V tom případě jsem rád, že patřím do té 80% skupiny. Máme nože za pár šupů a krájí obstojně - až dořežou, buď nabrousím sám růčo nebo vezmu další šušně a pořídím nože jiné. Nejlíp mi sloužila kudla, co jsem vozil na čundry a kdyby po mnoha letech neprasklo držadlo, sloužila by asi dodnes. Stejně jako je nesmysl jet Rolls-Roycem do lesa, tak je pro mně nesmysl mít nože za několik tisíc a bát se je dát do myčky. Vzpomínám si, jak nějaká rodina reklamovala korodující pánev (taky v řádu tisíců) a prodejce je (spolu s výrobcem) setřel, že si koupili výrobek pro využití v profi kuchyni a že si za \"vadu\" mohou sami špatnou údržbou.
Pro Kobliha - tohle není
[upravil dne 3/1/2014 23:16 od Medvěd]