Ahojte,přemýšlím o nákupu popojíždědla do práce,jelikož přijde malý a docela bych rád,aby 308 zůstala doma manželce,kdyby se náhodou něco stalo a na motorce přes zimu se mi nějak už nechce.Pořád se nějak nemůžu zbavit dojmu,že se mi asi líbí ze všech Peugeotů nejvíc 306,takže volba padla na tenhle model,když už,tak asi cabrio.Ale málokdy se mi povede narazit na manualní převodovku,nejčastější varianty jsou 2,0 s automatem.Jak jsou na tom automaty s poruchovostí,teď jsem narazil na jednu s automatem v tahu,tak jenom jestli je to náhoda,nebo běžnější záležitost,kolik tak vydrží km?Jestli máte někdo negativní zkušenosti,tak se podělte.Dík.
[upravil dne 26.12.2010 17:45 olda]
[upravil dne 26.12.2010 19:16 olda]