Nikdy jsem se v tom nehrabal, ale kdyby se to stalo mě a měl bych to vyhodit, tak bych se do toho pustil.
Mno... jde o to, jaký systém projekce tam je. Laser to asi nebude. Nejspíš to bude LCD prosvícený světlem a promítán obraz. Bych to asi vyhodil.
Ale: Tozebrat projektor, nejspíš tam bude takový skleněný panýlek, to by mohlo být to LCD. To bude napájený buď přímo nějakým plocháčem přes konektory, nebo pomocí obligátních gumiček. Z toho vyplývají možné problémy: Zlámaný ten plocháč, problém v konektoru, nedostatečný přítlak na ty gumičky.
Sri, že píšu, i když jsem to nikdy neviděl... Ale nějak mi to nedalo...