Jump to content

Kropi

Uživatel
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Kropi

 • ID člena
  19095
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 604
 • Rok výroby
  1978

Profilové informace

 • Město
  Praha - Běchovice
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Webová stránka
  kropi.webz.cz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak teď už tak hezká není, máma přijela s tím, že se jí o to opřel nějakej debil na parkovišti a ujel. Schytal to zadní roh, promáčklej a odřenej blatník, nárazník je na lak. Fakt mě ty lidi serou. Rada: Jestli Vám záleží na vašem autě, vůbec nejezděte na parkoviště ke krámům.
 2. Kropi

  Modely aut v trafikách

  http://www.otto-models.com/index.php/fr/les-miniatures-ottomobile?view=detail&id=54 Ale nezjišťoval jsem, jestli je možný ten model koupit někde v ČR. Podle mě asi jedině pošta, nebo jiná individuální doprava.
 3. Myslíte že by to šlo udělat i v kombinaci s automatickým rozsvěcením? Jako že by při denních světlech senzor spustil jenom podsvícení v interieru?
 4. Tak tady je doprácevozič mojí mamky. 1,1i, rok 2003, dovoz z Itálie. Je to docela hezky vybavený autíčko, má to autoklimu, senzory deště a světel, mlhovky a tak. Motor mě překvapil svojí statečností, díky krátkým kvaltům je ve městě úplně postačující. [upravil dne 21/5/10 Kropi]
 5. Kropi

  Moc to stírá

  No ony tam právě nový stírátka jsou, ale vozidlo očividně vyžaduje lepší :-) Má senzor nahoře, ale ten stěrač tam dojede přesně místem, kterým dole leží.
 6. Kropi

  Moc to stírá

  Je to zdánlivě blbina, ale jsem trochu rozčarovanej, že inženýři z Peugeotu udělali zbytečnou botu. Máma má 206 se senzorama světel a stěračů na okně. Pravý stírátko v klidový poloze leží přitlačený přesně na tom místě, na který potom \"vyjde\" senzor- je to daný tvarem okna. Takže když zapnu stěrače, ten pravej jede po hraně všude, jen ne přes senzor, kde je gumička omačkaná, takže to stírá jak vzteklý Asi budu muset koupit nějaký hodně kvalitní stírátka, no.
 7. Hm, 2003, takže asi je to tak. :-D Celkově je to auto na suchej zip. Shodou náhod jsem nedávno měnil chladič klimatizace a komplet jsem to udělal s jedním šroubovákem a jednou hvězdičkou.
 8. Hm, pod autem jsou jenom holý trubky- u podběhu i u sedačky. Jestli není možnost, že je přímo v čerpadle v nádrži, tak ho tam asi fakt nemám.
 9. Poraďte mi- máma má 206 1,1 a nenašel jsem u ní palivovej filtr, jediný místo, kde by podle mě mohl být, je přímo čerpadlo na nádrži, tam se mi ale nechce moc lézt když nevím, jak to tam vypadá. Má 1,1 vůbec palivový filtr a kde? [upravil dne 11/4/10 Kropi]
 10. Tak jo, se pochlubim tím, co je možno vytvořit s flexou v ruce. Detaily bych samozřejmě dneska udělal jinak, tohle jsme dělali s tátou když mi bylo 12 abych se s něčím naučil jezdit.
 11. Já bych si tipnul, že to není homemade, ale taky ne Peugeot- na podobný přestavby existují specializovaní výrobci. Něco podobnýho jsem viděl na Citroënu Visa, Renaultu R5... Viděl jsem třeba i 1G Toledo kombi, M-B mamuta kombi, Renaulta 25 kombi...
 12. No, vlastně jsi mě asi přemluvil. Napíšu svojí story dovozci...
 13. No, to neposlal. Během půl dne se mnou byl hotovej. Nevim jestli mám ještě sílu to nějak řešit. Zatim mě to stálo benzín a nervy...
 14. Dneska mě šíleně vytočili. Mám multifunkční švýcarák Victorinox. Jedna z funkcí jsou nůžky, který jsem použil jenom párkrát a rozhodně jsem s nima nikdy nestříhal žádný prasárny, neboť na svoje věci jsem opatrnej, díky čemuž jsem v dětství dokonce býval nařčen z lakomství. Když jsem nůžky jednoho dne potřeboval, zjistil jsem, že zadrhávaj- čepele maj ohoblovaný ostří asi tak po délce 7mm. Z mýho pohledu je to jasný- čepele jdou do sebe docela značnou silou a jestli se nedodržely pořádně podmínky při broušení (velkej přítlak), tak se hranka vyhřála, vytvrdila a ztratila houževnatost. Druhá čepel jí pak ostrouhala, ta první pokurvená pokurvila ještě druhou a je po nůžkách... Dneska jsem si byl pro vyřízenou reklamaci v obchodě, kde jsem nůž skoro za dva tácy koupil a samozřejmě mi to neuznali, ještě mi velkým písmem napsali na kus papíru, že se nejedná o výrobní vadu a že jsem si nůžky zničil sám. Já samozřejmě nemůžu dokázat, že jsem něco neudělal- člověk může dokazovat maximálně to, že něco udělal, že jo. Takže mně, skoro vystudovanýmu strojnímu inženýrovi, posuzoval reklamaci nějakej šuliprd, co se živí tím, že levně koupí a draho prodá a ještě mi tam řekl, co jsem zničil a co ne. Mimochodem Victorinox má jako jeden z hlavních reklamních taháků to, že poskytuje doživotní záruku na výrobní vady- tady v obchodě jsem se dozvěděl, že výrobní vada je vada, kterou má nůž během koupě, takže vlastně záruka tak na dva dny... Taky mi řekli, že ty nože jsou z \"fakt kvalitní nerezový oceli\" (tý vogo, já myslel, že normálně nože rezivěj). To je taky hodně platný u nůžek, kde ty dvě kvalitní ocele jdou proti sobě... Zkrátka- Byl to obchod Trapper to nejlepší ze světa nožů v Zenklově ulici v Libni. Vyhněte se mu, ze mě tam udělali totálního debila. Výsledek je, že nejen že mě to otrávilo tak, že už to nechci řešit dál a časem si koupim nový nůžky za svoje prachy, ale ještě mám zkaženej celej den. Měl jsem si koupit nůž z Číny, u něj bych věděl na čem jsem. Omlouvám se za výlev, ale bylo to silnější než já.
 15. Podvozek z GTI, jo? Tak to bych si mohl teda koupit, jestli to někde potkám
×
×
 • Create New...