Stiflere - před hodinou se skoro skácím údivem, že dokážeš zplodit myšlenku s kterou jde souhlasit a ty to takhle pohnojíš.
Sorry - ale tímhle způsobem co jsi právě předvedl nikdy nic nevyřešíš a budeš věčně ten, kdo bude \"sám proti většině\". Většinu na svou stranu můžeš naklonit jedině tím, že budeš konstruktivní a hlavně, že kecy typu \"jedna paní povídala\" opřeš o důkazy. Jinak bych se vůbec Pe.Trovi nedivil, kdyby sednul do auta a večer Ti ručně upravil úsměv (a to to píšu v relativním klidu).
Taky v některých věcech s Pe.Trem nesouhlasím, ale umím si velice jednoduše dát do sloupků klady a zápory jeho práce pro klub a klady jednoznačně převažují.
Už jsem Ti mnohokrát psal - jsi-li nespokojený, poper se s tím a změň to. To je ale nejdřív zplodit kandidátku a pak taky dostat od řádných členů tolik hlasů, aby ses do toho vedení vůbec dostal - možná bys pak zíral o čem vůbec taková funkce v OS je. Ono je ale mnohem jednodušší napsat, že nemám čas a pak zpoza keře vykřikovat, že je to a to blbě a jak se to vlastně má dělat líp (platí i pro Scratche).
No nic, doufám, že se debata opět vrátí do \"konstruktivna\", tedy k inzerci a proč omezovat komenty.