Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Nové RC autíčko

    Já začínal modelařit s tímhle modelem,,taky čína,ale je to kopie od tamiya,takže jsem pomalu udělal z tohoto Tamiyu,je tam ale neuvěřitelně odolný regulátor a motor,vydrží to hodně.Pak jsem koupil Savíka a tohle dal bráchovi,ten s tím jezdí dodnes.
    • 18
  2. olda

    Nové RC autíčko

    Hlavně si zjisti,jak je to s náhradníma dílama,u těhle čínských produktů to zakopne o kamínek a rameno v čudu,je to udělaný z křehkých plastů.
    • 18
  3. olda

    Nové RC autíčko

    Já si koupil natěšenej nitro Savage,jak to bude lítat,ale brzo mě přestalo bavit,pořád jen štelovat,žhavit,po každý jízdě čistit atd.Nakonec jsem to předělal na elektru,brushless systém.Ta elektra jezdí potichu,můžu s ní kamkoliv,jezdí o dost rychleji a má větší sílu,nitro už nechci vidět:bojim
    • 18
  4. olda

    Baterie Nikko 6v

    Do Nikka jsem řešil baterky tak,že jsem rozloupnul krabičku,byli tam tužkový baterky,tak jsem je vyměnil za jiné nabíjecí s větší kapacitou,sletoval je dohromady,krabičku zase zavřel a bylo to,měl jsem teda baterku 7,2V,ale princip bude asi stejnej,jen o baterku míň.
    • 37
  5. olda

    Přední světla na 306 Valeo-sháním

    To vím,že jdou vyrobit,ale mám model ještě bez čirý optiky,takový vroubkovaný plast,takže chci světla tak i tak koupit,jelikož je auto antracit,tak chci tyhle tmavý.
    • 46
  6. Nenarazili jste někdo na tyhle světla?Sháním přímo tyhle,ale pouze Valea,nechci žádný Eyes.Tyhle už nemaj a asi nebudou,na netu jsem na ně nikde nenarazil.
    • 46
  7. tak já dostal nejlepší dárek až dneska,manželka mi porodila syna,jmenuje se Tobias a je to kluk jako buk.A ve středu si jedu pro vyvoněnou 306ku,takže vánoce byli letos opravdu štědrý
    • 61
  8. olda

    Automat v 306-vyřešeno,koupen manuál

    Ještě zadek.
    • 9
  9. olda

    Automat v 306-vyřešeno,koupen manuál

    Fotky zatím takhle,ostatní posléze.
    • 9
  10. olda

    Automat v 306-vyřešeno,koupen manuál

    Je to v manuálu,to jsem rád.
    • 9
  11. olda

    Automat v 306-vyřešeno,koupen manuál

    tak jsem ve finále pořídil 306,třídvířko,2.0 XSI,auto je jako nové,najeto pouhopouhých 55000,-je to od starého pána,auto stálo v garáži,takže paráda:super
    • 9
  12. olda

    306 break a old model predok inzerát

    Tak to je dobrej originál,to jsem ještě neviděl,volant má taky ze starýho modelu.
  13. taky dneska dorazil,díky.
  14. olda

    308 GTi

    Ve světě motorů jsou nejlepší Fobie a jiný paskvily od Škodovky a hitlerovo koncernu,kdyby byl Peugeot nejlepší auto na světě bez chybičky,tak v tomhle uplacenym plátku má smůlu:bacha
  15. Kdo využívá slevy,tomu se to určitě vyplatí,já to využil jen jednou a to na samolepky z E-shopu:o.Platím od samého začátku a budu platit dál,i když mi to nic nepřinese z hlediska finančního,jen podporu klubu.
  16. olda

    Koupě autorádia od JODA406

    Žije a dokonce je tu relativně aktivní Odstraněna citace předchoziho přispěvku. [upravil dne 13/12/10 21:25 Radek Hurvajz]
    • 25
  17. Ahojte,přemýšlím o nákupu popojíždědla do práce,jelikož přijde malý a docela bych rád,aby 308 zůstala doma manželce,kdyby se náhodou něco stalo a na motorce přes zimu se mi nějak už nechce.Pořád se nějak nemůžu zbavit dojmu,že se mi asi líbí ze všech Peugeotů nejvíc 306,takže volba padla na tenhle model,když už,tak asi cabrio.Ale málokdy se mi povede narazit na manualní převodovku,nejčastější varianty jsou 2,0 s automatem.Jak jsou na tom automaty s poruchovostí,teď jsem narazil na jednu s automatem v tahu,tak jenom jestli je to náhoda,nebo běžnější záležitost,kolik tak vydrží km?Jestli máte někdo negativní zkušenosti,tak se podělte.Dík. [upravil dne 26.12.2010 17:45 olda] [upravil dne 26.12.2010 19:16 olda]
    • 9
  18. olda

    Doplnění ostřikovačů

    Já dolívám po hrdlo,nevidím v tom problém,ta nádržka vypadá vodotěsně až nahoru.
    • 14
  19. olda

    308 GTi

    Jestli tohle odhlučnění někdo vymyslí,tak by měl mít nárok na Nobelovku.
  20. Vypadá to zajímavě,ale zajímala by mě kvalita,těžce o ní pochybuju:bojim
    • 40
  21. olda

    Fritovací hrnec

    Máme hrnce tefal ingenio a teflon je všech v čudu,nikdy jsme nešáhli do hrnců ničim železnym,jen plastové vařečky.
    • 41
  22. olda

    308 GTi

    To rozhodování je těžký,to znám.Nakonec padlo rozhodnutí na308 a jsem rád.Mám najeto přes 60 000 a žádný zvuky nejsou slyšitelný,když zavřu okna,tak už vůbec.
  23. olda

    308 GTi

    je to ovladač na navigaci,vzduch se reguluje vzadu nad popelníkem.
  24. olda

    Problém s P406 Coupe 3.0 V6 140kW

    Na těhle motorech dost odchází cívky,na ně bych se taky zaměřil.
    • 9
  25. olda

    Chlazení motoru u Peugeot 308

    Říká se tomu termostat a má to každý auto.
    • 11
×
×
  • Vytvořit...