Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Havarijko se používá pro řešení zásadnějších škod, tohle \"bebí\" vyřeš jak psal Olda - pojišťovna Ti to spočítá tak, že díky pár stovkám plnění přijdeš o tisíce.
    • 19
  2. Na Kokořín startovat z Čerňáku mi přijde poněkud uhozený - nebylo by lépe dát si scuka třeba na OMV na začátku D8 (u Čakovic) a Prahou proskákat každý sólo? Stejně se Vám nepodaří přes Prahu udržet formaci (semtamfóry, řidiči vkliňující se a opouštějící Vaší kolonu jistě udělají své) a bude to tudíž v pátek odpoledne poněkud složité. Jen má rada, zařiďte se jak myslíte - máte řidičáky, tak jste jistě plnoletí.
  3. Ne, ne - do kolony od jistě doby ANI OMYLEM
  4. Šetřit se musí, holoto !!! Jak už kdysi Krampol povídal: \"Brambora k bramboře, Uno je na dvoře\", no a francouzský soudruh taky nemá tiskárnu na peníze
    • 99
  5. Medvěd

    Asfalt na pneumatice

    Tango - neplaš, jezdi a za chvilku si buď zvykneš, nebo to opadá (ostatně jako všechna špína nad 3 mm, jak mě učila babička). Použití nafty bylo asi myšleno na odstranění asfaltu z kastle, gumu bych fakt neřešil.
    • 21
  6. Medvěd

    Doprava v Praze

    Když jsem před dvěma týdny jela v pátek odpoledne (4 hodina) směr Mělník, jela jsem přes Újezd, Malostranskou, pak podél nábřeží směr Argentinská. U ní jsem sice chvilku stála, ale byla to otázka sedmi minut, což na pátek je hodně slušný, na magistrále bych strávila víc. Zkus to tudy, když už musíš projet centrum, tak tohle se mi zatím oplatilo nejvíce. I tak můžeš najet na Jižní spojku, jak Ti zde ostatní radí, ale tam jsem měla vždy problém u ?Vysočan?? Osobně bych volil cestu přes Strahovský tunel a Letnou, ale ani navrhované řešení přes Újezd nemusí být špatné - vždy jde o štěstí a v pátek je průjezd Prahou sázka do loterie - zvažoval jsi možnost Zbraslav - Letiště - Přední Kopanina - Horoměřice - Kralupy - Mělník?
    • 33
  7. Medvěd

    Doprava v Praze

    na chomutov to prujezdny neni, viz moje vcerejsi krouzeni..... :myslim:myslim:myslim Jel jsem tam ve středu, kroužil jsem taky, ale zas tak šílený mi to nepřišlo - podobný to je teď při nájezdu z okruhu na D1, kde se nedá jet přímo na centrum, ale musíš jet cca 7 km směrem ven z města na Všechromy, tam můžeš podjet a frčet směr Praha - to je podstatně delší klička, ale holt to tak je a nic s tím nenaděláme
    • 33
  8. Medvěd

    Doprava v Praze

    Zcela logicky - lidi z Ořecha zřejmě netouží po tom, aby jim pod okny (po silničce 3. třídy) jezdilo auto za autem a tak se dohodli se silniční správou, že objížďka bude značená po komunikaci dálničního typu (což mi přijde i logické) a přes Ořech pojedou jen Ti, kteří to tam znají (tak 5% aut, které by tam jely, kdyby to tam bylo natvrdo značeno). Při respektování dopravního značení, které se v našem dolíčku zrovna 2x nenosí, se jejich obavě z ucpání komunikace auty, která se proti sobě ani nemají šanci vejít (\"malé\" náklaďáky do 7,5 t na Barranďák normálně mohou) docela rozumím. [upravil dne 20/5/2011 08:41 Medvěd]
    • 33
  9. Medvěd

    Asfalt na pneumatice

    Buď rád, že už není kdysi - to by Ti reálně hrozil § o rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví, lumpe jeden
    • 21
  10. Medvěd

    Doprava v Praze

    Včera jsem tudy projížděl a ve směru od Plzně se normálně na Barrandov odbočit dalo, klička byla naopak nutná při najetí od Barrandova. I tak bych ale jel zpět na Plzeň tudy, protože po okruhu byla před zúžením docela dlouhá kolona a ta klička mě \"vyplivla\" přesně na jejím začátku - pak už se dalo normálně jet. To CelticGirl - posílat někoho hned po ránu na Strakonickou ve směru k Barrandovskému mostu není zrovna ideální. Několik týdnů jsem pracoval ve firmě, která tam měla sídlo (kousek za Štanglem) a téměř stojící kolonu kolem 9té ráno jsem tam viděl takřka každý den. [upravil dne 19/5/2011 08:48 Medvěd]
    • 33
  11. Ve Swinoujscie jsem byl coby děcko (1979 ?) a docela se mi tam líbilo (byli jsme část pobytu na německé straně a část na polské, docela bych tam i jel znovu). Bližší info už vzhledem k časovému odstupu nemám v paměti uloženo. P.S. Jo - v Polsku jsem jel v přívěsu za autobus RTO (dnes je často k vidění na polích jako šatny nebo včelíny) a bylo mi hrozně zle.
    • 16
  12. Oldo, souhlasím s Tebou, vždycky je lepší \"jednat fér\" než vymýšlet \"ojebávky\"
    • 31
  13. Medvěd

    Co pasuje ze 405 na 406 ?

    Ani se nedivím, na takový dotaz nic lepšího odpovědět nelze
    • 10
  14. Lubk0 Pokud je pro Tebe jediným měřítkem kvality to, o kolik \"chechtáků\" někdo dokáže obrat lidi, pak znovu říkám: \"Je mi Tě líto\" - co se hudby týče, pak pro mně je třeba symbolem kvality duo Hapka - Horáček, které jsi možná ani nezaznamenal (a věř, že tito pánové také bídu netřou - jen to nepotřebují vytrubovat do světa jako Tebou vychvalovaný Rytmus). Mně je třeba jeho konto úplně volný, ale vadí mi, že jeho \"tvorba\" je některými považována za kulturu - pokud se budu podbízet bořením hranic slušnosti (sprosté texty, jejihž jediným smyslem je poskládat za sebe co nejvíc vulgarit) a šokovat lidi svou \"odvahou\", možná tím budu mít úspěch u lidí s IQ tykve, ale myslící tvor se ze mně prostě nepo*ere. Stejně jako někteří nade mnou Ti sděluji, že ze mně Tvůj idol nevytáhl ani kopějku - a neplánuju, že by tomu mělo být v budoucnu jinak.
    • 62
  15. Už kdysi jsem se tu kvůli tomuhle cypovi zhádal s Lubkem - jsem rád, že na svém názoru nemusím nic měnit a jsem megarád za to, že jsou tu i tací, kteří s o něm myslí něco podobného jako já. Jeho příznivci mi přijdou poněkud chudí na duchu, a je mi jich líto.
    • 62
  16. Ani autem se nemusíš ničeho bát, restaurace Peugeot club je jen pár stovek metrů od jižní spojky, i parkovat tam lze na pražské poměry relativně v pohodě - řekl bych, se dostat se k restauraci autem je v tomto případě i výhodnější (od MHD je restaurace poněkud odstrčená - ale zase si můžeš dát pivko).
    • 40
  17. Stibto (ve stoje)
    • 24
  18. Tipnul bych si, že by v tom mohl být zaháčkovaný jeden ze zakladatelů klubu, který v HK bydlí a lioned tuším používal na svém serveru.
    • 40
  19. Medvěd

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    O hokej se moc (v podstatě vůbec) nezajímám, ale není současná situace na Slovensku identická se situací našich hokejistů, když bylo mistrovství světa u nás? Vybavuju si, že jsme taky vypadli hned v počátku - je dost možné, že \"domácím\" zodpovědnost a touha vyhrát doma tak sváže nohy, že to pak má takové smutné konce
  20. Medvěd

    Diskutovaná spotřeba

    Pokud jedeš po dálnici 50 km rychlostí 130, budeš mít určitě spotřebu vyšší než městští spořiči, kteří drtí 50 km/h 5kou.
    • 36
  21. Medvěd

    Hodinky

    Občas mám záchvěv (za svůj 43letý život možná 5x), kdy si hodinky koupím a nějakou dobu nosím. Pak ale zjišťuju, že se mi pod nima potí ruka, někdy mě škrtí, pak je o něco odřu - a nakonec si uvědomím, že velké hodiny jsou na každém rohu, jsou standartně součástí i většiny aut, kterými jsem jezdil a hodinky se z ruky přemístí do šuplíku. Momentálně mám cca 3leté období bez hodinek a tak nějak už o návratu ke škrcení předloktí neplánuju. P.S. Když na mě kdysi přišel záchvěv, velice jsem pobavil jednoho známého pardubického knihkupce. Tehdy jsem pravidelně kupoval magazín Koktejl a tam mě zaujal inzrerát na hodinky RADO (vkusný, nenápadný design se mi fakt zalíbil). No a protože bratr knihkupce měl hodinářství a byl v reklamě uveden mezi prodejci, neváhal jsem a zeptal se, zda by je mi mohl ukázat. No a tak prodavačky mohly sledovat, kterak mladík v otrhaných kraťasech je obskakován samotným majitelem hodinářství, který tahá z vitríny tu tyhle, tu tamty hodinky a mluví a mluví. Když jsem se po dlouhých minutách dostal ke slovu a zeptal se na cenu, z krámu jsem téměř utekl (cena byla někdy v roce 1994 kolem 70 000,- Kč!!!!). Knihkupec mi pak dlouho kladl poťouchlé dotazy, typu: \"Hele, brácha se ptá, jestli už sis dones prašule, že už Ti ty hodinky nemůže tak dlouho blokovat\". No a nejsou hezký? http://www.mall.cz/panske-hodinky/rado-ceramica-r21715152 [upravil dne 6/5/2011 11:04 Medvěd]
  22. Medvěd

    samolepka peugeotclub

    Stifflere - odpověděl jsem Ti už 14. 3., že vlastníkem práv k logu byl Michal. Ke změně loga došlo proto, že si za jeho užívání kladl Michal dle nás nepřijatelné finanční nároky a tak, než se dohadovat a licitovat o ceně (a ještě řešit, že logo má prvky loga oficiálně užívaného Peugeotem a tudíž je velice snadno právně napadnutelné), přistoupili jsme k tvorbě loga nového, které je ve vlastnictví klubu a tudíž s není s žádným členem vedení jakkoli spojené. Samozřejmě vnímám hlasy, že se někomu staré logo líbilo víc, ale chápu to tak, že není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem a pokud se vedení klubu kdykoli rozhodne k jeho změně, nic mu v tom nebrání. Staré logo ale já osobně považuju za mrtvé [upravil dne 6/5/2011 10:12 Medvěd]
    • 40
  23. Medvěd

    Navigace Garmin

    Používám Garmin Nuvi a jsem vcelku spokojenej
    • 10
  24. Chlapi - do vedení klubu se běžně člen dostane tak, že podá kandidátku a čeká na výsledek voleb (je potřeba splnit podmínky, které pro kandidaturu vyplývají ze stanov - zejména řádné členství nebo podpora určitého množství řádných členů). Takže stejně jako Fusionovi i Tobě Pato radím - podej kandidátku a vyčkej věcí příštích (je možné, že se do nového vedení po volbách dostanou takoví lidé, kteří po Vámi nabízených dovednostech hrábnou všemi deseti, ale to je takové co by, kdyby .... kandidovat s jasnou představou a nabídkou činnosti klubu prospěšné je přece mnohem zajímavější)
    • 62
  25. Kdysi jsme zkoušeli i konferenci s webkamerou, ale ideál si představuju poněkud jinak. Jinak souhlas s Pe.Trem i Vvittym, na ustavující schůzi je přítomnost všech zvolených členů vedení klubu minimálně vhodná, zbytek (po rozdělení funkcí) už jde řešit v rámci elektroniky (štábní stan, maily apod.) P.S. Fusione - proč čekat? Kandiduj s touto nabídkou (kompletní starost o E-shop) a uvidíš, zda uspěješ nebo ne (ale netuším, zda jsi řád nebo lump). [upravil dne 2/5/2011 16:43 Medvěd]
    • 62
×
×
  • Vytvořit...