Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Maska 405

    Už je na ní zájemce,první bere.
    • 14
  2. olda

    T16 X4 na prodej

    Tady je další
    • 40
  3. olda

    Maska 405

    Taková mi leží v garáži,akorát je na 205ku:(
    • 14
  4. olda

    čištění sedačky

    Já je čistil párou a všechny fleky jsou fuč.
  5. Tipuju 306
  6. olda

    Palivový filtr

    To by mohl být problém v podávacím čerpadle,co je v nádrži,prý dost drahá sranda.
  7. olda

    čirá na 306 r.v. 95???

    Ty druhý jsou na starý model
    • 7
  8. olda

    Kupa 306 HDi

    Je to rozdíl ve výbavě aut,už se to tu někde řešilo.
    • 6
  9. Takže čištění parou je lepší??:myslim:myslim čištění párou je super,když jsem koupil peginu,tak byla jak dobytek,pán měl čistotné děti,dokonce byl nějaký starší nanuk na stropě,tak jsem rozebral celý vnitřek,sedáky i koberce jsem vyndal z auta,parním vysavačem jsem všechno vyčistil a pak byl interier jak novej,hlavně je to tak dobrá desinfekce:super
  10. olda

    predni spoiler

    Pasuje,akorát je víc zaoblenej oproti masce na starym modelu,ale nevypadá to špatně.
  11. olda

    kabel

    http://www.peugeot-club.com/topic/17650-jak-na-napajeni-zesilovace/
  12. olda

    Zimní pneu na 306

    Třeba tady ,jinak jsou super,na horách na nich jezdím jak král,ani jednou jsem nenasazoval řetězy a vyjel jsem,kam jsem potřeboval
  13. olda

    sruby na kola peu. 306

    Měli by být stejný,dokonce tam jdou i z favorita,mám je tam taky,akorát hlava šroubu není 19,ale 17
  14. olda

    tak a u nas uz snezi

    Že by zaspaly.... :myslim :bojim Třeba jezděj ženský
  15. olda

    vlezou se?

    Myslím si,že je tam nedostaneš,jedině s podložkama,na 306 potřebuješ menší ET :papa:papa:myslim
  16. olda

    vlezou se?

    Myslím,že budou škrtat o podběhy,já mám 6x15 ET 15 a zbývá tam asi 1 cm.
  17. olda

    Jak na Napajeni Zesilovace

    Jedna průchodka je nad pedálama,ale je tam šílenej přístup,tahal jsem to tam tudy,ale někde tam je ostrej plech,o kterej jsem si docela slušně pořezal ruce,tak bacha na něj.Žádnej jinej průchod jsem bohužel nenašel
    • 8
  18. olda

    odstranění lepidla

    Dobře to jde i odlakovačem na nehty
  19. olda

    Angel eyes P306

    Ozubený kolečko je jen na tlumený,dálkové maj jen šrouby na štelování.Kolečka jsou na výškovou seřiditelnost,na STK jsme to tím štelovali,samozřejmě se dají doštelovat i do stran.
  20. olda

    Angel eyes P306

    Bohužel nejsou elektricky nastavitelná,je tam pouze ozubené kolečko a nějaký výlisek,kam by se asi dal motorek dodělat,ale nevím:myslim
  21. olda

    Tuning P306 combi

    Levnější
  22. olda

    ET

    Na 14 je ET 24
  23. olda

    Angel eyes P306

    Tady je takový nějaký popis.
  24. olda

    Angel eyes P306

    Nech si,já si je taky nechám:super:super
  25. Dával jsem ho na 306 kombi,TD.Právě se mi líbí,že auto není až moc tvrdý,žádný extrém.Velmi svižně se nechají projíždět zatáčky,akorát to chce nějaký sportovní sedačky s dobrým bočním vedením,trošku vypadávám v zatáčkách :DNastavil jsem výšku asi na půlku,což je cca o 4 cm níž.Akorát jsem musel nechat seřídit světla,svítilo to dost nízko.
    • 6
×
×
  • Vytvořit...