    No na 405ce jsem ho určitě neměl a moje 406ka / rok 2000 ho má 100% v klíčku (je mladší než ta bráchova)
  21. Když mi na rok půjčíš sanitku, slibuju, že budu trénovat
  22. Včera jsme se s bráchou byli juknout na jednu 406ku, která dle nás vypadá celkem \"k světu\". Zarazilo mně ale, že nemá imobilizer v klíčku, ale má nějakou podivnou klávesnici (prodejce se dušoval že origo a jako bastl to fakt nevypadalo). Chci se zeptat: a) jestli s tímhle řešením nejsou nějaké závažnější problémy b) kolikrát se dá uklepnout v kódu bez nutnosti resetu c) je reset systému řešitelný jinak než v autorizáku d) dá se eventuelně celý imo přemostit (v případě problémů) Nechci prostě bráchovi doporučit věc, která má nějak výraznou poruchovost a o tomto imo osobně vůbec nic netuším.
  23. Junkers mám doma cca 15 let (kupoval ho ještě táta) a spokojenost Krom toho ovládání vnitřní teploty v bytě, co jsem tu před nedávnem řešil. Věřím, že ještě dlouho makat bude.
  24. Je na čase, abych jako veřejný odpůrce Zimního klouzání v Praze přiznal porážku. Sice mi není jasné jak pořadatelé mohli zařídit, aby zrovna z pátka na sobotu v Praze nasněžilo, ale zřejmě se nějak spojili s ruskými mužiky a aplikovali jejich heslo \"Poručíme větru, dešti\" - v jejich případě tedy sněhu a ledu. Dle reakcí se sraz všeobecně líbil a o tom to naše srážení se je především. Přesto si ale myslím že situovat Zimní klouzání na okraj Prahy, když je celá republika obklopena horami je krok velmi odvážný (až bych řekl nesmyslný). Nicméně sraz se povedl a já aspoň takhle vzdáleně gratuluju organizátorům.
×
×
  • Vytvořit...