Rozměry pneu máš v TP. Taková by měla být i rezerva, pokud není uvedeno jinak (třeba dojezdové kolo). Jinak na tom moc nezáleží (právně). Třeba pokud se jezdí na zimních, tak rezerva se nepřezouvá, že. Je mi teda divné, proč máš na předku něco jiného, než na zadku (i když předpisy to nevylučují, mluví se pouze o nápravě - vyjma situace, kdy se jede na rezervě).