Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. Když jsem míval 205ku,tak jsem si pracně ušetřil na protektory,krásně zabírali na sněhu,pak jsem jel dálkovou z Děčína do Frýdlantu a dva ze čtyř kusů mi praskly,od té doby protektor nikdy,to si radši trochu připlatím a koupím nějaké značkové,ne čínské
    • 28
  2. 500:o
    • 79
  3. olda

    Sraz veteránů

    Takovýho méďu jsme mívali,ten byl jak z fabriky,taky 200D a zelenej:potlesk
    • 7
  4. Teď otázka,jestli je na vinně spojka,nebo ten mezikus mezi sedačkou a pedálem:D
    • 8
  5. olda

    peugeot 208

    Akorát jsem to dočetl a mrknul do tý diskuze,no ty lidi,to je IQ terénní berušky,nebo nevím:myslim
  6. olda

    Ionizátor do auta - dobrá věcička

    Asi to fungovat bude,něco podobnýho jsem viděl v ptákovi otvírákovi,tak jsme to objednali a zdá se,že to funguje. Po 12ti hodinách...
  7. olda

    Brzdy životnosť

    Měnil jsem destičky v necelých 80000,už se rozpadali,kotouče pořád v pohodě,samo trošku drážky,ale nic extra.
  8. olda

    Zrcátka

    Jj,bude zlomený ve dveřích u řidiče,když nefunguje ani jedna strana,nedávno jsem řešil stejný problém,drátek jsem sletoval a v poho.Nebo to může být něco jiného,ale první bych se podíval na ty kabely.
  9. olda

    Gril na zahradu?

    Nepoznal,dělá machry a gril má na chodbě
  10. olda

    Zrcátka

    Přelomený drátek mezi dveřma a sloupkem,vcelku běžná závada.
  11. olda

    Gril na zahradu?

    Používáme tenhle kulatý gril,včera jsem akorát jeden koupil,protože nám povolili konečně na balkoně grilovat,jinak už jsem ho kupoval,je to tři roky zpátky,ale po tom,co jsem ve smlouvě k bytu našel,že je absolutní zákaz grilování,tak jsem ho dal rodičům. Ty taky grilovali jako ty,rozdělat oheň,pak uhlí a tak,tak nějak je to nebavilo,tak grilovali tak 4x do roka.Teď s tím kulatým vždy,když je teplo a neprší.Dá se krásně udržovat,tuk a ostatní steče dolu do mističky s vodou. Jo a maso je krásně opečené i shora,jelikož ten vzduch se v té kouli nějak točí či co,prostě paráda.Ty lávové mě nějak neoslovily,jsou levnější,ale pak ve finále dražší,kdyš spočítáš ty šutry a tak.
  12. olda

    Vrtání výfuku-odtečení vody

    Já mám ještě origo výfuk,auto je 98:o
    • 26
  13. olda

    zadná náprava peugeot 306

    Tam byl problém,že ta náprava vypadala stejně do A jako před tím a na geometrii mi řekli,že je celá nějaká uhnutá,teď už je to jedno,ale od té doby už jsem nenechal vydělat žádnému servisu,prostě co si neuděláš sám...
    • 16
  14. olda

    zadná náprava peugeot 306

    Tenkrát mi takhle udělali nápravu u všemi vychvalovaných Vašendů,po ujetí 20 tis km se začli sjíždět gumy zevnitř,nakonec jsem splašil nápravu,co měla 60 tis najeto,udělal jsem na ní maznice,pravidelně se maže a slouží do dneška bez repase,jen pro info,má najeto dalších 200 tis km a je pořád v poho.
    • 16
  15. A co tady?
  16. nedáš,budou škrtat o podběhy vzadu,přední by měli být v poho
  17. 777,jinak hlasuju každý den,jen mě to nebaví pořád hlásit:D
  18. Tak jsem šel pro něco do garáže,tak jsem to rovnou změřil,mají 41 cm,jestli to pomůže.
    • 13
  19. Jsou plnohodnotné,v pohodě se tam vejdou tři dospělí,ne jak u vlajkové lodi českofašounské automobilky:bojim,mám sedačku Römer,tu velkou a v poho.
    • 13
  20. olda

    306 XSI Edition 2,0 16V

    tak jsem je konečně vyfotil venku za světla,jedna fotka tu,zbytek na rajčeti.
  21. olda

    první jarní vyjiždka na moto

    Před chvílí jsem dorazil,byl jsem se mrknout v alpách,najeto cca 400 km,teplo,ale pěkně to foukalo,ale paráda:papa
    • 12
  22. Rovných 300:super
  23. olda

    Posun času

    Včera jsem si všiml na motorce,že jsem nepřenastavoval na zimní čas,tudíž mám o hodiny míň. Pe.Tr-vydržel jsi to čekání nakonec?
    • 50
  24. olda

    Peugeot 306 - grim.sk

    Ahoj,pěkně vyleštěný to máš.Když máš tak málo km,tak si udělej maznice zadní nápravy,ať nemusíš dělat brzo repasi,návod najdeš na foru:papa
  25. olda

    Gepasovo 306 :)

    To už chybí jen nějaké vánoční ozdoby a řetězy:D
    • 80
×
×
  • Vytvořit...