Přejít na obsah

Zůza

Vedení
  • Počet příspěvků

    219
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele Zůza

  1. Zůza

    Co jste dnes udelali...

    A co takhle recept? Byl by?
  2. Zůza

    Potkal jsem klubáka...

    Zcela čistou náhodou jsem potkala jednoho místního clubáka
  3. Zůza

    Potkal jsem klubáka...

    Už chápu, jak funguje to trasování... My máme dokonalý přehled o @vagi Přesně víme, kdy je v Kunvaldě
  4. Teda Pepito ty máš nožky jako laňka ať tě to moc nebolí a jsi brzy fit, ať zase můžeš drandit na bicyklu
  5. Zůza

    Co jste dnes udelali...

    Musím přiznat, že mě to nenapadlo Inspirace? Dobrá, ale kvůli roušce rozhodně nerozpářu svoje drahocenný tričko... A vyšívat logo? Noooo zas až tak se vážně nenudím
  6. Zůza

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Přesně tak, Peugeot si kupujou inteligentní lidi teda většinou Tohle byl "autem tam, vlakem zpátky"
  7. Zůza

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Myslíš, že jsme tak debilní? Naše tam nestálo ani jedno a @Weri 605 u nás na návštěvě nebyla
  8. Zůza

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Napadlo by vás parkovat na trávě, kde ještě včera ležel sníh??? Schválně, jestli někdo uhodne, který auto tam stálo
  9. Zůza

    Poděkování za pomoc

    Chtěla bych poděkovat jednomu šikovnému klubákovi za výslužku @MilanF1 zítra při odpolední kávě mi potečou slinty stejně jako teď, když jsem ten alobal rozbalila Děkuju a příště přijedu taky
  10. Zůza

    Co jste dnes udelali...

    @vagi neboj, informována jsem Radim píše na PC, já na mobilu Takže pánové... Abyste se nepokakali Vzal si mě? Vzal... Takže útrum... A jestli budete rejpat, nebude TV žádná
  11. Zůza

    Nová TV

    Konečně se mě někdo zastal Dekuju
  12. Zůza

    Nová TV

    My tu máme 2,5m
  13. Zůza

    Nová TV

    Hmmm, a to vám mám jako věřit jo??? Poukaz má platnost do konce ledna, takže po Novým roce vyrazíme na obhlídku s metrem
  14. Zůza

    Nová TV

    Koukám, že se do toho zase musí vložit ženská Takže pánové... Větší TV rozhodně nebude, nechci, aby si dítě zkazilo oči.... Já už je zkur... mám, ale nemusím je mít ještě víc Až budeme sami, tak si klído pořídíme dvoumetrovou
  15. Včera jsme konečně pod stromkem rozbalili zbývající dárky od peugeotího Ježíška a chtěli bychom tímto moc poděkovat
  16. Krásné Vánoce i od nás z podhůří Hlavně zdraví, pohodu, klid, dostatek jídla a pití (to je moooc důležitý ) a hodně štěstí do nového roku a hlaaaavně.. Vždycky kolama dolů, že jo @radim.1008??
  17. Ach jo... Řešení debilit... Kdybyste radši poděkovali, udělali byste líp... Za mě chci vedení clubu moooooc poděkovat, protože PFko je nádherný, básnička taky a jestli jste si to přečetli aspoň jednou až dokonce, tak ten dárek je vymyšlený úplně suprově! Žádný "zbytečný" utrácení za poštovný a vymýšlení dárku, kterým se pak stejně moc lidem nezavděčí... Smekám před vámi, jste skvělý!!! Nechci jmenovat, nevím, kdo se na tom podílel a kdo ne apa
  18. @Milan+ co se ti nelíbí na označení "my z hor"? Víš vůbec, kdo jsme? Teda spíš odkud jsme?
  19. Kouďák s Marťou pravidelně červa vypalujou to jen my z hor na to kašlem a pak to odserem
  20. @SV 24 proč na mě?? To máš od Ježíška Na prdy prď a usmívej se
  21. Mrzí mě, že jsme podle fotek nepoznali moji kouli... Tolik jsem se snažila a s takovou láskou do toho funěla, že sem pak sebou málem flákla do tý děrovaný formy a to všechno proto, aby měl @radim.1008 pod stromečkem aspoň nějaký dárek Nu což.. Stejnak by remcal, že to je pracholap
  22. @radim.1008 tu už sice poděkování psal, ale nedá mi to taky něco nenapsat.. Byl to opravdu luxusní sraz - lokalita, jídlo, Jirka, zábava, klubáci, sklárna, sníh.. Prostě podle mě po dlouhé době fakt super sraz se vším všudy Dokonce jsem i zapařila jako za starých časů Takže ještě jednou moooooc děkuji vedení @Weri 605, @Lucy sv 24 a @SV 24 a ostatním klubákům, kteří se zúčastnili a doufám, že na dalších srazech nás bude víc a víc :papa PS: Chata u Jirky by měla zůstat v repertoáru!!!
  23. No vidíš, to já bych tu oktávku zase moc chtěla Už od studentských let se mi jedničková strašně líbila a pak jsem se přihlásila do autoškoly a ejhle, jezdila jsem se svým vysněným autem Pak ještě v práci, ale ta byla chuděrka tak dobitá, jak s ní jezdil kde kdo No a to bylo asi naposled, protože dokud budu s @radim.1008 žádná jiná značka než Peugeot nesmí do baráku
  24. No to mě mohlo být jasný, že to někdo vykecá Naštěstí už tam moc lidí nebylo, tak jsem si tu krásku mohla v klidu vyfotit, abych nevypadala jako Peugeotmagor
×
×
  • Vytvořit...