@radim.1008 tu už sice poděkování psal, ale nedá mi to taky něco nenapsat..
Byl to opravdu luxusní sraz - lokalita, jídlo, Jirka, zábava, klubáci, sklárna, sníh.. Prostě podle mě po dlouhé době fakt super sraz se vším všudy
Dokonce jsem i zapařila jako za starých časů
Takže ještě jednou moooooc děkuji vedení @Weri 605, @Lucy sv 24 a @SV 24 a ostatním klubákům, kteří se zúčastnili a doufám, že na dalších srazech nás bude víc a víc :papa
PS: Chata u Jirky by měla zůstat v repertoáru!!!