Používáme tenhle kulatý gril,včera jsem akorát jeden koupil,protože nám povolili konečně na balkoně grilovat,jinak už jsem ho kupoval,je to tři roky zpátky,ale po tom,co jsem ve smlouvě k bytu našel,že je absolutní zákaz grilování,tak jsem ho dal rodičům.
Ty taky grilovali jako ty,rozdělat oheň,pak uhlí a tak,tak nějak je to nebavilo,tak grilovali tak 4x do roka.Teď s tím kulatým vždy,když je teplo a neprší.Dá se krásně udržovat,tuk a ostatní steče dolu do mističky s vodou.
Jo a maso je krásně opečené i shora,jelikož ten vzduch se v té kouli nějak točí či co,prostě paráda.Ty lávové mě nějak neoslovily,jsou levnější,ale pak ve finále dražší,kdyš spočítáš ty šutry a tak.