Občas mám záchvěv (za svůj 43letý život možná 5x), kdy si hodinky koupím a nějakou dobu nosím. Pak ale zjišťuju, že se mi pod nima potí ruka, někdy mě škrtí, pak je o něco odřu - a nakonec si uvědomím, že velké hodiny jsou na každém rohu, jsou standartně součástí i většiny aut, kterými jsem jezdil a hodinky se z ruky přemístí do šuplíku. Momentálně mám cca 3leté období bez hodinek a tak nějak už o návratu ke škrcení předloktí neplánuju.
P.S.
Když na mě kdysi přišel záchvěv, velice jsem pobavil jednoho známého pardubického knihkupce. Tehdy jsem pravidelně kupoval magazín Koktejl a tam mě zaujal inzrerát na hodinky RADO (vkusný, nenápadný design se mi fakt zalíbil). No a protože bratr knihkupce měl hodinářství a byl v reklamě uveden mezi prodejci, neváhal jsem a zeptal se, zda by je mi mohl ukázat. No a tak prodavačky mohly sledovat, kterak mladík v otrhaných kraťasech je obskakován samotným majitelem hodinářství, který tahá z vitríny tu tyhle, tu tamty hodinky a mluví a mluví. Když jsem se po dlouhých minutách dostal ke slovu a zeptal se na cenu, z krámu jsem téměř utekl (cena byla někdy v roce 1994 kolem 70 000,- Kč!!!!).
Knihkupec mi pak dlouho kladl poťouchlé dotazy, typu: \"Hele, brácha se ptá, jestli už sis dones prašule, že už Ti ty hodinky nemůže tak dlouho blokovat\".
No a nejsou hezký?
http://www.mall.cz/panske-hodinky/rado-ceramica-r21715152
[upravil dne 6/5/2011 11:04 Medvěd]