Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    AutoMotoRevue

    AutoMotoRevue jsem sledoval už jako malý klub, tedy odhadem před 35 lety a líbil se mi. Autosalón mně neuráží - když mám čas, klidně se podívám. Top Gear jsem viděl jen jednou a kousek - žvatlalo to engliš a bylo to pro běžného řidiče zcela nepoužitelné - za mně jednoznačně \"palec dolů\" (i když prý se nyní vysílá Top Gear česky, nemám chuť se na to dívat). Pak ještě cca před třemi roky ČT zkoušela nějaký automagazín střídající se s AMR a to byla taky šílenost bez jakékoli vypovídací hodnoty. Nové AMR jsem neviděl, asi se ale podívám na netu .
    • 66
  2. Pod to se podepisuju. Decentní hudební doprovod, který těla zejména dámského osazenstva srazu rozvlnil do nevídaných kreací a při kterém si člověk vcelku v pohodě rozumněl s ostatními spolustolovníky - to byla pro mne situace zcela bezchybná
    • 52
  3. Sám jsem veterán (a doma jsem u své ženy) :D:D:P:papa [upravil dne 27/2/2014 19:57 od Medvěd]
  4. ChouLu - za \"by jsme\" mně moje češtinářka tahala za ucho (a nejen mně), proto si pamatuju, že správně česky je BYCHOM !!!
  5. Medvěd

    Tou dobou jsem tam taky lezl

    sagic - čéče já bych ale rád, aby nastaly (teda aby prcek byl z těch, kteří taky budou zkoušet a pátrat, ale při tom bych chtěl, aby to proběhlo v takové \"pohodě\", jako když bylo -náct mně).
  6. Jako že bys ze sebe udělal fešáka? P.S. Fuj, to bylo ale vóóóšklivý. Medvěde - STYĎ SE
    • 9
  7. http://www.haraseni.cz/sokujici-37-vterinova-premena-na-soucasny-ideal-zenske-krasy
    • 9
  8. Medvěd

    Vedeni uctu zadarmo

    Stejně je ta čeština krásná. Když se člověk podívá na nadpis tohoto vlákna, který je bez diakritiky možno vykládat si všelijak, může se dočíst jako já: Vedení (má) úctu zadarmo (a očekává další \"horké\" vlákno plné invektiv, až se podívá do sekce a vousatá tvář zjihne pod tíhou úlevného úsměvu)
  9. Medvěd

    Tou dobou jsem tam taky lezl

    Já věřím - ale se i trošku bojím
  10. Nevím, jestli se mám těšit nebo bát až Pavlík bude provozovat podobná \"dobrodružství\".
  11. tož asi tak i ode mně
  12. Medvěd

    Kapota 406 NEW model

    Není důvod proč by neměla ... ale musí to být NEW model na NEW model nebo OLD na OLD (tyto vzájemně záměnné nejsou).
  13. Jen tak ze srandy jsem zkusil tohle: Předmět: Konfigurator Gazelle Automax Konfigurace auta v konfiguratoru Automax: ----------------------------------------- typ karoserie + podvozek pro nástavbu obsaditelnost + 3 místa k sezení Rozvor + Krátký - 2900 mm typ nástavby + valník Materiál valníku + Hliník Typ pohonu + Odpojitelný pohon AMC Typ převodu + Paket zrychlení Typ motoru + Andoria 85kW/256Nm základní výbava + Zadní mlhové světlo + tříbodové bezpečností pásy + výškové seřízení svetlometů z kabiny + opěrky hlavy + zadní zástěrky + posilovač řízení + zapalovač, popelník + výškově nastavitelné řízení + široká škála odkládacích prostor + stropní světlo a čtecí lampička + kontrolní diagnostické funkce Doplňková výbava - bezpečnost + přední zástěrky + vyhřívaná zpětná zrcátka velká, univerzální + zadní parkovací senzory + Povinná výbava pro provoz v ČR Doplňková výbava - zabezpečení + centrální zamykání s dálkovým ovládáním Dopňková výbava - speciální + bez nástavby Barva + Modrá - baltika --------------------------------------- Celkova cena: 613 500 Kč To by byl slušnej dělník [upravil dne 25/2/2014 22:28 od Medvěd]
  14. VW Santana - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/Vw_santana_h_sst.jpg [upravil dne 25/2/2014 22:12 od Medvěd]
  15. Santana? To byla nějaká vývozní verze Passatu počátkem 90. let a pak ještě nějakej zpěvák, ale automobilka?
  16. Toyoty maj´obecně pověst hodně kvalitních strojů, to by mohlo být + (i když to i Myšivbuši ...)
  17. Šaldo - AMAROK je moc hezkej, ale vzhledem k ceně ojetého 674 000,- Kč si troufám tvrdit, že nový bude nad limit.
  18. Je-li malej Duster, tak bude malá i NIVA
  19. Myslíš tohle - http://www.mitsubishi-motors.cz/modely/l200/l200.xhtml?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=l200&gclid=CJz4ituO6LwCFSTMtAodDkcAzA to bude asi vycházet z Pajera .... Kámošovi jsem poslal odkaz na tohle vlákno, tak bude sledovat a třeba se ozve (pro staré kusy - je to ten kamarád, co vymyslel legendární nejsložitější orienťák na sraztu v Červeném kostelci - tak se snažte radit a ne škodit)
  20. Kamarád shání: Medvěde, prosím Tě, máme ve firmě problém ohledně užitkových terénních aut. Sháníme auto, nejlépe nové, do terénu (asfalt, polní cesty, blátivé cesty) s pohonem i 4x4, které bude mít krytou korbu. Stačí 2 místa k sezení. Vyzkoušeli jsme v minulosti ARO (neúspěch), NISSANY PICKUP (neúspěch, hodně se rozbíjejí a opravy jsou strašně drahé), DUSTER (úspěch, ale jsou malé). Nevěděl by jsi nějaká auta (značku, typ), které bychom mohli dále brát v úvahu. Nemělo by to stát více než 600 tis. nové. Měl by tu být dostupný servis. Díky za případnou radu. H Kdo a co poradí?
  21. Medvěd

    informace pro člena ozzy1

    Kubo - souhlas s Koblihem. V roce 89 a 90 se mi moc líbilo heslo \"Nejsme jako oni\"(byť v kontextu vývoje by možná tvrdší postoj nebyl úplně od věci), prosím, abys ani Ty nebyl jako ON
  22. Medvěd

    partner nebo berlingo

    U Transita mi to svítí taky tak a já si už od listopadu marně hlavu lámu k čemu jsou nesvítící budíky (třeba právě v tom tunelu) dobré ... 406ka se mi rozsvítí po nastartování celá a páčkou hýbám jen na večerní jízdu, kdy potřebuju používat dálková světla - bez přecvaknutí páčky mi jde jen světelná houkačka [upravil dne 25/2/2014 09:18 od Medvěd]
  23. Medvěd

    partner nebo berlingo

    V tomhle s Tebou 100% souhlasím
  24. Medvěd

    Co je to za verzi?

    Milane - nebyl to orienťák, ale Marlinova chuť vyfotit si blesky za bouřky a dokázat nám (si), že Nejša zvládne VŠECHNO. Na fotkách není vidět, jak bláto smíchané s hnojem a močkou krásně naleptalo lak (ta 207a byla v té době cca rok stará).
×
×
  • Vytvořit...