Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Zas D 1

    Tacho cca 140 - 150 a nemám zásadní problém
  2. Medvěd

    Sháním člena Coudys

    Je to prostě tak, že všude jsou \"jen\" lidi a tak je potřeba i k obchodu mezi klubáky přistupovat obezřetně. Nejraději (a to třeba i na aukru) obchoduju z ručky do ručky nebo s lidmi, které jsem měl možnost lépe poznat - poslat někomu, kdo zde na fóru má 19 reakcí, peníze předem je podle mně velké dobrodružství = udělal bych to pouze u částky, která by mně nijak zásadně nebolela (řekněme pár stokorun) a byl bych velice šťastný, kdyby mi objednané zboží dorazilo. Proč sis to nenechal poslat na dobírku?
  3. Velké !!! parkoviště v blízkosti 3 studní? Po pravdě jsem ho tam neviděl - ale netvrdím, že není.
  4. Souhlasím s Tebou, stejně minimálně 50% účastníků si program dělá sólo.
  5. Můj vztah k bruslím je identický se vztahem k lyžím = kluzké a těžko ovadatelné cosi pod nohama fakt k životu nepotřebuju, do těchto hrátek se tedy na 1000% nezapojím (pokud bude síla ledu na Sykovci podobná jako před týdnem, půjde stejně spíš než o bruslení o koupání :P ).
  6. V tom případě jsem rád, že patřím do té 80% skupiny. Máme nože za pár šupů a krájí obstojně - až dořežou, buď nabrousím sám růčo nebo vezmu další šušně a pořídím nože jiné. Nejlíp mi sloužila kudla, co jsem vozil na čundry a kdyby po mnoha letech neprasklo držadlo, sloužila by asi dodnes. Stejně jako je nesmysl jet Rolls-Roycem do lesa, tak je pro mně nesmysl mít nože za několik tisíc a bát se je dát do myčky. Vzpomínám si, jak nějaká rodina reklamovala korodující pánev (taky v řádu tisíců) a prodejce je (spolu s výrobcem) setřel, že si koupili výrobek pro využití v profi kuchyni a že si za \"vadu\" mohou sami špatnou údržbou. Pro Kobliha - tohle není [upravil dne 3/1/2014 23:16 od Medvěd]
  7. Šárka je velice dobrá lokalita na procházky, nelze nedoporučit.
    • 7
  8. Doporučuju i Stromovku, Letnou a na jaře, až nebude tak sychravo, třeba i Císařskou louku nebo podle vody z troje do Klecan
    • 7
  9. Četl jsem spoustu různých studií a kdybych se měl řídit vším, co tam bylo psáno, už bych dávno zemřel vyhladověním. Je zajímavé, že naši předci žili z pohledu těchto studií zcela nepřístojně a při tom se dožívali stáří v mnohem větší pohodě než my (a co teprve naše děti, jejihž organismus si nemůže vybudovat žádnou obranyschopnost, páč mu ani nedáme šanci bacil potkat). Pak někdo kejchne a je z toho epidemie - a další studie o \"prdu\". [upravil dne 3/1/2014 12:50 od Medvěd]
  10. Miníku - proč mi bereš písmenka z klávesnice? Jeden tu chce něco napsat a on už to za něj píše někdo jinej - kde to jsme?
  11. Medvěd

    partner 12/2003 adventure

    Šaldo - plnejch? To máš skoro jak sólo valník bez káry [upravil dne 2/1/2014 14:02 od Medvěd]
    • 8
  12. Já to četl a chápu je, zkus se zamyslet a ono Ti to možná dojde
  13. Altmane, Altmane - je 2. 1., to není Apríl nebo že by došlo k obnovení Vtipnější vyhrává?? V tom případě Ujo vtipkár putuje přímo do Tvé náruče [upravil dne 2/1/2014 12:18 od Medvěd]
  14. Medvěd

    Dinosauři tohoto fora

    Béďo, taky Tě beru na milost
  15. Nepátrej, je lépe žít v nevědomosti O Tvém autě nic nevím, ale v zemi, kde nestočené auto není skoro ani v autosalonu, bych v případě, že jsem s autem relativně spokojený, po pravosti čísílek uprostřed tacho raději nepátral.
  16. Medvěd

    Dinosauři tohoto fora

    Johne - kecáš Podle Péťových kriterií dinosaurem jseš, páč máš ID 1394, což je ID nižší než Péťa - ale i on dinosaurem je taky, rád Vás oba přijmu do klubu, kterého jsem se jmenoval předsedou (beru i Oddieho a Vvittyho) [upravil dne 2/1/2014 12:15 od Medvěd]
  17. Medvěd

    Dinosauři tohoto fora

    Mně osobně je dinosaurus jako zviřátko celkem sympatickej. Veverky jsem nikdy nebaštil a to, s čím ho oni spojují v politice je mi ouplně jedno. Ale je fakt, že tento název poněkud zprofanovali a ne každému musí být příjemné, bude-li nazýván \"dinosaurem\".
  18. Medvěd

    Rupla zadna naprava

    po pravdě nevím jestli bych se na starý 405ce vůbec ještě pouštěl do výměny nebo repase nápravy ....
  19. Medvěd

    Dinosauři tohoto fora

    Jsem tu poměrně dlouho a nemám rád \"novoty\", takže parametry ke vstupu do tohoto klubu bych mohl 100% splňovat
  20. Jo - Ozzy, přesně jako já. Třeba ten dnešní velkej ohňostroj v Praze se mi líbil, ale věděl jsem, že je chystanej profíkama a tudíž jsem se cítil bezpečněji než když mi hvízdají petardy kolem uší a já trnu odkud jí koupím.
  21. Ehm?? V čom že jedeš??
  22. koblihu - já jsem prostě takový poněkud přerostlý dítě P.S. Myslím si, že to místní krajinu ozvláštňuje a přiznejme si, že každej turista, kterýho to zaujme tam může potenciálně zanechat nějakou pětku - a o to asi jde především. [upravil dne 1/1/2014 17:59 od Medvěd]
    • 7
  23. Osobně vůbec nejsem fandou rachejtlí, ale když to \"muší bejt\" tak v nějaké rozumné míře = stejně jako většina nechápu střílení světlic delší než půl hoďky (tam, kde jsem včera byl, bylo - možná kvůli mlze - hotovo max. v jednu, spíš ale dřív). Horko mně ale polilo když jsem ráno jako první zprávu z rádia slyšel o čtyřletým capartovi, kterýho postřelila rachejtle zapálená tátou (prej byla asi špatně usazená a po zapálení se sklonila) - to bych asi na místě toho táty těžko rozdejchal
  24. V rámci našeho jarně-silvestrovského pobytu na Vysočině jsme objevili zajímavý úkaz - po velké části okresu Žďár nad Sázavou je rozmístěno spousta krásných soch, doporučuju před cestou si o nich něco zjistit a nejet tam stejně nepřipraveni jako já s rodinou. Třeba zde [upravil dne 1/1/2014 16:56 od Medvěd]
    • 7
×
×
  • Vytvořit...