Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    zablok radio

    Ještě to chceš odbloknout ?
    • 12
  2. vector

    206-ka klesnuta lava strana

    1... uložení tlumičů 2... pružina. 3... kost (vyskočil čep) Uložení by si viděl na první pohled a když ne, stačí vzít nohou z a kolo Pružina by praskla jinde, než na začátku a propad by byl mnohem větší... taky by to byla větší sranda. Nejpravděpodobnější je ta kost, nebo uložení stabilizátoru. Připrav si koruny apokud možno měň obě strany najednou.
    • 15
  3. vector

    Prosím pomoc

    306 nemá palubní počítač, ani systemovou sběrnici. Tato loď nemá stěžeň Po pravdě nechápu, jak mu to může svítít.. co třeba podělanej Lucas ? Levá páčka.. že by ? Slyšel sem o tom, že byla jedna verze s počítačem, ale v životě sem neviděl...
    • 20
  4. vector

    zadní silenblok

    Až tam budeš dávat poloosu , tak přes přípravek, aby si nezku.. gufero.
    • 6
  5. vector

    Koupit WV nebo Ford.

    1) Málokdy narazíš na něco hnusnějšího 2) Nechce syna zabít, ale koupit mu auto.
    • 53
  6. vector

    Údajné fotky nového Peugeotu 207

    Tak pokud by to fakt vypadalo takhle http://imgs.idnes.cz/automoto/A051124_FDV_207GTI_V.JPG Mělo to 133kw ... tak to auto miluju a je to první sport od 306 GT-6....
    • 43
  7. vector

    HELP

    605 2.1-- nebejvá problém, ale při tvim štěstí... Xara.. nevim co si měl, ale u těchhle citronů jde elektrika do kopru , stejně jako třeba u R25.. prostě vlastnost, každý auto má něco. Hydroactive je výborná věc pokud funguje a u nás bohužel, pokud nefunguje neni na tohle vybavenej servis a k dostání díly... Spíš mi připadá, že si neumíš vybrat Každý auto má svoje.
    • 21
  8. vector

    Koupit WV nebo Ford.

    Tak k tomu musíš přičíst ještě jeden problém. Tyhle paštiky jako Golf, Siera etc.. si kupujou podobný \"lidi\" jako on. A pokud to nehodí na boudu je to auto mírně řečeno roz...ý. To způsobí, že když si vedle sebe postavíš, 205tku GRD za řekněme 50 a Golfa za pade, máš V jednom auto ci tě všude za pár litrů doveze a díly stojej houby a v druhym udejchanou paštiku nas hrobem s dirkama po MHC na kufru. Jediný co můžeš zkusit je seznat fiestou po starší paní, co jí to koupiml manžel jako další do rodiny, ale tyhle auta se tak po třech letech prodávaj, takže levná ojetina nebude. Taky je tu potíž s motorem. Nic silnějšího mu koupit nemůžeš, aby si ho nesundaval ze stromu.... TDi a spol taky ne, bo když je to kára co bude u mladejch in, tak bude mít desetkrát kolem koule s cihlou na plynu a když ne, zase mu jí a) nevnutíš b) 1,9TD celkem pojede a pokud je pro něj 405 velká, tak v čemkoli menšim to bude zase přílišná raketa. Na slabej motor bude zase nadávat, bude mu žrát skoro deset ...( viď Marline) a neujdeš kolotoči kolem Vole vejfuku, vole sání a vole tuningu. Aby to konečně vole jelo. Osobně sem za 306 1,6 a udělat jí brzdy. člověk má trochu pocit rychlosti a malýho auta. Auto je hodný a chová se celou dobu předvídatelně, až do extrémů. Velice dobře brzdí, moc nežere a díly taky nejsou moc drahý. Z něčeho ještě levnějšího právě 205GRD... zkus ho nalákat na střechu... Ono by ho nebylo asi těžký nalákat na GTi na hezkejch kolech, ale to je zase k ničemu. Když to je těžký... W.. na Jetuu ti nekejvne a neni proč, Scirocco je šuplik, Coraco rakev, Siera ulítaná, Passat moc velký... S GM nemám tolik zkušenosti Fiesta je podle mého nejpravděpodobnější kandidát v dobrém stavu, ale zase podle toho jak sem v tom seděl.... Bez posilovače nebrat a vůbec je to hrozná malá koza... nechtel bych to ani za...
    • 53
  9. vector

    Pro Bohouše205 GTI a další

    No to sou strašný paštiky. Styděl bych se v tom někam jet. Bohouš GO.
    • 38
  10. vector

    JIFOR Cars problem

    Já ti ani nevim. Možná jen nadšení vyprchalo... a příčna mže být i tohle. Vyhrál sem tenkrát nějakej poukaz na klouzání, ale je nepřenosnej, ani aka ho nemůže použít, tak propad. Nemusim si za peníze ničit další gumy... stačí jak jezdim. Ale chápu, jestli do toho dal někdo money, tak je nervózní.
    • 7
  11. Do T16 patří nejen plně syntetický olej ,ale i olej pro vysoce namáhané motory s turbodmychadlem. Ten na minerální mázi ani vyrobit nejde.
    • 10
  12. EH, že bych se vybněhnul podívatm, jestli je mám ještě na autě ?
    • 51
  13. LT neumí 3D a verze pod 2004 neuměj otevírat nové výkresy a to tak, že vůbec. I na LT se dá koupit výhodně upgrade, ptak se toho moc lidí nezbavuje, ale v roce 2004 přešel Autodesk na metodu platby za technologickej upgrade. ještě je tu jedna věc a sice, že staré verze vyžadují HW key, který zase namá rád WinXP a se staršími Win, bych ten počítač raději vyhodil, než provozoval. Myslím, že 2002 už má Cdillu a dá se rozběhat pod XP. Takže pokud potřebuješ 2D scháníš konkrétbě 2002LT a pokud 3D tak 2000 hodně štěstí pane.
    • 9
  14. vector

    Budoucí hostesky Peugeot Clubu :D

    Alespoň by si měl důvod jim to okamžitě smazat.
    • 13
  15. Něco mě uniklo ???? No tobě určitě... nemáš jezdit domu tak brzo
    • 90
  16. No vy máte ale postřeh !!!
    • 90
  17. Manuální ti nehlídá nic, jen si zapneš chlazení a nastavíš teplotu míchní vzduchu podobně jako u topení. Automatická nastavíš teplotu a nestaráš se.
    • 9
  18. Nejjednodušší bude vyměnit auto Jo protože pokud vím, má to mozek, který spíná čerpadlo, nastavuje klapku vzduchu a měří teplotu v interiéru. Vůbec celý ten panel i ovladače jsou trochu jiné.
    • 9
  19. vector

    Torzky

    Zvedali sme 309, ale pak bych v tom nevozil nic těžkého, bo může prasknout.
    • 7
  20. vector

    zadní kotouče

    Jenže ty Bremba stojej ranec. Nejlevnějíš 4pístky s větším průměrem z anglie (ne Brembo) 45000,- Zadek se musí měnit celej a z nového modelu je jiný. Pro správnou funkci zadních kotoučů je potřeba mít ABS, které pokud vím u 306 dělá i omezení brzdného tlaku na zadek. Hodně pomohou dobrá kola prolepší přístup vzduchu.
    • 18
  21. vector

    Akční modely 306tek

    HDi Sport. Všechny vnější doplňky v barvě karoserie. Imitace víčka nádrže jako GT-6. Kulatí čiré mlhovky a přední nárazník Sport. Tužší zadní torzka. 15\" kola bez středové díry Peugeot. Plynulá regulace podsvětlení přístrojů, nastavitelná bederní opěrka. 4x airbag. Vnitřní dpolňky hliník a imitace hliník. A pak už běžné... klima, ABS kotouče na všech. Clarion s CD. Od rv. tuším 2000 je zamykání radiem a ne IR.
    • 8
  22. vector

    Naprosto zoufalá situace

    Souhlasim to je fakt naprosto zoufala situace jinak je to husty:super Tak někde mám ještě horší video. Pán nevyvázl tak lacino.... Až ho jednou najdu tak se třeste...
    • 14
  23. vector

    popískávání 306 2,0hdi

    Nevim kolik to má najeto, ale HDi má napínací kladku s pružinou a se mnou se rozloučila po 80ti. Kladka je slyšet slabým až silným hučením a popískáváním. Po zahřátí se to uplně vytratí. Samozřejmě až do toho okamžiku, kdy se to rozletí na kusy. (viď Johny) Když tak přemejšlim jakou máš a kudy to vede, tak záleží jestli máš, nebo nemáš klimu Zkus za ní vzít, jestli má vůle do strany. Z boku je imbus, za kterej můžeš zkusit, jestli ještě chodí napínák, nebo umřela ta pružina. Řemen je drážkovaný a stojí do tisícovky. Kladka je taky za pár, ale s tím napínacím mechanismem se prohneš
    • 15
  24. vector

    bezpečnostní rám/klec

    JJ není schválené pro provoz na pozemních komunikacích. Taky proto to co nabízej je full pro rallye. Na technický můžeš podmazívat koho chceš, ale s Rámem máš na silnici prostě smůlu. Každá švestka co tě zastaví ti může roztrhnout peněženku.
    • 20
  25. vector

    relé žhavení

    Koukám nová image nahý baby a odpor k trávě Hele myslíš, že je tam podobné relé jako na HDi ? Tam se žhaví jen na chvilku.... Stačí ale odpojit čidlo teploty motoru a žhaví to hezky dlouho. Pak už se dá i něco měřit , nebo sledovat. Co já vím relé žhavení na HDi třeba nemá vůbec pojistku. Alespoň sem me ní nikde nepřišel.. sice jsou silné pojistky vpředu v motoru, ale žádná ke žhavení.
×
×
  • Vytvořit...