Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    Wrc křídlo na 306

    ja nevim, ja ho k tomu nepouzivam??? ale nekteri ho asi k tomu potrebuji me prijde uchylny balit holku na auto, mobil nebo znackove hadry... ale asi jsem staromodni [upravil dne 16.3.06 Vvitty] No kupujeme si věci, které nám dělají radost a které jsou pro nás hezké. Projevujeme tak svůj vkus a do jisté míry si holka může říct, podívej jaký má hezký auto. Ten má ale dobrý vkus Nebo si taky může říct.. proč mu to dělá takovej kravá., když to nejede ? Jo von to udělal schválně, aby dělal kravál jako závodní auta ? Neni trochu blbej ? Jenže to si právě trapná kunda neřekne a je mokrá z toho, jak má ten borec fakt jako závodní auto. A když ještě začne zasvědceně hovořit o tom, jak mu to vole táhne vocpoda a jak si nechal zavařit kliky a teď jako to místo po SPZtce co je na něm kit pude taky do laku víš kotě. A ta značka na nárazníku se tam nehodí, tak si udělám malou jako samolepku klucitotakymaj. Co policajti ?? Pch na ty já chčiju (och och ty jsi ale hrdina) Pak probírá s kámošema na voletuningsrazu u hypernovy, jak se sakra do stoho auta dostat, když mu ten vole vodskok volenefunguje a voleneony mu vym*dali volebaterku. Pubertálních ychtilů je bohužel hodně a jejich universální zaklínadlo je \"Když já nemám tolik peněz a chci mít taky zajímovou káru!\" Když budou mít prachy, stejně si koupěj jen víc těchhle hustodoplňků, nebo zničej dražší auto. Na přemejšlení totiž nemaj nikdy. Nepřemejšlí se peněženkou. Jo taky sem si dal kus kelímku do drátů od kola a ono to bzučelo jako motorka, když sem jel... ale to mi bylo 8.
    • 77
  2. vector

    Snímač teploty - Injection NTC sensor

    ??? vždy? stačí vytahnout ten kablík. Morot bude myslet, že je studenej a uvidí. Nebo ne ?
    • 8
  3. vector

    Kouří vám Hdi?

    Jakd ykdy, záleží jak jedeš. Někdy se to usadí ve výfucku a pak pliveš jak karosa. Jindy je to OK. Kdyby to čoudilo hodně (černě) tak váha , nebo vstřiky. Váha odchází poměrně často. Nejdrsnější, je když stojíš do kopce na volnoběh a po pár minutách na to dupneš. Udírna hadr.
  4. vector

    Diagnostika chyb ABS

    Nemáš náhodou knížku na jinej model stěma chybama Jinak se mrkni na senzor a kabel u ABS na pravém předním kole. Solenoud .. to je tekovej váleček co otevírá podtlak. Povedou k němu dva dráty a dvě hadičky. Jenže já nevím co na 1,6 řící..
  5. vector

    Jak dopadl mazlík...

    Příště, až bude opilej nastupovat, tak si otevři dveře Škoda auta, ale co naděláš, příště si třea dá víc pozor a nebude hrát na vrtulník.
    • 23
  6. vector

    Rozvody HDi

    Ale HDi i starý 2.0 požere i 0W50 a neubude ani kapka. Vymejšlet ridší a neřidší je blbost. Dávat co předepisuje výrobce, jinak se to po...
    • 7
  7. vector

    Turbo 306

    Co sem se díval na SW pro řízení motoru, tak řízení turbodmychadla při systému s pevným turbinovým kolem, je nastavení tak, že se povolí turbotmychadlo až při určitých otáčkách. Pak se samozřejmě používá vstřikovací mapa pro konkrétní turbotlak a motor do té doby zcela bez turba udělá ten efekt. S variabilní je to jinak a seriový software jí otevírá WG už při nišších otáčkách. I s tou mojí hrůzou se dá ale nastavit aby se dmychadlo používalo už při nízkých. Z principu jak říkáš nejde sepnout, ale jde řídit jeho tlak obtokem hnacího kola. Každopádně ten prudký nástup dost klame, efektivní otáčky jsou dost úzké a když to člověk nevystihne, má jen pocit, že jede a prd. Plynulý nástup turba, který je cítit co nejníž a končí co nejvýš bez klepání z velké dávky paliva je teprve známkou dobrého turbomotoru a ne tlačení do sedátka v krátké křeči... viď Oddie ? ))
    • 10
  8. vector

    Snímač teploty - Injection NTC sensor

    Tak u většiny motorů, když odpojíš teplotní čidlo, je to jako by byl studený..
    • 8
  9. vector

    Baterka-divny stav

    Samotné napětí nic neříká. Baterka se vzpamatuje.. otázka je co udělá při zatížení. Zkrat zjistíš , když změříš odpor a taky, když máš v autě všechno vypnuté a přesto to při zapojení kontaktů hodně jiskří.
    • 10
  10. vector

    Wrc křídlo na 306

    jjo tak to vypada celkem slusne!!ale mam dotaz na to sani jak mas udelany!!kolik te to asi stalo,jestli je to znat a jestli je to hlecnejsi!!!! 500,- +190,- filtry, 700,- plast na kapotu, potom rozbruškou díra, a trochu barvy. Zvuk super! spotřeba stejná, a mám pocit že to o malinko lépe jde od spoda do otáček. Jinak žádnej zázrak nečekej :-))) No janě, že to jde líp vocpoda , dy? je to tuning ne voe.
    • 77
  11. vector

    Turbo 306

    Tak mazej do servíce na repas turba, každej další kilomert to bude jen za víc peněz. http://www.turbodmychadla.cz/cz/flash/ http://www.turbo-cz.cz/ http://www.turboservis.cz/ http://turboberounsky.firmweb.cz/
    • 10
  12. vector

    Clonitko

    Já na čelnim skle nic nesnesu, ale když sklopíš sluneční clony a clonítko je nepřesahuje, tak je můžeš poslad do .. víš kam. Sice to nemusej sežrat, ale můžeš to zkusit... akorát tě budou točit zase na něčem jinym, když je naštveš. Holt, když musíš na technickou jako OpravdovýObčan, tak se tak chovej.
    • 36
  13. vector

    Světlo přední 306 01´

    JO a co by si potřeboval ? Hlavně pravé mám skoro kompletní )) Ještě se musím podívat, jestli by z toho nešly předělat stará světla za nová a když ne, tak to zbude na náhradní díly.
  14. me se ty poplatky nelibi ani v pripade hospod! pokud se tyka radia nebo TV, kde uz opravdu byly zaplaceny poplatky za verejnou produkci... a v pripade, ze nekdo hraje na disco z CD nebo jukeboxu, tak obsah byl opet mnohem drazsi, nez CD v shopu... ovsem jsou v podstate pouze 4 mozne pristupy, jak to resit - zrusit radio v provozovne - nechat to byt a celit riziku pokuty nebo zaloby - zaplatit a drzet hubu - zaplatit a snazit se neco zmenit cokoliv jineho jsou pouze silna slova... A díval ses na to, KOHO zastupují a JAKÁ mají vlastně práva ? Silná slova jsou jedna věc a vyhodit za flígr pžíživníka, kterýho se ostatní bojej je věc druhá. Stejně tak když koupíš kopírku, máš k tomu účet, kde je napsíno \"autorská práva\" a je to poplatek podle rychlosti stroje. Komu si ho a za co zaplatil ?? a jakým právem pak lidi choděj buzerovat do krámu a dělaj potíže při kopírování za peníze ?
    • 24
  15. Normální brigáda! Ale pro divného zaměstnavatele... Rozhodně kvůli tomu nemusíš odsuzovat ty děti, třeba si chtějí vydělat na další 406tku... To je to samé, jako když tě zastaví někdo s nabídkou T-mobile... nebo, když někdo dělá pro telecon. je to jen otázka toho, jak moc je člověk ochotnej pomáhat rurv... pro svůj prospěch.
    • 24
  16. 1...Tohle sou všechno kecy. 2...Spoustu umělců nemá smlouvu s OSA a žádné peníze od nich nedostanou i když ty je bude z toho rádia poslouchat milion lidí. 3... Poplatek za rozhlasový přijmač se platí za domácnost a platí ho v podstatě každý a proto ho může každý poslouchat kde chce, i v tom kadeřnictví. Normálně na ně dlabat a když přídou zkopat je ze schodů. To je jediný recept na tuhle verbež. Líbí se mi tento přístup. Opravdu super návod. V kadeřnictví jsou samozřejmě tyto poplatky tristní a nepochopitelné (taky bych se na to vykašlal a v případě - velmi nepravděpodobných - problémů hrál primitiva), ale řekni - je to obecný návod a můžeme takto postupovat i v případě hospody/klubu, kde hraje reprodukovaná hudba? Kolikrát je budu moct (chudáky študáky především) \"zkopat\" ze schodů než mi přišijou flastr (a to jakože dřív nebo později přišijou!)?? Taky se mi nelíbí, že jim musím cpát do chřtánu prachy... ale sílu ani chu? brojit a srát se s OSA nemám, znám daleko větší průsery v této zemi. Podle mne jsou všechno tohle kecy... No to jo, já sem jim jen říkal, že se spolu nemáme o čem bavit.. a stejně tak všichni ostatní co je znám. Prostě nazdar... přiď až budeš mít za co a pro koho vybírat. Co se týká klubů a reprodukované hudby.. bohužel nejsem DJ, ale platí tam jiná pravidla a spíš by ses měl obrátit na nějaké pouštěče, nebo v případě hospody použít JB a po srandě. Tam ti řekne naprosto přesně firma co to bude instalovat.
    • 24
  17. Ale my už takovou partu máme..
    • 23
  18. vector

    Google nikdy nelze

    To je goooddd!:D No jestli jste někdo sledoval včerejší Otázky V.Moravce spec.,,tak asi nejlepší byl ten komunista Beneš.Ten byl uplně ale uplně aut:xvul.Většího vola jsem fakticky neviděl,vůbec se nedivím,že je v KSČM protože do tyhle zkurvený strany berou asi samý kret.......No zdravej člověk by tam asi nešel! Komunistickou stranu měly na začatku 90let zakazat a bylo by dnes většího klidu!! Vzít na ty důchodce kulomet,kteří furt věřej že to tady bylo před rokem 1989 lepší a že cesta socialismu je ta správná!! To by byla paráda a ještě bychom ušetřili. Socialisticky pracovat a kapitalisticky žít. Nejlepší je, že si neuvědumujou, že tu nic nevytvářeli, dojely majetek a stroje z první republiky do poslední součástky... rozkradlo se co se dalo. Na úspory a důchod nešlo nic, nebo naprosto zanedbatelná a netržní částka a pak natahujou ruku. Neříkám, že má důchodce chcípnout na ulici, když nemlže pracovat, ale pokud si neuvědomuje, že to tak bylo a teď ho živíme my, pokud vykřikuje, jak to bylo super a chce nám kur... i naše životy.... škoda nábojů. Dal bych mu to na co má nárok, podle hodnot co tehdy vytvářel a chcípnul by sám.
    • 16
  19. 1...Tohle sou všechno kecy. 2...Spoustu umělců nemá smlouvu s OSA a žádné peníze od nich nedostanou i když ty je bude z toho rádia poslouchat milion lidí. 3... Poplatek za rozhlasový přijmač se platí za domácnost a platí ho v podstatě každý a proto ho může každý poslouchat kde chce, i v tom kadeřnictví. Veřejná produkce je třeba venku, nebo v místnostech, kam lidé chodí kvůli té produkci a ne se nechat ostříhat. Nevíc za to nevybíráš žádný poplatek. Normálně na ně dlabat a když přídou skopat je ze schodů. To je jediný recept na tuhle verbež.
    • 24
  20. 1...Tohle sou všechno kecy. 2...Spoustu umělců nemá smlouvu s OSA a žádné peníze od nich nedostanou i když ty je bude z toho rádia poslouchat milion lidí. 3... Poplatek za rozhlasový přijmač se platí za domácnost a platí ho v podstatě každý a proto ho může každý poslouchat kde chce, i v tom kadeřnictví. Normálně na ně dlabat a když přídou zkopat je ze schodů. To je jediný recept na tuhle verbež.
    • 24
  21. vector

    ECU - zapojení počítače k autu

    Jo to může.. nebo špatná váha vzduchu. Tzn.. hodí údaje, pro které už není mapa. Nebo Lambda neustále tvrdí, že je třeba chudá směs i když jde maximum.
  22. vector

    Úsporná opatření

    Jsou taky za kačku na recept ?
    • 10
  23. vector

    Google nikdy nelze

    JJ Google ví že silnější pes .... http://www.arachne.cz/index.php?clanekid=18
    • 16
  24. vector

    Staré auto, hotová rakovina.

    A kolik si jel panáčku. Máš tam takovej budíček. Ukazuje otáčky a když bez ohledu na to jak se ty cejtíš a jak venku hezky svítí sluníčko. Teda když celou cestu ukazuje vysoké otáčky, tak budeš mít nakone vysokou spotřebu. Máme s maminkou takový trik. Nejezdíme trvale nad ekonomické otáčky, nebo se pak smíříme se spotřebou. 1,2 HTP taky žere 12 když po dálnici jedeš \"rychle\"
    • 14
  25. vector

    Vystřelené airbagy

    Opravdu tu existuje hledání. Dokonce jsou tu fotky vystřelených a nevystřelených pasů. Je tu popis jak to poznat na první pohled jak z uchacení pasu, tak ze vzhledu té patrony. Reaktivace je teoreticky jen Soft záležitost, ale fabrika z toho dělá vědu. teoreticky se to nesmí dělat jinak, než pro studiiní účely. Prakticky to nikdo nepozná, jen tak, že najde jiné airbagy a původní jednotku.
×
×
  • Vytvořit...