Milane, pokud Ti to nějak pomůže, tak nejnižší konstrukční rychlost pro auta na dálnici je 60 km/h, takže tam může vlastně vše krom traktoru, Multikrávy, kozího dechu a Babetty. Jo a taky tam nesmí ty nebezpečný piksly pro synáčky bohatých tatínků, na které se dá využít řidičák na malé moto (mají omezovač výkonu a maximálku tuším 50) a stojí víc než Fóbie. Pokud pojedeš mezi kamiony v pravém, klíďo Ti i čtyřkama zablikám, ale stejnou rychlostí jako Ty bych jet dlouho neuměl.