-
Počet příspěvků
1 059 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Nick406
-
Nevím no...možná jak kde ale třeba Královo Pole Tesco tam se mě nedávno stalo když jsem tam byl během pár hodin několikrát nakupovat do bytu že jsem v ten čas nedostal 4X přednost zprava nemluvě o tom že dotyční ani nevěděli že mají dát přednost prostě projeli jak na hlavní. A od momentu kdy v Globusu opravili zastávku atd. a dá se projet kolem restaurace což není zase tak dlouho tak včera to samý a od tý doby minimálně dvakrát mám to velký štěstí. A posledně na mě borec i troubil tak když jsem mu to vysvětlil vytasil na mě že jsem mu tam náhle vjel takže jsem mávl raději rukou nasedl a jel pryč jelikož takovou odpověd jsem neměl ani sílu řešit.
-
To je sice nemám potřebu škatulkovat ale nedávání směrovek nejvíce padne na drahý BMW a Audi v tom je to docela klasika jinak běžně kruháče to samý.
-
1.sraz francouzkých vozů na autodromu v Mostě
Nick406 odpověděl/a v tématu od Carlo v sekci Již uskutečněné srazy
Náhodou docela "raketa" 1.8 když to člověk potrápí :D ale pravda že se ani moc nechytá na 2.0 natož V6- 56
-
- sraz francouzkých
- autodrom most
-
(a 1 více)
Označen s:
-
Já se cítím nejvíc ohrožen na parkovištích u obchodních domů :D jelikož tam je to opravdu někdy o plech neznalost přednosti zprava apod.manévry lze vypozorovat častěji než na silnici.
-
Nevím no...vyhodit deset klacků abych měl na SPZ samý 0 jako jsem viděl posledně nebo nápis BIO LIŠKA mě přijde docela zbytečný osobně bych do toho nešel ani kdyby to bylo zadarmo. V podstatě se mě to nelíbí přijde mě to spíše jako kýč ani nevím co bych si nechal napsat možná kdyby byl jinej fond nebo celkově jinej vzhled spz možná.. ale tohle mě moc nebere nakonec mám celkem dobrou SPZ i bez toho
-
Mám to stejně takže myčku neřeším
-
Ale tak to souhlasím technický stav má na 100% přednost před vzhledem ale osobně dobrý technický stav považuji jako automatiku jelikož pokud auto nebrzdí apod.tak nemá co dělat na silnici a jasně že pokud bych musel investovat po stránce provozu tak to je jasná volba k čemu auto který je pěkný ale nefunguje. Ale jelikož pokud auto funguje jak má tak na druhým místě beru vzhled tím nemyslím jen to že auto je umytý ale nějaký větší kosmetický vady a podobě v tom případě pro mě nemá ani cenu takový auto udržovat po technické stránce a pokud to není vyloženě nebezpečný tak dojezdit a hodit ze skály tím myslím třeba známého kterému chybí poklice disk rezavej výfuk rezavá trubka všude dotlučený prahy KO a ještě k tomu špinavý jak prase nonstop celý rok ale zase cpe nehorázný peníze do toho aby to fungovalo což je dobře ale když se na to auto podívám tak by mě přišlo zcela zbytečný do toho něco cpát ale v tomto případě i kdyby měl nový auto dopadne to stejně takže za mě na prvním místě funkčnost a jako bonus pěknej vzhled a pokud tohle vše je dohromady pak mě nevadí to umýt vícekrát jako jednou za rok
-
V létě ho udržuju nablejskaný to klidně 2X za týden myju okna abych je měl pěkně čistý jelikož se mě to líbí a v zimě to moc neřeším nemá to cenu jedině až v momentu kdy každý otevření kufru způsobí že jsem špinavej taky protože kombíku se docela dost špiní pátý dveře. Pak v zimě vysávám jednou za 14 jelikož cesta od domu když to beru zkratkou je většinou plná blata a jehličí pravda že když byl tata starej jak já tak kolem aut neustále běhal atd.dneska když mě občas vidí se mě ptá jestli mě to za to stojí :D protože dneska to dá dvakrát za rok do myčky a nic s autem už nedělá tak možná to přichází věkem znám víc takových případů
-
Tak jednotku tam mám takovou nad tím pokud se nepletu ta druhá krabička je přijímač stačí s tím prvním konektorem pokud to nefunguje zacloumat nebo povytáhnout a hned to naskočí ale je to takový spíš oživení potom s tím můžu dělat co mě napadne ale stejně to jede přes ten konektor to má vliv jen na probuzení,dráty drží a zlomený taky nejsou nejvíc má na to vliv zima nebo voda ale nikam tama neteče kolikrát se mě v létě stalo v momentu kdy s tím nebyl ještě vůbec problém že když jsem auto umyl tak hned po té to nefungovalo ale to bylo fakt jen třeba na první druhej pokus by mě zajímalo kudy nebo a hlavně kam tyto dráty vedou a končí. Každopádně vím odkud vítr vane a já běhal od prosince kolem klíče,jinak docela zajímavý že v pátek dojedu ke garáži vyměnit filtr a nejde zamykat a ještě to dělá bordel,včera dojedu ke garáži vyměnit podložku spztky a zase nejde zamykat dneska dojedu naložit věci a opět to přestane fungovat... přitom mezitím tento proces udělám několikrát kdekoliv jinde ale posledně to udělá na stejným místě jediný co s tím má co dělat že otevřu přihrádku spolujezdce ale to nevidím jako důvod k narušení.
-
Tak jsem si zahrál na inspektora vytáhl jsem první svazek zleva z jednotky centrálu vrazil zpátky a funguje všechno i dveře který byli rok mrtví fakčí takže to vezmu kontaktolem a uvidím co to bude dál dělat.
-
Zrovna hráli pěknou písničku :D no už byl takovej opotřebenej hlavně mě to při nízkých rychlostech na jedničku na dvojku ale jako nevím jestli to bylo určitě tím tak nějak pokuckávalo tedka už je to v pohodě. Ovšem záhada nefunkčního klíče vyřešena!! ovšem ne zrovna ideálně...nějakej týden to fachalo v pohodě dneska zase nic tak se mě to zase povedlo odemknout ale s tím že mě neustále svítí stropní světla i při zavřených dveřích po nastartování nebo otočení klíčku blikají,když auto zamknu čudlem od řidiče tak se nezamkne hned ale pár vteřin to trvá a jako by se ty dveře zamykali postupně v momentu když jsem v autě zamknutý a chci odemkmnout na dálku tak jen cvaká za přihrátkou spolujezdce řekl bych jednotka a občas bliknout blinkry na budících. A zajímavý že imobilizér kterej šel vypnout jen na dálku najednou z pěti pokusů se 3X vypne i přes manuální odemčení ale signál na přijímač tam bude jelikož když dioda svítí a stisknu tlačítko na klíči v zapalování tak imo se vypne.Takže bych to viděl na jednotku centrálu....zkoušel jsem i odpojit zadní dveře od elektriky a stejně nic jelikož mě od začátku nefunguje zadní zámek ale momentálně začal ale po zamknutí třeba 10s cvaká a všeho je doblbnutý co se týče centrálu po stránce elektriky manuálně se zamkne i odemkne zvenku normálně zevnitř to chvíli trvá a dělá to co jsem psal výše.
-
-
Konečně jsem se dokopal snad po půl roce vyměnit žárovky v panelu klimatizace....a ještě v takovej čas
-
Tak teklo taky tudy takže vyřešeno jinak ještě pokouším se oživit blikače při odemykání auta při zamykání na dálku blikají a blikali i při odemykání ale nějak to přestalo nevíte někdo kde může být chyba ? rozsvítí se jen stropnice ale blinkry ne.
-
Mě to dělalo jen na dvojku a to nejvíc v zatáčce při zatočení doprava a hlavně do kopce nebo občas na rovince při nižších otáčkách s tím že i v rozmezí hlavně ke konci od 80-90 KM/h mírný vibrace volantu a pedálů navíc s takovým valivým zvukem který ustál i samotné vibrování po puštění plynu.A co se týče řadičky myslel jsem že to bude nějaký silentblok a ten volant že to bude poloosa ale pak mě auto začalo ujíždět doleva a zadní náprava byla hlavně na sněhu pozadu tak jsem to začal řešit a došlo i na výměnu předních ramen a čepů později ještě i tyček a hned po výměně ramen a čepů po cestě domů to bylo úplně jiný auto a hlavně přestali ty vibrace a musím zaklepat to ted je to pohodě takže dle mě to muselo být tím alepson v mém případe.
-
Jsi koupil přes ten inzerát ?
-
Spíš napíši co mě ošklivý z toho výběru nepřijde bude to jednoduší Mercedes-Benz třídy R BMW 2 Porsche Panamera Lancia Thesis Peugeot 307 Ferrari Enzo Mini Ferrari Enzo
-
Dneska jsem byl v Globu a už tam nestojí
-
No konečně 15°C a svítí slunko ....
-
Existuje nějaká náhrada za tento obal klíče ?? chci koupit tlačítka ale celkově je klíč už takovej ošuntělej tak bych koupil jinej obal ale většina na 406 nebo PSA co se prodávají jsou na větší baterky já mám CR1620 a zatím žádný nový obal který je na první pohled stejný nejde dohromady. Takže mě zbývá bud koupit použitý origo na starý model nebo jestli existuje nějaký kompromis
-
Po roce vyřešeno dělala to ramena
-
Díky za radu mrknu na to
-
V Brně akorát déšť se sněhem momentálně fučí a jsou 4°C +
-
http://auto.bazos.cz/inzerat/56962745/Peugeot-406-coupe.php
-
Moc hezky dneska....