Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. BINGO !!! Co já mám informace tak hlava na disky bez středové díry je zcela běžnou součástí vyvažovací stolice. Protože ale \"bezděré\" disky jsou v menšině, menším pneuservisům (a jak vidno ani autorizovanému servisu, který ostatně NENÍ žádným specialistou v oblasti pneu) se prostě nechce hlavu přehazovat a centrovat kvůli čtyřem kolům - tak Tě raději pošlou do pryč.
    • 15
  2. Jak už jsem psal jinde, na čtvrtek 3. 12. od 18. hodin je opět rezervováno několik (15) míst v restauraci Radnice v pražských Vysočanech - věřím, že se nám je podaří zaplnit. Pište sem, prosím, s kým mám 100% počítat. [upravil dne 30/11/2009 Medvěd]
    • 11
  3. Medvěd

    rady ohledne AMWAY

    Oni - jelikož jsem vlastníkem IČO a mobilního tydlifounu, jsem velice alergický na všechny ty chudinky \"tazatelky\", které po mě chtějí tu vědět, kde jsem byl na dovolené a kam se chystám, tu mi nabízí úplně nejvýhodnější nový tarif k moblu, tu po mě chtějí přechod do jiné banky - nerad jsem nepříjemný, ale tenhle džob těm pipkám fakt neusnadňuju a bývám velice hrubý. V dnešní době je spousta lidí telefonáty nabízejícími to či ono fakt znechucena a otrávena - já bych se k něčemu takovému snížil snad opravdu jen, kdyby se celá má rodina měla pást (ale stejně bych hledal něco smysluplnějšího. K těm \"pseudokamarádům\", které se naučí drmolit několik vět o tom, jak SUPER je daný produkt (úvěr, pojištění, ...) jen tolik. Hned po revoluci se v ČR prodávaly knihy od nějakého Dale Carnegieho (http://www.spisovatele.cz/dale-carnegie). Ty knihy šly opravdu \"na dračku\", ale v podstatě po pár letech už po nich neštěkl ani pes, protože jejich uživatelé (nenazývám je čtenáři, protože Ti, o nihž hovořím, knihy opravdu chápali jako učebnice) zjistili, že i když se chovali přesně tak, jak p. Carnegie popisuje, úspěch se NE a NE dostavit. Ono totiž pokud se \"jen\" naučíš drmolit fráze, běžný člověk velice rychle pozná, že \"to\" nejde z Tebe, ale že se ho snažíš jen a jen oblafnout. Takových, kteří jsou opravdovými mistry demagogie (Hitler, Stalin) je naštěstí velice málo - oni ale opravdu dokáží i v MLM docílit ohromných zisků - jak jsem ale řekl: Ne každý to umí a to je, podle mě, velké štěstí. Už můj ředitel na základce tvrdil, že nemůže být každý chytrý, protože pak by stejně musela být minimálně polovina blbých - a myslím si, že v tom je velké moudro.
    • 59
  4. Medvěd

    rady ohledne AMWAY

    Doporučuju odložit někde před barákem růžové brýle a nadšení A ZAMYSLET SE PROČ A JAK TAKOVÝ SYSTÉM MŮŽE FUNGOVAT A CO Z TOHO KDO MÁ (eventuelně kde a z čeho se generuje zisk). Sám o tomto konkrétním projektu vím prd, ale pevně věřím tomu, že pouhým využitím základních funkcí na kalkulčce bych si dokázal zdůvodnit, proč se tím dál už vůbec nemusím zabývat.
    • 59
  5. Medvěd

    rady ohledne AMWAY

    Oni - v 90tých letech bylo podobných firem možná stovky a všechny žily v podstatě pouze z toho, že lapaly do vějičky hlavně takové lidi, jejihž základní životní filosofií je mít co nejvíc nadité kapsy, ale současně s tím se nepředřít. Bohužel ale u takových firem je opravdu ziskových jen několik prvních zakladatelů, zbytek většinou pouze vloží nějaké peníze a ve finále je rád, když se dostane aspoň na nulu. Dobře Ti radím - AMWAY a podobné SUPER projekty obcházej obloukem (momentálně třeba sjednávání SUPER pojistek, SUPER výhodných úvěrů s ročním úrokem 276% apod.) a i když třeba výhledově nezbohatneš, aspoň neproděláš a budeš se moci lidem dívat zpříma do očí - což je věc, která se penězi moc vyčíslit nedá.
    • 59
  6. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    A to si fotil kedy?
  7. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Tak Medvěd už docestoval - věřte nebo ne, ale ve 20.34 jsem míjel Průhonice. Následoval odvoz PetaVa domů, dotankování auta \"do plna\" (ujeto 600 km PŘESNĚ, dotankováno 48 l nafty SHELL V POWER), hledání místa k parkování, přivítání s Pavlíkem & Helčou, předání autíček + druhá večeře A TEPRVE NYNÍ JSEM MOHL ZASEDNOUT NA CHVILKU K PC. Samozřejmě musím pochválit organizátora srazu strvto.14 a jeho pomocníka Pastorka - organizace na 1*****. Musím přiznat, že se mi na srazu U Havrana hodně líbilo a omlouvám se všem, že jsem prostě na nějaké velké rozhovory neměl čas - to je úděl megasrazů, že se většina lidí stihne maximálně pozdravit a dál už hovoří jen s nejbližším okolím. Držím Vám palce, abyste v sobě ještě dlouho všichni takový elán a náladu, jakou na venek působíte - prostě JEN TAK DÁL [upravil dne 29/11/2009 Medvěd]
  8. Medvěd

    Kto z vas to bol?

    Po kolikáté se tu už řeší motorizace kupé? Co člověk, to názor. Kdyby do kupátka patřil jenom 3,0 V6, proč by se jich tolik prodalo s \"obyčejnou\" 2,0ou? Osobně cupátko beru jako \"kočkolap\" pro mladýho, svobodnýho a finančně zajištěnýho manažera, který nesmrdí kačkou. Až se tento dostane do chomoutu a přijdou jiné priority, rád přejde na úplně jiný styl auta - do té doby si ale určitě má právo užívat a ukazovat, že ON má i na takhle hezký auto (a těm kočkám, co v něm bude vozit s dýzy do nejbližšího hotelu bude úplně jedno, co v tom má za motor - určitě by jim nevadila ani 1,2, důležité přeci je, že auto vypadá hezky).
    • 33
  9. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Těší mě, že někteří \"domorodci\" vyjíždějí dřív než \"zahraniční účastníci\" - my plánujeme odjezd cca kolem 10 hodiny.
  10. Zkusil bych nechat kola převážit, není servis jako servis
    • 17
  11. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Děkuji
  12. Medvěd

    Nafta - Bionafta - názory

    Franta CV - u ONO je cena tak nízká díky neskutečné \"výtoči\". Když jsem jezdil každý týden do Plzně, záměrně jsem vyjížděl nádrž a u ONO vždy tankoval plnou (pravda do firemního, ale nikdy jsem neměl problém). Jedinou nevýhodou bylo dlouhé čekání u pumpy bez zázemí (mluvím o pumpě na výpadovce na Domažlice), kdy vedle stálo v řadě třeba 10 kamionů ...
    • 35
  13. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Kdyby to Pastorkovi nevyšlo, tak bych to PetaVovi určitě uměl zařídit (škoda, že jsme spolu tento týden minimálně 3x tydlifounovali, kamarádka téměř cestou si přivydělává výrobou věnců. Dušičkové na hroby dělá krásné, adventní SNAD taky). Mám jiný problém - Vvittymu se rozbila tiskárna a nevyjel mi ceny E-shopu, který jsem dostal přibalen. bude s sebou někdo mít noťas s připojením na net, abychom se mohli podívat na cenu zboží? Nerad bych Vás obral .... [upravil dne 28/11/2009 Medvěd]
  14. Medvěd

    Zraz Senica 29.11.09

    Nemyslím si, že by třeba atak feťáka na Y2K žluťáska byla věc NEPODSTATNÁ, je ale fakt, že s organizací srazu tato epizoda (řešící se na několika stranách vlákna) má jen málo společného.
  15. A vyvrací to mojí základní tezi ..... že všechny díly v PC jsou \"spotřebáky\" a nikdo nikdy nemůže tušit, kdy se která součástka rozhodne \"umřít\" ? Domnívám se, že nikoli
    • 33
  16. I kdybych se rozhodl k otevření bedny - co tam uvidím? Krom nějaké změti drátů, různých destiček (asi tištěné spoje), krabiček (relátka ?) mě vůbec nenapadá, jak bych měl zjistit, že to nebo ono odchází. U auta se spousta závad dá nějak odhalit (např. budu-li mít brzdové destičky silně 3 mm, tak mě jejich výměna bude čekat velice záhy), spousta závad ale přijde ať se staráš nebo ne (prostým stářím či opotřebením dílu). V PC se součástky chovají úplně stejně - v prvním PC mi odešel disk (jen tak bez pozdravu - večer šel, ráno už se mu nechtělo) a nikdo mi netvrdil, že by to bylo tím, že jsem se o PC nestaral - prostě mi bylo naznačeno, že všechny díly v PC jsou \"spotřebáky\" a nikdo nikdy nemůže tušit, kdy se která součástka rozhodne \"umřít\". Proto si Ti \"rozumnější\" neustále něco někam zálohují - já PC používám více méně místo psacího stroje, žádná důležitá data neschraňuju a tak ani zálohovat neumím.
    • 33
  17. Medvěd

    Emotivně zabarvenej výlev

    O kálení na hlavu často můžeme slyšet třeba v Černých ovcích. Ve čtvrtek to ale bylo fakt drsné - paní si koupila za \"směšných\" 20 000,- Kč kočárek, kterému praskla konstrukce. O.K. - konstrukce byla vyměněna, následně ale praskla znovu - to už nebyla vyměněna, ale pouze svařena, aby za pár týdnů znovu praskla. A od té chvíle se paní hádá s prodejcem, který tvrdí, že protože poprvé byla konstrukce vyměněna, dotyčná nemůže odstoupit od smlouvy, protože nebyla prokázána 3x stejná závada (a i kdyby vyhrála soud, ona jí vrátí peníze pouze za tu poškozenou konstrukci, protože vše ostatní se dá ke kočárku dokoupit a tak z pohledu prodejce jde o různé zboží. Že to kupovala jako jeden celek = v podstatě nezájem) http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1622/26.11.2009-18:25-1.html
    • 14
  18. Pokud jsi dal místo hliníků plechy, musíš použít kratší šrouby. Jiný problém mě taky na první nástřel nenapadá.
    • 16
  19. Medvěd

    Uragany 16ky :)

    Podle mě jsou to kola z 206 CC (myslím, že ty mají tohle ET) [upravil dne 27/11/2009 Medvěd]
    • 12
  20. Medvěd

    Kdopak to?

    A to jako proč? Co Ti udělal?
    • 10
  21. Medvěd

    Kdopak to?

    Úřad na Ochranu Osobních Údajů - zrovna dneska byl jeho ředitel u Tachecí ve Faktech, tak si ten název i zkratku dobře pamatuju
    • 10
  22. Medvěd

    Kdopak to?

    Ano, to auto je opravdu z klubu, dokonce řádného člena (protože ale nechci být popotahován ÚOOÚ, víc Ti neprozradím).
    • 10
  23. To je ještě kus cesty, ale ani k Neonovi to není úplně za bukem (holt Praha - všude daleko ).:)
    • 16
  24. I kdyby ho Y2K v té hospodě našel, co si (všichni Vy - ranaři) myslíte, že by si na něm vzal? Dávno už někde pryč doba pazourků, praků apod., kdy se vše řešilo pouze pěstmi - dnes tu máme soudy a můžeme polemizovat o tom, zda je to lepší nebo horší - každopádně já bych si určitě ruce s žádným feťákem nešpinil (mohl bych totiž ve finále mít mnohem těžší postih a to mi za to fakt nestojí). Chápu Y2k, že ze situace NENÍ odvázaný - ale pokud vše servis uvede do původního stavu (což by měl), v podstatě se nic nestalo a život jde dál.
  25. Holt starší generace
    • 33
×
×
  • Vytvořit...