Takže čištění parou je lepší??:myslim:myslim
čištění párou je super,když jsem koupil peginu,tak byla jak dobytek,pán měl čistotné děti,dokonce byl nějaký starší nanuk na stropě,tak jsem rozebral celý vnitřek,sedáky i koberce jsem vyndal z auta,parním vysavačem jsem všechno vyčistil a pak byl interier jak novej,hlavně je to tak dobrá desinfekce:super