Oni - jelikož jsem vlastníkem IČO a mobilního tydlifounu, jsem velice alergický na všechny ty chudinky \"tazatelky\", které po mě chtějí tu vědět, kde jsem byl na dovolené a kam se chystám, tu mi nabízí úplně nejvýhodnější nový tarif k moblu, tu po mě chtějí přechod do jiné banky - nerad jsem nepříjemný, ale tenhle džob těm pipkám fakt neusnadňuju a bývám velice hrubý. V dnešní době je spousta lidí telefonáty nabízejícími to či ono fakt znechucena a otrávena - já bych se k něčemu takovému snížil snad opravdu jen, kdyby se celá má rodina měla pást (ale stejně bych hledal něco smysluplnějšího.
K těm \"pseudokamarádům\", které se naučí drmolit několik vět o tom, jak SUPER je daný produkt (úvěr, pojištění, ...) jen tolik. Hned po revoluci se v ČR prodávaly knihy od nějakého Dale Carnegieho (http://www.spisovatele.cz/dale-carnegie). Ty knihy šly opravdu \"na dračku\", ale v podstatě po pár letech už po nich neštěkl ani pes, protože jejich uživatelé (nenazývám je čtenáři, protože Ti, o nihž hovořím, knihy opravdu chápali jako učebnice) zjistili, že i když se chovali přesně tak, jak p. Carnegie popisuje, úspěch se NE a NE dostavit. Ono totiž pokud se \"jen\" naučíš drmolit fráze, běžný člověk velice rychle pozná, že \"to\" nejde z Tebe, ale že se ho snažíš jen a jen oblafnout. Takových, kteří jsou opravdovými mistry demagogie (Hitler, Stalin) je naštěstí velice málo - oni ale opravdu dokáží i v MLM docílit ohromných zisků - jak jsem ale řekl: Ne každý to umí a to je, podle mě, velké štěstí. Už můj ředitel na základce tvrdil, že nemůže být každý chytrý, protože pak by stejně musela být minimálně polovina blbých - a myslím si, že v tom je velké moudro.