Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Rychlejší má přednost ...

    Ano, podle meho nazoru budes Ty pripadnym vinikem a dotycny bude postizen za prekroceni rychlosti - mozna blby, ale podle mne realita. Posouzeni rozdilu mezi omezenim a ohrozenim bude poodle mne hodne zavisle na tom, kolik lidi bude tvorit osadku toho ktereho auta - vic hlav vic uhada. [upravil dne 19/7/2010 Medvěd]
    • 63
  2. Medvěd

    Visací zámek - kvalitní

    Mam znameho, ktery tvrdi, ze jakykoli sebebezpecnejsi system pouze upozorni, ze by za nim mohlo neco \"stat za to\" a i kdyz treba \"smazky\" dokaze odradit, tak prilaka \"fachmany\", ktere jeho \"prorazeni\" budou chapat jako \"vyzvu\". Proto zadne takove viditelne vychytavky nepouziva a zatim mu to vychazi. Jinak asi nejlepsi je nemit nic a spat pod mostem s celym svym \"majetkem\" pod hlavou, protoze treba reseni navrhovane P09 pouze popsany problem presouva jinam - i ten byt totiz byva zabezpecen pouze zamkem.
    • 30
  3. Medvěd

    Dotaz z oblasti sociální

    Pe.Tre - domnivam se, ze Vas budou brat jako rodinu (celek) a protoze souctem Vasich prijmu JE prekroceno zivotni minimum stanovene pro rodinu, manzelku bys vlastne mel doplatit Ty. Jina situace je, pokud se partneri nevezmou, ale ziji na hromadce a na ruznych adresach - proto taky spousta mladych kasle na svatbu.
    • 26
  4. Medvěd

    Rychlejší má přednost ...

    Rozhodnuti JEDNOZNACNE O.K. - nedani prednosti JE zavaznejsi poruseni pravidel nez prekroceni rychlosti.
    • 63
  5. Jak jsem to pochopil vcera ve zpravach, prodavajici bude za stav tacho odpovidat pouze pokud ho bude vydavat za pravdivy udaj. Staci tedy, aby ve smlouve bylo napsano, ze stav tacho neodpovida skutecnemu poctu najetych km a uz je vse pravne v klidu.
    • 64
  6. To Mildik - za to, jak se na srazu chovas nemuze nikdo jinej nez Ty sam. Ja Lednici neorganizuju a tak jsem pouze podporil slova Minimaxy, vic s Tvou ucasti delat NEBUDU, NEMUZU a NEHODLAM Pokud by nekoho zajimalo o co go, pak ZDE: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=61863 se muze docist o tom, jak jsi na srazu perlil
  7. Staceni tachometru se nabizi v kazdem inzertnim platku (urcite i na netu) uz minimalne 10 let, cca v rozmezi 1500 - 2000,- Kc
    • 64
  8. Uz jsem tu psal Xkrat, ze si za vznik podobnych firem muzou lidi sami (POZOR, NA ROZDIL OD P09 TAKOVE FIRMY NEOBDIVUJU !!!). Kdyz kupuju auto, beru stav km na tacho jako zcela imaginarni hodnotu - VZDY ale s sebou beru nekoho, kdo na rozdil ode mne vi, na co se ma u auta podivat a proste mi auto proleze. Bude-li s autem jezdit prase, muze jeho stav po najeti 60 tkm byt horsi, nez stav auta, ktere ma najeto 150 tkm clovekem, ktery si s autem rozumi. Taky jsem tu uz kdysi popisoval situaci, kdy jsem byl sam k podstatnemu stoceni km donucen autobazarem. Mel jsem v te dobe 5let starou dodavku, ktera mela na tacho stav cca 450 tkm. Pan bazarista me provedl po plose, kdy byly o deset let starsi kousky se stavem tacho 120 - 150 tkm. No a od bazaristy logicky padla podminka vykupu opirajici se o podobnou hodnotu cisilek na tacho. Duvod???? Udajne leasingove spolecnosti nechteji financovat auta se stavem tacho pres 200 tkm - stalo se v r. 2005, dnes uz mozna leasingovky zafinancuji jakykoli skopek.
    • 64
  9. Mildiku, mel jsem tu \"cest\" zazit Tebe a Tvou neovladatelnou soudruzku opicku na dvou srazech a tak souhlasim s Minimaxou. Ucast Ti nelze zakazat, ja se kazdopadne budu snazit Tvou osobu ignorovat - jsou i dalsi, kteri na srazech chlastaji, ale na rozdil od Tebe se tak nejak sami uklidej a nedelaj´ kolem sebe dusno. (konkretne mam na mysli Tva \"piva gratis\" na srazu v Chomutove). [upravil dne 16/7/2010 Medvěd]
  10. Dik za upozorneni, vypada to fakt dobre
    • 11
  11. Scratchi, ja s Tebou v tomhle nesouhlasim, naopak plne souznim s tim, jak letosni nedostatek kandidatu na poradani jarniho srazu vedeni klubu vyresilo. To, ze se do poradani srazu nikomu nechce mohlo vedeni zjistit maximalne tak, ze se kluci budou mezi pripadnymi organizatory telefonicky ci jinak pidit, zda maji ci nemaji o kandidaturu zajem. Stejne by se ale 100% pravdu dozvedeli az presne v minute, ktera byla urcujici pro uzaverku prihlasek - vzdy je moznost, ze nekdo neznamy prekvapi v posledni minute. Ale protoze kluci TUSILI, ze je poradani srazu v ohrozeni a nechteli dopustit, aby sraz nebyl, zacal kolem sebe Vvitty soustredit kluky z Vysociny a po te, kdy nebyl zadny kandidat, povedeny sraz na Seci usporadal. Uprimne, chtit usporadat sraz bez dlouhodobe pripravy nebo aspon nejakych zkusenosti jen proto, abych vytrhl nekomu trn z paty a takovy sraz umoznil mi smrdi pomerne velkym malerem a i proto, ze Te znam a jsme snad i pratele, jsem rad, ze nakonec byla Sec (a myslim, ze i Adelka byla rada). A ze to kluci neventilovali dopredu? Jednoduse chteli cleny klubu proplesknout a ukazat, ze nebudou-li se snazit, fakt srazy byt nemusi - a hele vysledek, na podzim uz byli dva kandidati.
  12. Dzano, vzhledem k me soucasne situaci v keseni ucast na srazku musim vzdat bez boje
  13. :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Gratuluju a volam HURRRRRAAAAAAA
  14. Na rozdil od Honzy ja s plnou vahou 130 kg sve postavy tvrdim, ze mi klub pomohl - a to nescetne krat. V dobe, kdy jsem klub objevil, jsem vlastnil 309ku, ktera se vice mene od koupe neustale s_ala. Diky klubu se mi podarilo objevit v Praze servis, kde se ke mne chovali jako k zakaznikovi a nikoli jako v pohadce \"Oslicku, otres se\", coz byly me zkusenosti dosavadni (a ze jsem tech servisu do te doby poznal ...). Velice dobre si treba pamatuju na situaci, kdy mi odesel zamek v 5tych dverich - zeptal jsem se na foru, ozval se Oddie a druhy den jsem mel zamek u Vasendy s tim, ze se nejak domluvime ..... - do te doby jsem s Oddiem maximalne kecal na foru, ale osobne jsme se nevideli. Nasledne jsem se po vzoru brňaku rozhodl poradat spolecna setkani prazaku na Dzbanech, pak i zkusil usporadat i prvni Zimni klouzani, potom i nekolik podzimnich srazu a diky tomu jsem se stal tak provalenou figurkou, ze jsem byl zvolen na dve funkcni obdobi predsedou tohoto O.S. - cimz jsem se snazil klubu vratit to, ze jsem se tu dobre citil a vzdycky jsem se mohl spolehnout na pomoc jeho clenu (viz treba moment, kdy mi cestou do Rumunska nejaky dobrak na parkovisti ukopl leve zpetne zrcatko na 405ce - dali jsme si tehdy pauzu u znameho v Mikulove, zvedl jsem tydlifon a behem par hodin dorazil Trundik s novym zrcatkem). V soucasne dobe nemam s autem zadne zasadni problemy, ale pokud jsem pozadal o pomoc v reseni jakehokoli neautomobiloveho problemu, vzdycky se tu sesly tuny prispevku, ze kterych jsem si mohl udelat nejaky zaver. Jak jsem psal uz vyse - na foru (v klubu) je mi dobre a byt jsou tu nejake obcasne vykyvy, v celku si myslim, ze do haje to tu urcite nejde a je spousta jinych for, ktera by nam kvalitu informaci a lidi, kteri se okolo tohoto klubu motaji, mohla zavidet. P. S. Uplne jsem zapomnel zminit Rebika, ktery mi v pro mne ne zrovna super situaci \"hodil lano\" a na rok mne zamestnal - i za to muze klub [upravil dne 12/7/2010 Medvěd]
  15. Kdyz Mergla, tak by se mi libil stredne (nebo maxi) dlouhy Sprinter otypovany na 9 lidi, s nejakym naftovym trilitrem Ale ani to Ecko v kombajnu s 2,7ou neni uplne od veci. [upravil dne 12/7/2010 Medvěd]
  16. V CR nedavno zacali vysilat porad, kde se vzdy \"utkaji\" dva uchazeci rozdilneho veku o praci v danem oboru. Pred casem se tam utkaly dve damy (mladsi lehce pres dvacet, starsi cca kolem 50), ktere bojovaly o pozici \"pani na hlidani deti\". Behem nekolika zkousek doslo i na simulaci situace, kdy se dite behem nakupu v samoobsluze nahradni matce ztrati - starsi pani situaci zvladla celkem dobre, ale mladsi slecna byla blizko infarktu. Nevzdavej to 29.3.2010 http://www.ceskatelevize.cz/program/10266512969-29.03.2010-12:00-2-nevzdavej-to.html?zanrf=all&puvodf=all&advanced=1&andf=Nevzdavej+to&polef=nazvy&obdobif=all&from=40&backaddr=search
  17. Medvěd

    Svatební oznámení

    Gratulovat predem se pry nema, tak jen prani, at tohoto kroku nikdy v budoucnu ani jeden nelitujete.
    • 33
  18. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    96ka je legenda, delali ho s dvoutaktem i ctyrtaktem, soused ho mel dokonce jako break (ale jako u vetsiny starych aut i u nej byl velky problem s korozi) [upravil dne 12/7/2010 Medvěd]
  19. Medvěd

    Svatební oznámení

    Kde?
    • 33
  20. Medvěd

    Co je to za auto? (po x - té)

    A stejne auta podobneho roku vyroby jako ja mela dusi, v takovem krasavci bych se nestydel jezdit ani ted. [upravil dne 12/7/2010 Medvěd]
  21. A pod to ma podpis !!!
    • 59
  22. Nebyly Rolandy jen tmave zeleny?
    • 6
  23. Medvěd

    pomoc při koupi 806

    Zalezi, jak s tim autem budes jezdit. Auto je vhodne pro klidnou jizdu, motor je ponekud poddimenzovany. Priklanim se k nazoru Lubora
    • 12
  24. Tak to budu mit nastrazeny usi, kdyz me chcete \"resit\"
  25. Lubk0 & Pastorek: Ano, podnet je to zajimavy, ale ..... Na srazech v CR se schazi ponekud vice lidi nez tomu bylo treba v Piestanech a tak je tam treba ponekud jiny pristup ke srazu. Za sebe priznavam, ze jsem byl vylozene sokovany z toho, ze jste rozhodli pro nekolik lidi zabit vikend tim, ze budou stat od rana do vecera u plotny a starat se, aby nemel nikdo pocit hladu. Na rovinu jsem presvedcenej, ze na srazech v CR by toto realizovatene nebylo - zcasti diky lenosti organizatora, zcasti ale urcite proto, ze na obslouzeni 80 krku bychom si proste netroufli. V Piestanech bylo podle me odhadem kolem 50 lidicek. Myslim si, ze prave to je zasadim duvodem, proc jsme si vsichni mohli pokecat se vsemi - kdyz je lidi 80+, uz se to tak snadno obhospodarit neda - kor kdyz dojde k tomu efektu, ktery popsala Aka (vidime se spolu \"jen\" na 4 srazech a tak se na sebe vzajemne tesime a pak brebentime a brebentime ......). Tebou vzpominany Sebetov mel zasadni nevyhodu ve velikosti arealu, ktery proste nikdy NEBYL urcen pro takovou seslost lidi - tzn. ze pokud uz nekdo urval nejake mistecko k sezeni, uz se moc nechtel zvedat a kolovat (v beznych kempech to byva preci jen o neco lepsi). Kazdopadne - byt podzimni sraz neporadam - si myslim, ze v necem pravdu mate a bylo by vhodne se i z pozice organizatora zamyslet nad tim, jak pripadnym novackum pomoc a vtahnout je do deje. P.S. V CR mivame jeden sraz komrnejsi, kde - a to TVRDIM - si zucatneni vzdycky dobre poklabosi, a to je Zimni klouzani (tam ale jezdi tak kolem 40ti odvazlivcu) [upravil dne 11/7/2010 Medvěd]
×
×
  • Vytvořit...