Přejít na obsah

Rikic339

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 377
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    8

Vše od uživatele Rikic339

  1. Medvěde a kde máš ten tablet umístěný? Mě nejde o ten tablet jako takovej, ale o to nesmyslné umístění + sledování fotbalu během řízení... Všichni víme že na skle by nemělo nic být, i kamera má být za zrcátkem aby nebránila ve výhledu.. Pak to končí sraženými chodci na přechodu, protože ho řidič neviděl (je to to samé jako si oškrábat jen část čelního skla před řidičem a zbytek nechat zamrzlý)
  2. No snad to z toho uvidíte, musel jsem to víc přiblížit.. Ale potkla jsem večer rozvozové auto "Pizza Bořislavka" a nestačil jsem se divit, uprostřed čelního skla měl frajer tablet na kterém sledoval fotbal (a myslím že je patrné že to byl nějaký větší typ tabletu) jak tohle může někoho napadnout, dát si tablet doprostřed skla??
  3. Tak já mám docela štěstí že je to známý.. Jinak když jsem byl teď nedávno v autorizáku a viděl hodinovou sazbu nějakých 1100 za práci mechanika.. Tak by to asi bylo ještě dražší
  4. Tam je prostě problém ta práce, asi neexistuje servisák kterej by to rád dělal Nechci dělat reklamu, ale ja kupoval na https://www.carsshop.cz/nahradni-dily-na-auta/nahradni-dily-peugeot/ a maximální spokojenost, celkem už jsme tam brali dvě spojky na Peugeoty. Ověřují i přes VIN, celkem rychlé dodání a díly jsou kvalitní
  5. Total Quartz INEO ECS 5w30 přesně jak výrobce doporučuje a kratší intervaly (předpokládám tedy že máš fap)
  6. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Sice to tam zahodil jak prase, ale do "chlívku" se vešel jak koukám
  7. Rozvody už si nepamatuju, ale spojku jsem loni řešil. Ofiko v autorizáku to bylo kolem 25 tisíc, já to měl ale za nějakých 13 z toho cca 9 mě stála celá spojková sada včetně dvouhmoty.
  8. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Pár měsíců pryč a je tu nějaký ten update.. Autu přibyl bohužel nový šrám, před barákem nám vyhrazovali místa pro práci na chodníku značkama zákazu zastavení a plácli mi ji hned za auto, ráno ji spolubydlící našla padlou na auto díky větru - výsledek je poškrábaná hrana kufru bohužel to spolubydlící narovnala a nevyfotila, takže to nemám jak řešit, snad se to podaří rozleštit.. Ono to ani moc vidět není pokud se na to člověk nezaměří - ale když o tom člověk ví tak ho to prostě se** Dále se nám pomalu ale jistě blíží jaro, takže jsem objednal letní pneu Uniroyal rainsport 5 a taky mám na balkóně připravený jeden větší upgrade (nebo spíš opravu), víc se k tomu teď vyjadřovat nebudu, čekám až bude čas na přehození a pořádné nafocení Nic víc se neudálo, teď s kamarádem plánujeme pracovní víkend na autech, tak snad se podaří rozleštit pár šrámů, nejspíš se vrátí folie na střechu a proběhne kompletní jarní očista vozu.. No a ještě nějaká aktuální fotka
  9. Rikic339

    Kamera do auta

    Taky ji mám za zrcátkem, na nalepovacím držáku + mám neorigo přísavkovej držák kvůli služebnímu autu atd. Já ji mám přelepenou folií co mi zbyla Jinak nákupní cena (nějaký tři roky zpět) byla 1500,- dneska už je to ještě levnější
  10. Rikic339

    Kamera do auta

    Přesně tu myslím Jasně, nemá GPS (to mi nijak nechybí), senzor pohybu (opět nepotřebuju) a někomu vadí šedá barva že je pak vidět že máš kameru... Ale má i wifi - s appkou jsem nikdy neměl problém - prostě za ty prachy jsem maximálně spokojenej
  11. Rikic339

    Kamera do auta

    Já nevím.. Mám xiaomi YI a jsem maximálně spokojenej, 60 snimku frekvence, větší úhel záběru.. A podstatně levnější I v noci točí skvěle.. Pár kamer jsem i testoval a lepší byly až kamery nad 6 tisíc
  12. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    No jak tak koukám , tak je parkování přes dvě místa prostě normální Snad vždy se najde někdo kdo přijde s argumentem proč to tak dělat (drahej lak, nový auto, nechci škrábance atd.) a já si pak přijdu jak idiot, že s poměrně dost velkým autem s mega dlouhejma dveřma zvládám bez problémů parkovat i na úzkých parkovacích místech v OC bez toho aniž bych odíral auta ostatním.. Pokud nechci důlky od dveří, tak si buď parkuju auto co nejdál od vchodu (ano, potkávám i auta co parkujou co nejdál od vchodu přes dvě místa, ale takové ani nefotím protože to pak dokážu pochopit a kolem nich je dost místa na parkování) a nebo na taková místa prostě nejezdím - a ne že budu poblíž vchodu zabírat dvě místa najednou. Taky mě *neumím psát slušně* když najdu na autě něco novýho, ale NIKDY by mě nenapadlo parkovat takhle jak totální vemeno... Toto je prostě totální bezohlednost a jakýmkoli výmluvám od lidí kteří takto parkují se jen vysmívám, protože to jen ukazuje na jejich nízkou inteligenci
  13. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Fajn, zapomněl jsem dodat že když jsem přijel už tam stál :DD Mimochodem podle této logiky - pro mě nesmyslné - bych musel vždy a všude parkovat před dvě místa Takže toto vážně neberu.. Jak píše Klemoň, pokud bych měl spolujezdce tak vyjedu a pak by nastoupil, když vím že mám dveře jak kráva, myslím na své místo, spolujezdce kdyžtak vysadím před zaparkováním nebo naberu až po vyparkování..
  14. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Včera jsem po dlouhé době zavítal do OC Nový Smíchov a je to tam furt stejné.. Takových jsem tam napočítal hned 6
  15. Tak sem přidám teď nedávný incident co se stal před barákem.. Postarší pán parkuje na couvačku k obrubníku - pomalu, pomalu.. A najednou hrc a rána o obrubník že skoro vyskočil nahoru (zrovna jsem šel z práce a docela jsem se ho lekl).. No a takhle to vypadalo ráno Obě zadní prázdné a auto kompletně sedí nárazníkem na chodníku
  16. Takové malé překvapení mi přijde, nikde jsem si nevšiml že by Peugeot něco takového chystal a najednou na Youtube vyjdou hned dvě videa představující 4x4 Pickup
  17. Rikic339

    Kontinent v plamenech

    Mnoho povyku pro "nic" Kolegyně v Austrálii několik let žila a říkala že to tam bylo naprosto běžné, každý rok - ale nikdy kolem toho nebyla taková mediální masírka. Navíc dřív se vypalovalo úmyslně, pak to najednou někdo zakázal a od tý doby je to problematické.. Ale prý to není o moc horší než co si pamatuje když tam žila
  18. Rikic339

    renovace alu kol vč změny barvy

    Ouu.. A to jsem si myslel že jsou moje kola ve špatném stavu Beru zpět!
  19. Myslíš lístek od policajtů? Já myslel že ten už se nějakou dobu vubec dávat nemusí Bylo až moc případů kdy lidi tvrdili že žádnej lístek neměli - musel jim ho určitě z toho auta někdo vzít a bla bla..
  20. Záleží kolik efektů, přechodů atd. potřebuješ. Já používám Wondershare Filmora 6 a stačí mi to - je to sice už starší ale dostačující.. Sony Vegas určitě lepší, popřípadě již zmíněná Adobe Premier je top, tam už jdou dělat zázraky
    • 7
  21. Popravdě jsem chvilku váhal jestli to nepatří spíš do vtipů - pokud si bude myslet admin že ano tak se omlouvám, snad to pujde přesunout do vtipných inzerátů Jen nějak furt přemýšlím jak je možné že se toho auta "vláda" zbavila včetně vybavení - nejsem znalec, možný je to úprava samo doma a jen to vydává za vládní auto https://www.sportovnivozy.cz/125569-skoda-superb-36-v6-vladni-praha-13
  22. Už je tam docela dlouho a zřejmě ji nikdo nechce - přitom vypadá dost zachovale Netuším jak je to s tím nájezdem pravdivé, ale možná po ni někdo pokukuje.. https://auto.bazos.cz/inzerat/113778804/peugeot.php
  23. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    No kdyby tam stál někdo s čumákem přes čáru, tak by pak řidič nevylezl.. Aspoň tak to z fotky vypadá
  24. Rikic339

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    No to souhlas, palec nahoru a to pořádnej Mám příbuzného u Policie na statistice, takže bohužel vím jak často se to takhle uzavírá.. Hlavně že to "dobře" dopadlo a pachatel se našel Rovnou přiložím jednoho parkovacího umělce - ten se podle mě musel snažit aby to dal přesně mezi pruhy a ještě ani nedocouval k obrubníku Bohužel jsem ho neviděl přijíždět, ale nějak se mi nechce věřit že tam nebylo volný normální místo a že tam měl překážku kvůli které nemohl ani pořádně zacouvat...
  25. Měnil jsem FAP, přes autorizovaný servis objednán z Francie z Peugeotu origo repas a cena 12000.. To zas taková raketa není a mám klid To že za tu cenu přišel fungl novej je věc druhá prý když zrovna není repas, tak dají nový za cenu repasu (za to se fakt nezlobím) Takže za mě - výměna a jede se dál
×
×
  • Vytvořit...