Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Marceli - to určitě ano. Ale byť se nikde branky nezamykají (asi kvůli hasičům nebo třeba proto, že zvonky jsou až na baráku), tak už dnes to prostě působí jako psychologická zábrana ve smyslu \"Za tím plůtkem je evidentní, že tam nemám co dělat\".
    • 17
  2. Gabriel - áno, aj ja to hentak vidím.
  3. Nevím jak v Počernicích, ale u nás popeláři vezmou jen to, co je v popelnicích - pytle ležící vedle nechají svému osudu. Zamykací popelnice = rychlá akce. Ale co si budeme povídat, chůze okolo popelnic v \"domečku\" je podstatně kulturnějším zážitkem.
    • 17
  4. Koblihu, čéče, už jsem nezapařil ani nevím kdy
  5. Tak teď už i já vidím 3
  6. Furt DVA řádky a horní přečtu, juch
  7. Žlutý, oranžový - to je fuk. Stejně je to na mém pozadí téměř nečitelné.
  8. Markův podpis (dle mého): Žlutě: PEUGEOT 807, 4HW, 2,2HDi, 94kw, r.v. 2003 (1 řádek) Počet mojich príspevkov neznamená, že viem vždy poradiť. Za toľko blbostí čo som tu napísal by som mal mať nick Bájkar. (to mám v jednom - tedy druhém řádku)
  9. Marko - já vidím 2 řádky
  10. Děkuji, patřím k těm, které barevné kreace v podpisech a nesmyslné cpaní fotek točily téměř do běla. První vychytávka, kterou na nových stránkách 100% budu chtít naučit využívat.
  11. Domnívám se, že pozemek patří až po chodník k domu = předzahrádky jsou NAŠÍM majetkem (na 90%).
    • 17
  12. Typové řešení by určitě bylo cenově nejzajímavější, jen nějak nemám představu, kde něco takového hledat. (BAMAX, OBI, BAUHAUS apod. = asi kravina nebo extra drahota). Zítra dodám fotky onoho prostoru + předzahrádky jiného domu, ať víme o čem mluvíme.
    • 17
  13. Marko - asi tak. Branka mezi ploty vytváří psychologický pocit, že už nejsem na území všech (nikde se nezamyká, ale fakt to funguje - bezďáci za branky nelezou). Zamykací popelnice - tam mám opravdu strach ne z problémů s popeláři (údajně je i popelářská firma dodává), ale spíš mám obavu ze zalomených sirek a různého dalšího svinstva nacpaného v zámku
    • 17
  14. Medvěd

    Jak řadí tento automat?

    Jak řadí? Hen, hén, héééén, hééééén křup A do pytle [upravil dne 7/9/2013 21:41 od Medvěd]
    • 12
  15. Bydlím v činžáku na Letné a čím dál víc mně štvou bezďáci přehrabující se v popelnicích před barákem, kteří kolem popelnic jsou schopni vytvořit neskutečnej humáč. Popeláři samozřejmě prostor nezametou - jen čapnou popelnice, vysypou a co z nich cestou odpadne už je nezajímá. Úklidová firma k nám chodí 1x týdně a brodit se cestou domů odpadky fakt není to pravé ořechové. Už několik domů v ulici tento problém vyřešilo stavbou branky na úrovni předzahrádek a současně s tím i postavením zděného přístřešku na popelnice - za branku, byť se nezamyká - už bezďáci nelezou a jít domů kolem přístřešku je mnohem civilizovanější než cesta kolem smradlavých popelnic. Dotaz zní: má tu někdo povědomost o tom, co vše je potřeba mít papírově připraveno eventuelně je tu třeba někdo z firmy, která by mohla udělat cenovou nabídku? Podklady samo dodám osobně. P.S. Dům je ve společném vlastnictví majitelů bytových jednotech nebo jak se tomu přesně právně nadává. Prostě byt je náš, zapsaný v katastru a platíme společný fond oprav apod. [upravil dne 8/9/2013 18:39 od Medvěd]
    • 17
  16. Albatros skončil? Ještě tuhle (asi předloni) jsem s ním právě z Lužný přes Křivoklát s prckem jel
    • 15
  17. Medvěd

    vadné rozvody na P 307 SW

    Asi tak. Zatím nic neobjednávej, počkej až to on rozhodí a rozhodne, co dál. I když je to dobrej známej, nikdo není neomylný a stát se chybka mohla jak u něj, tak to může být i vada dílu. Pokud auto jsi schopen oželet než se vrátí z dovči, ani bych s tím nikam nejezdil - rozvody a potkanej motor nejsou levná sranda.
    • 19
  18. Milane, pokud Ti to nějak pomůže, tak nejnižší konstrukční rychlost pro auta na dálnici je 60 km/h, takže tam může vlastně vše krom traktoru, Multikrávy, kozího dechu a Babetty. Jo a taky tam nesmí ty nebezpečný piksly pro synáčky bohatých tatínků, na které se dá využít řidičák na malé moto (mají omezovač výkonu a maximálku tuším 50) a stojí víc než Fóbie. Pokud pojedeš mezi kamiony v pravém, klíďo Ti i čtyřkama zablikám, ale stejnou rychlostí jako Ty bych jet dlouho neuměl.
  19. Vvitty - papíry C + E = a) cca 18 000,- Kč b) psychotesty (nikdy jsem nebyl, netuším, jestli bych to dal) c) asi nejpodstatnější = doktor (oční mi s +8D nedá zdravotní prohlídku na jiné auto než B
    • 6
  20. To bude na 90% Staré Město u Uherského Hradiště, směrovák by celkem pomohl. Původně jsem třeba já myslel, že myslíš Staré město pražské, ale protože jsem se necítil odborníkem na rozprašovače Gardena, ani jsem se Ti nenabízel (já odkejvu, že je to v cajku a pak budu já za blba, když to nebude funkční).
    • 8
  21. mmmb: což se - pokud mně zrak nešálí - děje už několik týdnů.
  22. Přesně tak, Pe.Tře, kdybych měl odpovídající \"papíry\", neváhám ani vteřinu. U Marka jsem měl tu čest nějakou dobu i pracovat dodnes mně odchod od něj nepřestal mrzet - bohužel některé kroky jsou nevratné.
    • 6
  23. Firma se tu určitě zmiňovala když se jim výroba stránek zadávala, to bude hluboko v historii
  24. Medvěd

    aka najlepsia volba pre 406

    Výhoda origo rádia je v tom, že o něj pouliční lapkové nemají zájem. Když jsem ještě míval v autě neorigo autorádia, vždycky jsem se klepal kdo si na něj udělá zálusk (a cca 1x ročně se tak i stalo - ani vyndaný panel nebyl problém). Ve 406ce mám origo z výroby a víc než 6 let nikoho nezajímalo.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...