Ozzy - Milošek si podle mně nejen \"libuje\", ale hlavně tahá za nitky vedoucí k jeho bezmezným vazalům (míním tím zejména p. Škromacha).
Docela se mi líbil názor p. Štěcha v nějaké podvečerní zpravodajské relaci, který jasně mluvil o tom, jak Hašek šel dlouhodobě Sobotkovi po krku a že volební neúspěch je minimálně z 50% i jeho zásluhou. Mluvil i o tom, že předseda strany by měl být postem požívajícím jakési ochrany a že jeho přímý kolegové (tedy předsednictvo strany) by měli být jako celek jednotní - a pokud by se prokázalo, že předsedovi někdo z předsednictva \"okopává kotníky\", tak by takový člen měl být grémiem okamžitě odvolán. A pokud by měl Sobotka podat demisi dík výsledkům voleb, tak celé vedení (Hašek, Škromach, Tejc, ...). Jak onoho odbráře moc nemusím (použil dle mého - stejně jako Zavadil - odbory jako výtah k moci), tak v tomhle jsem s ním fakt souhlasil.
P.S.
Babiš - možná pro něj je jeho slovo zavazující, ale není ve straně sám a je otázkou, kdy se ANO začne štěpit na různé názorové frakce. ANO mi přijde jako \"kočkopes\" a máím strach, aby za pár měsíců nebylo jako VeVerky II.
[upravil dne 28/10/2013 20:12 od Medvěd]