Hlavně je podstatné, aby zadavatel stavby přesně věděl, co chce postavit a pokud se ve stavařině nepohybuje a nerozumí tedy detailně problémům se stavbou souvisejícím, měl by si najít \"důvěryhodný stavební dozor\". Z vlastní zkušenosti s obyčejnou rekonstrukcí bytu (a následně i po různých debatách mezi přáteli v hospodách vedených) jsem získal pocit hraničící téměř s jistotou, že 90% \"stavebních firem\" jsou šizunkové, jejihž hlavní zájem je naslibovat modré z nebe, zkasírovat co nejvyšší zálohu a co nejdýl Tě umět tahat za fusekli, abys ve finále byl rád, že už konečně bydlíš a nad něčím tak odporným, jako je třeba reklamace, abys mávl rukou. Bohužel těch 10% poctivých stavařů umí najít jen někteří vyvolení - povětšinou tací, kteří o stavařině něco vědí z vlastní zkušenosti a firma u nich jednoznačně pozná, že tenhle pán za fusekli tahat nepůjde.