Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak tím to asi nebude a na lambda sondu to nevypadá...ale nový poznatek hlavně to dělá když auto stojí třeba 2-3 dny tak nikdy po nastartování ten motor neudrží otáčky jak má. Takže nastartuješ chytne normálně ale v momentu kdy řeknu to jednoduše rafika má spadnout na určitou hodnotu volnoběhu tak otáčky začnou kolísat padat nebo sami se zvedat až k těm dvou tisícům začneš to vytáčet a uklidní se to ale často je tam moc paliva a pak z toho ten černej dým. Pak po tomto pokračuješ a bud při nízkých otáčkách třeba když přejíždíš retardér motor sám zhasne bez jakéhokoliv cukání apod.když nastartuješ a hned chytne nebo když prudčeji zabrzdíš tak otáčky vyletí nebo spadnou a zase to zhasne ale musí to být po nějaké určité době protože to často dělá na stejných místech a někdy jedeš dál a už to neudělá ale v podstatě to dělá spíše s tím studeným motorem pak už prostě to drží správně a je to OK s tím že občas prostě začnou sami stoupat i se zahřátým motorem ale zase se vrátí kam mají a motor nezhasne je to stejný jako by jsi šlápl na plyn nic se nechvěje ani nekolísá. A ze začátku to často dělalo že když jsi se chtěl rozjet tak to zhaslo po dotyku plynu což přestalo ale vystřídalo to tohle prve jen opravdu zkrátka ted docela často. U mé 406 byl podobný problém ale tam prostě motor zhasl kdykoliv a otáčky byli OK byla to špatná tryska tady to bude něco jinýho...
  2. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Sice nevím o koho se jedná a vím že je ve skupině trestanec tak to mohlo být zajímavý.
  3. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Někdo nejlépe z Brna na prodej tapece s lištou na starej model za dobrej peníz ? chci je hodit na černo a lištu na stříbrno takže pokud nejsou vyloženě KO na vzhledu až tak nezáleží.
  4. Nick406

    Seznam policejních aut

    Octavia je mě známá a hlavně Mondeo často ráno na kávičce u obchodního domu...
    • 7
  5. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    A zase aby jsi to viděl trochu optimisticky tak pokud to snad není po technické stránce vyloženě totální šmejd tak ty závady které jsi vypsal první se dají vyřešit v rozmezí nějakých stovek co se týče použitých dílů když to necháš pořádně vyčistit tak to máš nějakou tisícovku dokoupíš nějaký plasty těsnění a blbosti co tam chybí tak za pár kaček to stejný zvenku to nějak doladit a může to být i třeba nakonec pěkný auto nebo rozhodně lepší jako v momentálním stavu. Napálit se člověk může nechat i kdyby to auto vypadalo jak se říká v TOP stavu nebo po čase se může r*ze*rat i na první pohled auto který vypadá dobře tohle je zatím špatný v tom že to i blbě a bídně vypadá ale s tím se dá něco dělat tak at to dobře dopadne
  6. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    To jsem si právě tak i myslel že na to nebude bohužel moc spolehnutí....v každým případě.
  7. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Jediný ale nevím jestli se na to spolehnout ale mě to vychází je zkontrolovat počet KM dle čísla protokolu STK....ale to bych to musel někde najít bud je na protokolu pokud nějaký máš nebo ve velkým TP u potvrzení a razítka z STK. Jako pokus to můžeš zkusit...https://www.kontrolatachometru.cz/
  8. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    V tomto případě mám obavy že s tím už nic neuděláš podepsal jsi že auto kupuješ a jsi seznámen se stavem vozidla takže asi tak... jedině třeba šance že auto má najeto více než je ve smlouvě nebo že ti zatajil špatnou spojku apod.
  9. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    V tomto případě už zbývá jediný a je pravda aby to bylo OK po technický stránce a když se to nechá vyčistit trochu si s tím pohraje popřípadě co se interiéru týče dokoupí nějaký věci co tam chybí to taky nebude finančně nic velkýho tak to může ještě vypadat i celkem v pohodě jedině je škoda že za to dal takovou pálku a bude s tím mít starosti ale na to už je bohužel pozdě.
  10. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    V tomto případě je škoda že mohl mít klidně obojí....za ty peníze.
  11. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Ono to má bohužel hodně jen těch kosmetických vad dá se říct že to už jsou i větší vady jako kosmetické na který jsou potřeba investice hlavně za ty peníze neřeknu kdyby to bylo za 20 ale za těch 50 to je bohužel vrak. Pro příště jak už je tu řečeno zjistit si přibližné ceny které odpovídají stavu daného auta pak už takovou blbost neuděláš. Zase máš zkušenost ale bohužel tě vyšla docela draho....
  12. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Říkat může leda co...a co smlouva ??
  13. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    A co pěknýho ti o tom napovídal ?
  14. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Tak ono to vypadá celý jako by se to všechno válelo někde na dvoře prve mě to přišlo jakoby se auto někde vykoupalo po podívání do interiéru a v takovým stavu jsem viděl auta na vrakovišti nebo fakt nepojízdný na dvoře k rozprodání na díly a když tak cena za celek jako pojízdný 15-25 tisíc.Celkem chápu že první koupě nemusí být vždy zrovna ideální ale tohle fakt od pohledu hned značí že to ideální není.
  15. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Jediný co je na tom dobrý dle fotek je podvozek...celkově to na mě působí jako spíš už nějaký rozebraný auto na kterým někdo za pomocí pár věcí co měl doma chtěl ještě vydělat a čekal že se někdo chytí protože ten kufr chybějící lišty na bocích sedadlech apod. tapece prostě bežným i pracovním používáním nemůžeš poškodit urvat atd. nebo z toho udělat to co to je. Takže pokud už jsi zaplatil dotyčný bude asi vysmátý osobně by mě bylo trapný po někom za takový auto chtít takový peníze běžně v rozmezí 50-70 tisíc jsou to většinou ještě hodně slušný 406.
  16. Nick406

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Už to tu bylo psáno ale za 55 by se na 100% našel i o hodně zachovalí kousek tohle je už jen esteticky za ty peníze hodně zbídačený hlavně ten interiér osobně kdybych měl dát za 406 55 tak jen s tím že bych investoval do provozu ale ne abych se musel starat kde mě chybí lišta šrouby co má nedrží vypadená klika apod.navíc za ty prachy bych tu smlouvu ani nepodepsal od pohledu to bohužel vypadá pokud to chceš mít OK na investici a trochu práce což dneska za ty peníze je zbytečný 406 je dost k výběru.
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Poradí někdo jak nejlépe vytáhnout krytku bagu spolujezdce ?? Díkec
  18. Nick406

    Koroze

    Tak ze zajímavosti se zítra taky mrknu
  19. Každopádně na příští zase dojedu
  20. Pohodička ale ted zákazníka na pohotovost se zubem takže se prostě nevyspím
  21. Budu tam taky a s největší pravděpodobností dorazí i Antik.
  22. Co baterka ???
    • 6
  23. Aktuálně 21.5°C ale musím říct že i když jsem si občas zanadával tak doufám že bude zase co nejdříve kolem těch 30°C tady to podzimní počasí se mě vůbec nelíbí raději ještě měsíc s teplotama nad 30°C protože zima bude zaručeně delší a za pár měsíců už klepe na dveře.
  24. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Hlavně že jedou
  25. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Jinak tady jsou z 2.0 nebo z V6 ?
×
×
  • Vytvořit...