V říjnu jsem dělal 20 dnů, z toho 18 dnů prac. doba od 8 do 17 - 18 (podle potřeby) + 2 dny jsem měl i pohotovost, kdy musíš být připravený na telefonu a okamžitě po zavolání vyjet. Z toho mi vychází cca 200 odpracovaných hodin, kdy některé dny máš třeba 10 zakázek, někdy víc a někdy třeba za celý den jen čtyři. Denně se najede cca 150 - 200 km po Praze - parkování, pěší zóny a podobné vychytávky nemáš šanci moc řešit. Je to tak, že třeba dvě hodiny čučíš na fleku, pak přijde zakázka a během ní máš najednou na trase další 2 - 3, každou jinam s doručením cca 2 hodiny od doby, kdy jí dostane dispečer (2 hodiny normal, 1 hodina expres, půl hodiny superexpres). Pak Ti holt nezbývá než občas zaprasit a někam se vnutit, páč když to nedáš v termínu, máš problém.
[upravil dne 14/11/2012 23:38 od Medvěd]