Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 072
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Při čelní ráně s Káčkem v podstatě ano.
  2. ROMAN je rumunská licence MANa, stejně jako Dáčka licencí Renaulta (nejdřív 8y, pak i známější 12ky) a AVIE licencí SAVIEMu. Proto tedy má ROMAN hranatou kabinu shodnou s MANem. Dík za fotku BUCEGI - vybavuju si, že to opravdu v dobách mého dětství jezdilo (hlavně jako sklopka). A nepoužívalo se náhodou i v Sovětské armádě? [upravil dne 15/1/2013 13:58 od Medvěd]
  3. BUCEGI - o tom jsem něco slyšel, ale asi nikdy neviděl
  4. Pipi - klid, stejně jsem nevypsal žádnou cenu
  5. Gronholmme - ty to řešíš?
  6. Fofr
  7. V neděli dcera kamarádky bourala. Naštěstí se nikomu nic nestalo - čelní srážka s MLkem na náledí není pro malý osobák příliš přátelská. [upravil dne 15/1/2013 13:45 od Medvěd]
  8. Neřeším, jestli fotka je nebo není pěkná, dokonce i tuším proč je černobílá Ale rejpnout jsem si musel
  9. Moby - vše v pořádku? Se mi zdá, že právě Tvoje auto nějak záhadně přišlo o barvy
  10. Co je tohle? Je to oválný hliníkový plech, delší rozměr tak 25 cm, na výšku nějakých 15 - 20 cm Jako kluk jsem to často vídal na autech v Praze [upravil dne 15/1/2013 12:17 od Medvěd]
  11. Lubk0 - proti VW nálada je na tomhle fóru už evergreenem, který nemá cenu řešit a já se tomu už zcela otevřeně směju (hlavně smajlíci bouchající znak VW palicí jsou úplně úžasní - to ještě musí zastánci VW group ujít hodně dlouhou cestu, aby takovou pitomost veřejně publikovali:mad: ). Jak už jsem tu několikrát psal - jsem přesvědčenej, že kdyby většina zdejších tupých halekalů dostala do ruky klíče od nové škůdky, velice rádi by svou 106, 206, 306 apod. hodili ze skály. [upravil dne 15/1/2013 10:00 od Medvěd]
  12. Medvěd

    Samovolné zpomalování - 306 HDi

    Milane - možná Ti auto samo začalo naznačovat, že už ho plynule plouživá jízda nebavčo.
    • 8
  13. V Praze dnes nesněží (zatím), teď by to chtělo sluníčko a buď pořádný mráz nebo aspoň 15C, aby ty srajdy rychle zmizly
  14. O 307ě vím, ale prostě jsem byl přesvědčenej, že Vendelínek si vozil před ní zadek v kombajnu - jak vidno z fotek, nemám pravdu (páč proč by tam dával nějakou cizí paštiku, že jo) a i k tomu je klubový kalendář dobrý.
  15. to je dobře,aspon si ho zapamatujete Proč jsem si vždycky myslel, že máš stříbrnou 306ku kombajna?
  16. Byl jsem tam s Pavlíkem cca před třemi lety a už tehdy z mého pohledu \"nic moc\"(nebo to bylo ještě s Helčou bez Pavlíka, tedy před více než 6ti lety?). Pokud píšeš, že je to ještě horší, asi návštěvu ještě odložíme. Každopádně dík za echo. [upravil dne 14/1/2013 22:51 od Medvěd]
    • 8
  17. Ale neplácám v každým druhým vlákně nesmysly o tom, jak by se co mělo dělat. Mimo jiné jsem i několik let ve vedení byl - mám tedy \"odsloužíno\" a noví tahouni s novými nápady se mohou předvést. Jenže toho se Ti věční rejpalové většinou bojej
  18. Pozdravuj Dubník
  19. V Praze od rána sněží - už aby byl aspoň konec března, když už ne rovnou květen.
  20. Medvěd

    Koho jste volili?

    Pe.Tr - Tomio je populista jak sviňa, nedokážu si představit jedinej kladnej bod pro jeho volbu (jo - možná, že není barevnej jak posprejovaný stěny na Vltavský).
  21. Punkáči - stalo se před půl rokem a teď to tu \"řešíš\"? Netvrdím, že je PPčko pánbůh, ale jen ho lidsky bráním - jak jste to nakonec dořešili? Ptal ses ho na to, proč jsou díly tečkované, řekl jsi mu, že auto kleklo jinde, tam vyměnili to a to a teď to funguje? Co on na to? Pamatuju si, že před hodně a hodně lety tu někdo řešil špatnou opravu v servisu jeho 605ky (bylo to u Vašendy, ale nevím už o jakou závadu šlo). Tehdy v tom servisu ještě dělal Řebík a vím, že největší kámen úrazu bylo právě to stěžovatelské vlákno na fóru. Kdyby totiž dotyčný zvedl tydlifon a místo ťukání do klávesnice se se servisem dohodl, mohl mít vše vyřešeno takřka na počkání a nemusel čekat až bude zase pracovní den (stalo se v pátek odpoledne). Nikdo nejsme neomylní a vždycky je potřeba vědět jak se dotyčný zachová v případě nějaké minely - když není problém, tak se všichni chovají super už z principu. [upravil dne 14/1/2013 15:13 od Medvěd]
  22. Čistě technická připomínka - proč jsou všechny SPZ/RZ bílé a jen jedna 206 SW má Jihlavskou (teda Vysočinu)?
  23. Stiflere - před hodinou se skoro skácím údivem, že dokážeš zplodit myšlenku s kterou jde souhlasit a ty to takhle pohnojíš. Sorry - ale tímhle způsobem co jsi právě předvedl nikdy nic nevyřešíš a budeš věčně ten, kdo bude \"sám proti většině\". Většinu na svou stranu můžeš naklonit jedině tím, že budeš konstruktivní a hlavně, že kecy typu \"jedna paní povídala\" opřeš o důkazy. Jinak bych se vůbec Pe.Trovi nedivil, kdyby sednul do auta a večer Ti ručně upravil úsměv (a to to píšu v relativním klidu). Taky v některých věcech s Pe.Trem nesouhlasím, ale umím si velice jednoduše dát do sloupků klady a zápory jeho práce pro klub a klady jednoznačně převažují. Už jsem Ti mnohokrát psal - jsi-li nespokojený, poper se s tím a změň to. To je ale nejdřív zplodit kandidátku a pak taky dostat od řádných členů tolik hlasů, aby ses do toho vedení vůbec dostal - možná bys pak zíral o čem vůbec taková funkce v OS je. Ono je ale mnohem jednodušší napsat, že nemám čas a pak zpoza keře vykřikovat, že je to a to blbě a jak se to vlastně má dělat líp (platí i pro Scratche). No nic, doufám, že se debata opět vrátí do \"konstruktivna\", tedy k inzerci a proč omezovat komenty.
  24. Kalendář mám doma a AŽ OBA TVŮRCE DOSTANU DO TLAP POZVU JE NA PANÁKA
  25. Mysak - to by byl pěknej hokej
×
×
  • Vytvořit...