Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    podezdrele levne vozy

    Se vsadím, že v pondělí zase bude (možná jiný číslo a kontakt, možná i jiný ilustrační fotky ...) Kdyby nebyl dostatek blbých, takovýhle inzeráty by taky nebyly.
    • 31
  2. Po pravdě - když se tu objeví ve srazech odsek mající název Vánoční večírek, celkem bych očekával, že první příspěvek v něm bude upozorňovat kde, kdy a proč se taková věc koná, zboží z e-shopu bych viděl až na x-té podvlákno
    • 17
  3. Možná
    • 23
  4. Medvěd

    Jak je to s ŘP a vlekem?

    Charlie - určitě se bere max. užitná hmotnost vleku, tzn. jako by byl naložený
    • 73
  5. http://bestpozitiv.ru/video/talantishhe/
  6. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes viděno několik stojících klubových piškotů na dvoře servisu v Praze 9 (tmavěšedá 406BK, zelená 406 sedan mého bratra a modrá? 207a slečny, která tu scháněla včera slušný servis)
  7. Medvěd

    Volby do PSČR

    Slušnej oddíl [upravil dne 30/10/2013 20:28 od Medvěd]
  8. Medvěd

    Volby do PSČR

    Kurte - s poslední větou jednoznačně souhlasím.
  9. Medvěd

    Volby do PSČR

    opraveno
  10. Medvěd

    Volby do PSČR

    Včera Hašek schůzku s prezidentem popíral, dnes už jí přiznal .... a společně s ním i Škromach, Zimola, Tejc, ... - je to důvod k vyloučení ze strany? Podle mého názoru určitě JO [upravil dne 30/10/2013 12:53 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Volby do PSČR

    dokáže i levé politické spektrum, jak můžeme názorně vidět v posledních několika dnech.
  12. Medvěd

    konec jednoho lvíčka:-(

    Věřím tomu, že Ti přijde několik nabídek na odkup vraku.
    • 44
  13. Medvěd

    konec jednoho lvíčka:-(

    S tím už opravdu nemá smysl nic dělat
    • 44
  14. Medvěd

    Volby do PSČR

    Radko - Tvůj katastrofický scénář může mít - bohužel - velice reálné základy. Na mně to celý působí tak, že p. objímač stromů věřil v úspěch partaje hlásící se veřejně k přátelství s ním. Po sérii smrtících polibků ale tohle uskupení nedostalo mandát a tak je potřeba honem rychle vytvořit jinou skupinu, která bude mít dostatečný potenciál, aby přes ně pan ředitel všeho mohl po celé volební období tahat za nitky a v podstatě neomezeně vládnout. Věřím, že to p. Sobotka ustojí a že buď za zpackané volby přijme odpovědnost CELÉ vedení socdem nebo že momentální křiklouni typu Haška, Škromacha a sopl. zmizí z veřejné scénydo propadliště dějin (třeba do SPOZ).
  15. Medvěd

    Dotaz asi na členy ze SVK.

    Lubk0 - konkrétně ty Dvory si pamatuju, páč to je taková díra cestou do původního bydliště mé ženy, kde rádi obědváme. A radar tam - aspoň když jsme tudy jeli - žádný nebyl (ale často tam kontrola PSK bývá).
    • 24
  16. Medvěd

    Dotaz asi na členy ze SVK.

    Já teď po SVK najel cca 600 km a \"bez ztráty desítky\" - ani bych neřekl, že by byli SVK policajti víc vidět a co se rádia Express týče, tak úplně stejné info o radarech máme v ČR taky a neřekl bych, že by byl v množství radarů a hlásání o nich nějaký problém. Spíš mně udivilo, že Express hlásal radar ve Dvoroch nad Žitavou (a nejen tam) v každém dopravním zpravodajství - jako by v 8 ráno vytvořili seznam a ten četli s malými obměnami celý den až do 17 večer - to ten Impuls je flexibilnější
    • 24
  17. Charlie - možná na vesnici je to jiné, ale brzdím-li ve městě, je to kokotina non + ultra.
    • 22
  18. Jezdím po Praze téměř denně a jsem na tom stejně jako Servisman. Neříkám, že občas nepotřebuju brzdit, ale jsem přesvědčenej, že třeba samovolné rozblikání všech 4 blinkrů by mi v jakémkoli městě spíš vadilo (a Ti za mnou by mně určitě milovali).
    • 22
  19. Medvěd

    Kvetonova 807ma - prodaná

    Něco podobnýho se mi stalo u 405ky (taky jsem šikula ), ale odnesl to jen nárazník s mlhovkou, blatníky a podběhy zůstaly tam, kde jim konstruktér určil místo. Následovala výměna za Míčkovej nárazník a tím vznikla zvláštní kombinace (TD kombajn s Mičudovým předkem).
  20. Altmane - jaké máš o svém tvrzení (myslím tím o PP205) důkazy? Nebo je to jen JPP???
  21. Osobně mám dobré zkušenosti na Harfě - http://www.autoservistrnka.cz/ Věřím, že když vyzkoušíš, budeš spokojená - Honza není tip mechanika \"podojím kavku kam až to půjde\", ale spíš se snaží hledat takovou cestu, aby byl zákazník spokojený. Klidně se odvolej na mně. [upravil dne 29/10/2013 07:53 od Medvěd]
  22. Medvěd

    Volby do PSČR

    M ilane - je to neůspěch oranžády jako celku, tedy by z toho mělo svou politickou odpovědnost vyvodit celé vedení strany. Hašek, Škromach, Tejc a mnozí další jsou ve vedení pěkných pár let a nelze položit na špalek pouze hlavu jednoho předsedy a tvářit se \"Já nic, já muzikant\" - kór když jsem jako p. Hašek minimálně rok komentoval kroky předsedy strany tak, že naše názorové rozpory byly víc než zřejmé. Nebo si myslíš, že by si s Tebou Schreek velice záhy nevyříkal situaci, kdyby tušil, že mu jdeš po krku a místo abys ve vedení spolupracoval, tak mu hážeš klacky pod nohy a stavíš si schody na svůj pomník? (POSLEDNÍ VĚTA JE SAMOZŘEJMĚ N A D S Á Z K A )
  23. Medvěd

    Volby do PSČR

    OKčko - jakej národ, takoví politici
  24. Medvěd

    Volby do PSČR

    Ozzy - Milošek si podle mně nejen \"libuje\", ale hlavně tahá za nitky vedoucí k jeho bezmezným vazalům (míním tím zejména p. Škromacha). Docela se mi líbil názor p. Štěcha v nějaké podvečerní zpravodajské relaci, který jasně mluvil o tom, jak Hašek šel dlouhodobě Sobotkovi po krku a že volební neúspěch je minimálně z 50% i jeho zásluhou. Mluvil i o tom, že předseda strany by měl být postem požívajícím jakési ochrany a že jeho přímý kolegové (tedy předsednictvo strany) by měli být jako celek jednotní - a pokud by se prokázalo, že předsedovi někdo z předsednictva \"okopává kotníky\", tak by takový člen měl být grémiem okamžitě odvolán. A pokud by měl Sobotka podat demisi dík výsledkům voleb, tak celé vedení (Hašek, Škromach, Tejc, ...). Jak onoho odbráře moc nemusím (použil dle mého - stejně jako Zavadil - odbory jako výtah k moci), tak v tomhle jsem s ním fakt souhlasil. P.S. Babiš - možná pro něj je jeho slovo zavazující, ale není ve straně sám a je otázkou, kdy se ANO začne štěpit na různé názorové frakce. ANO mi přijde jako \"kočkopes\" a máím strach, aby za pár měsíců nebylo jako VeVerky II. [upravil dne 28/10/2013 20:12 od Medvěd]
  25. Dnes jsem se vracel po D2 od Malacek a u jednoho nájezdu jsem postřehl na dálnici značku přikazující autům v pravém průběžném pruhu jet max. 80 a v levém průběžném max. 100 km/h. Postřehl jsem tu v několika diskuzích, že se měly na Slovensku citelně zvýšit pokuty za rychlost a tak jsem tedy - jedouc v pravém pruhu - rychlost opravdu snížil až na těch nesmyslných 80, abych cca po 500 m zase pokračoval svých 130 km/h. Jaký může být smysl takového dopravního opatření? A opravdu i tam je zvykem rychlost měřit? Značka byla identická jako ta na obrázku, jen v levém pruhu bylo omezení na 100 km/h http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Dopravn%C3%A1_zna%C4%8Dka_C23a.svg [upravil dne 28/10/2013 17:28 od Medvěd]
    • 24
×
×
  • Vytvořit...