Tak k tomu musíš přičíst ještě jeden problém. Tyhle paštiky jako Golf, Siera etc.. si kupujou podobný \"lidi\" jako on. A pokud to nehodí na boudu je to auto mírně řečeno roz...ý. To způsobí, že když si vedle sebe postavíš, 205tku GRD za řekněme 50 a Golfa za pade, máš V jednom auto ci tě všude za pár litrů doveze a díly stojej houby a v druhym udejchanou paštiku nas hrobem s dirkama po MHC na kufru.
Jediný co můžeš zkusit je seznat fiestou po starší paní, co jí to koupiml manžel jako další do rodiny, ale tyhle auta se tak po třech letech prodávaj, takže levná ojetina nebude.
Taky je tu potíž s motorem. Nic silnějšího mu koupit nemůžeš, aby si ho nesundaval ze stromu.... TDi a spol taky ne, bo když je to kára co bude u mladejch in, tak bude mít desetkrát kolem koule s cihlou na plynu a když ne, zase mu jí a) nevnutíš b) 1,9TD celkem pojede a pokud je pro něj 405 velká, tak v čemkoli menšim to bude zase přílišná raketa.
Na slabej motor bude zase nadávat, bude mu žrát skoro deset ...( viď Marline) a neujdeš kolotoči kolem Vole vejfuku, vole sání a vole tuningu. Aby to konečně vole jelo.
Osobně sem za 306 1,6 a udělat jí brzdy. člověk má trochu pocit rychlosti a malýho auta. Auto je hodný a chová se celou dobu předvídatelně, až do extrémů. Velice dobře brzdí, moc nežere a díly taky nejsou moc drahý. Z něčeho ještě levnějšího právě 205GRD... zkus ho nalákat na střechu... Ono by ho nebylo asi těžký nalákat na GTi na hezkejch kolech, ale to je zase k ničemu.
Když to je těžký... W.. na Jetuu ti nekejvne a neni proč, Scirocco je šuplik, Coraco rakev, Siera ulítaná, Passat moc velký...
S GM nemám tolik zkušenosti
Fiesta je podle mého nejpravděpodobnější kandidát v dobrém stavu, ale zase podle toho jak sem v tom seděl.... Bez posilovače nebrat a vůbec je to hrozná malá koza... nechtel bych to ani za...