Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Skus mrknout sem: http://truckgame.cz/upload/ets2/faq-multiplayer.pdf
  2. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Hru musís mit rozchozenou pres Steam - Na Steamu si aktivujes cdkey, ktery dostals, tim si ji pridas do knihovny, stahnes, stahnes MP, ten nainstalujes a musi to valit
  3. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    222johny222: Máš tu hru stáhnutou a aktivovanou na Steamu? Podle toho screenshotu to totiz vypada, ze ne.
  4. Taky vše nej do roku 2015, hlavně stěstí!
  5. MrChodny

    Dotaz na adminy

    Páprda ;-) lup tam mínus
  6. MrChodny

    satelit s motorem

    motor za litr, parabola za 300, konvertor za 200. Prezilo to zaruku, nebudou to shity. Za litr dobry prodej pro prodejce. Kupec muze kilo dve stahnout...
    • 6
  7. MrChodny

    satelit s motorem

    Myslím, že tisícovka bude optimální cena.
    • 6
  8. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Vidis to, kdyby sis hru koupil hned na zacatku a nehral kradeny warez, byl bys ted bez problemu ;-)
  9. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Na Steamu je Gold Bundle za 7,42€... http://store.steampowered.com/sub/31562/ - cena asi jednoho obedu.
  10. MrChodny

    Česká televize

    Ten slint pocházé z Aeronetu, "zpravodajského" serveru, který si běžně vymýšlí... Viz třeba kauza s červenýma kartama: http://disidenti.org/schmied/hoax-v-podani-aeronetu
    • 33
  11. MrChodny

    Reinstalace notebooku acer

    Windows 8.1 obnovíš lehce: Nastavení počítače -> Aktualizace a obnovení a tam vybereš Úplné smazání a obnovení Windows. Není potřeba licenční číslo, Win8 jej mají už v BIOSu.
    • 8
  12. Též děkuji.
  13. To už je skoro jako na novinkách.cz...
    • 50
  14. MrChodny

    Co je error code -11?

    Potvrzuju - dneska koupen Titanfall za €9.99 jenom dekomprese audia potřebuje 40GB...
    • 15
  15. MrChodny

    Co je error code -11?

    to bude nejaka kradena NBA2015 nebo tak neco...
    • 15
  16. Pátera mají teď v Lidlu za 89.90/8ks.
  17. MrChodny

    Mikrotik

    L7 sice nevidí do https, ale ten regexp řeší hlavně dns dotazy, které zašifrované nejsou.
    • 61
  18. MrChodny

    Mikrotik

    A já zase doporučím variantu bez proxy, ale s l7. /ip firewall layer7-protocol add name=facebook regexp="^.+(facebook|youtube).*\$" /ip firewall filter add action=drop chain=forward comment="drop facebook" disabled=yes layer7-protocol=facebook src-address=\ 192.168.1.0/24 Blokují se požadavky na youtube a facebook z adres 192.168.1.0/24
    • 61
  19. MrChodny

    Vyčištění NTB od prachu....

    Péťa: je to trochu extrém... Nebral bych to uplne doslova.
    • 52
  20. MrChodny

    Mikrotik

    Máš pravdu, i to je způsob.
    • 61
  21. MrChodny

    Mikrotik

    Firewall je imho nezbytný, protože router ty pakety mezi interfaci předává automaticky (forwarding lze vypnout až od verze 6.xx). Navíc pokud je ten router hraniční pro oba interfacy, bez zapnutého forwardingu by to nefungovalo.
    • 61
  22. MrChodny

    Mikrotik

    To můžeš zakázat.
    • 61
  23. MrChodny

    Mikrotik

    IP-> DHCP Server -> poklikáš na dhcp1 a v Interface změníš na Bridge1.
    • 61
  24. MrChodny

    Mikrotik

    Bridge -> pluskem přidat nový bridge, na záložce Ports přidat LAN2 a WLAN1 k Bridge1 IP -> Addresses -> interface k LAN2 změnit na Bridge1 - pak bude mit LAN2 a WLAN1 stejný rozsah. Upravit konfiguraci DHCP, aby adresy priděloval na Bridge1 a jeto. Edisonuv přispěvek ignoruj.
    • 61
  25. Diskstation od nějaké verze 3.x umí poznat, pokud vytváříš nový filesystém větší než 16TB, tak příslušně upraví příznaky toho EXT4 a proběhne to ok. Pak už se dá zvětšovat až do aleluja. Budeš asi potřebovat celé synology zazálohovat, zbořit raid, znovu ho vytvořit a na něm vytvořit EXT4. Pak by to nemělo nijak protestovat a vše by mělo hladce proběhnout.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...