Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Houby cenzura, jen aplikace bodu 10/ mistnich pravidel takove veci sem nepatri.
    • 51
  2. Vvitty

    novinky v eshopu

    v eshopu se objevi behem par dni, jen je nafotim a poprosim Kurtika, aby je tam nahazel. Matrix: pozde uz jsou hotove, braly se proto aby jsme splnili minimalni odberove mnozstvi, jinak to byla limitovana edice, po jejim doprodani dalsi nebudou. Duvodem je minimalni mnozstvi 500ks, ktere ma smysl jen pokud se vetsina pouzije hned, napr. jako darek. Napresrok vymyslime neco jineho, tak treba pristi vedeni toto muze zopakovat, kdyz se budou clenum libit. Salda: vune je \"vanocni mix\" ) [upravil dne 16.12.09 Vvitty]
    • 40
  3. Peta: hmmm, taky mam na baraku vybojku z verejneho osvetleni :D mame to tam jako prenosne osvetleni pro stavebni prace...
    • 76
  4. Vvitty

    novinky v eshopu

    ty vanocni jsme delali jen jako vanocni edici, v eshopu budou tusim vanilka, broskev, cena kolem 50.- jestli trvas na te vanocni, tak Ti poslu muj
    • 40
  5. peugeot09: az bude stat motorovy olej zhruba stejne, jako stoji zbytek toho auta, tak se to riziko muze zacit vyplacet ;-) PS: v tomhle nedam dopustit na historickou Canon BJC-210 a srovnatelne rady. Cartridge uvnitr je u sousedky jeste z roku 2001 a jako inkoust se tam leje znackovy Kooh-I-Noor, lahvicka za 32.- (stavala 18.-, kdyz jsem ji kupoval poprve)... v zivote to nevyteklo a tech lahvicek uz se tam prostridalo k desitce. Na druhou stranu prvni deskjety od HP vytekaly s oblibou... [upravil dne 15.12.09 Vvitty]
    • 51
  6. Vvitty

    Cebia zkušenost

    Matrix: treba uz jen proto, ze auto ktere dnes v Nemecku projde jako ciste muze za mesic vyhodit vysledek ukradeno? Staci na to domluva majitele a zprostredkovatele, ze mu krome pojistneho od pojistovny vyplati jeste provizi, kdyz kradez auta nahlasi az po navratu z dovolene... a mezitim se auto davno proda.
    • 14
  7. http://www.alza.cz/tiskarny/multifunkcni/18842931.htm litr inkoust, dva a pul laser... podle me nema cenu shanet starou, protoze kdyz Ti ji nekdo venuje za odvoz, tak asi bude bez naplne... coz znamena stejne investovat srovnatelnou castku. Jen pozor, ze v tiskarnach jako prvni napl byva bezne takova, co obsahuje 40-60% normalni
    • 51
  8. laser multifunkce stoji nejlevnejsi do dvou litru... to se vazne nevyplati resit nekde nakupem z druhe ruky...
    • 51
  9. ano i ne. je to nejakych 20-50W v pustenem stavu, coz neni tolik... bohuzel, vetsina jich zere temer stejne i ve stand by, protoze protoze vyrobci neustale kopiruji jedno z ukazkovych zapojeni drevnich dob, u ktereho slo o to demonstrovat ze to konecne funguje, a ne resit nizkou spotrebu. Za rok to dela klidne 200kWh, nekdo jich ma doma i vic... s novymi regulacemi a snahou vyrobcu necim zaujmout bude lepe, ale to jeste par mesicu potrva...
    • 76
  10. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Pastorek: on zrejme narazi na to, ze kdyz tu chtel inzerovat veci nikoli jako soukroma osoba, ale jako prodejce, pozadovali jsme po nem uhrazeni 500,- za inzerci... ale ani to platit nemusi, pokud bude chtit na forum jen tak prispivat Mato88: mimochodem, stale tu nejak postradam link na nejaky lepe fungujici SK klub, kde je vse zdarma... ???
  11. prekvapilo by me, kdybys na svitici monitor v noci nevidel, to by stalo za vymenu monitoru nebo navstevu dorpavniho inspektoratu k odevzdani ridicaku ... problem je v tom, ze zirani do zarovky pri okolni tme ocim nesvedci. proto by melo byt pritomne jeste nejake pridavne osvetleni, totez plati mimochodem pro TV.
    • 76
  12. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    dobrou a hezke sny
  13. ciste offtopic - Medo, jestli pri psani na kompu v noci nepouzivas pridavne osvetleni, tak delas svym ocim vskutku medvedi sluzbu
    • 76
  14. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    mato88: je to proste, pozadavek v podstate symbolicke castky celkem spolehlive odrazuje ty, co se zde zaregistruji jen kvuli tomu aby meli moznost sem nahazet inzeraty (a ze takovych je dost). A pravidla musi platit pro vsechny stejna Nevim jak ty, me by moc nebavilo tu mit reklamu na kazdem kroku... Nu, coz, vezmi svych usetrenych 20€ a dej si za ne vecer nejake to pivo, na zdravi [upravil dne 13.12.09 Vvitty]
  15. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    mato88: nenapadlo Te, ze provoz serveru i klubu take neco stoji? srovnatelne komercni pripojeni jako to, ktere vyuzivame - odhadem 20.000 / rok k tomu vlastni server, ktery je prekvapive nutne koupit a jednou za cas vymenit, vsichni zname moralni zivotnost teto techniky. serveru je nutne zajistit take nejakou spravu atd., i presto ze vetsina prace je zde odvadena dobrovolne a bez uhrady... pokud Te zajimaji dalsi provozni naklady, doporucuji shlednout napr. zapisy z jednani vedeni, ucetni uzaverky, pripadne pohyby na klubovem uctu. Ten je mimo jine verejny prave proto, aby vedeni nemohlo byt nikym obvinovano ze snahy vyvest z klubu penize. A v neposledni rade, clenstvi zde je zdarma, pokud Ti jde jen o forum nebo ucast na klubovych akcich. Nakonec na to ani nemusis byt clenem.. jsem rad, ze se najde alespon tech 420 (aktualni stav) clenu, kteri si priplaceji za radne clenstvi, at uz kvuli moznosti ovlivnovat deni v klibu, vyuzivat nekterych slev, nebo proste jen tak pro dobry pocit ze pomohli udrzet v behu toto forum. Pridano dodatecne (asi pisu pomalu ) - ktere kluby tak treba funguji? Radi se poucime ;-) - jestli chces mit nekde na foru v prislusne rubrice komercni inzerat a neplatit to petikilo za rok, mam jednoduche reseni - investuj svuj cas, poskytuj zde ostatnim nejakou dobu zdarma rozumne technicke rady atd a nebudes jej muset platit. [upravil dne 13.12.09 Vvitty]
  16. mas set top box? dvdcko? novou TV?
    • 76
  17. dekuji, byl to hezky sraz tak hezke svatky ! PS: doufam, ze se tricka a mikiny libi
  18. Vvitty

    Bydliště

    rekl bych, ze nikomu neni braneno v tom si bydliste uvest, kdyz jej neuvadi, jeho smula
    • 22
  19. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    ad volby - v zasade nikde neni psano nejen to, ze by kandidat mel byt z Prahy, ale ani ze by mel byt z CR. I kdyz pripadny kandidat ze Slovenska by ve volbach mel asi horsi pozici kvuli tomu, ze preci jen clenove co obvykle z CR kandidovali jsou znami ze srazu atd... Pastorek a Lubk0: gratuluji a tesim se az poslete nejaky navrh.
  20. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Promin, ale ono to hodne spolecneho ma. Forum tvori momentalne tak 1/3 az 1/2 aktivit clenu na klubu... dalsi velkou cast tvori srazy. Klub bez nejake formy fora je v dnesni dobe minimalne zivotaschopny, prave tady se odehravaji veci jako technicka pomoc, pokec clenu kdyz neni sraz atd. A mit klub a pouzivat ciziho fora, tomu se rika prizivnictvi Ale ono je to stejne v podstate jedno, protoze tyhle aktivity uz se cas od casu objevuji dva roky a vysledek nikde.
  21. Vvitty

    Koupit si či nekoupit bydlení

    Ceny bytu v Praze posledni rok ci dva bud stagnuji (pokud to jsou nejake opravdu zajimave byty, ktere si majitel muze dovolit mit prazdne, obcas se neco i proda) a nebo poklesly. A v obou pripadech se silne zmenila dostupnost - zatimco pred dvema lety, kdyz mi prisla informace o zverejneni novinky napr. na reality.cz na neco zajimaveho, obvykle nemelo smysl na inzerat vubec odpovidat, pokud clovek nebyl schopen se do hodinky ci dvou dostavit na prohlidku a idealne rovnou podepsat smlouvu, dneska tam visi i tydny. Je to jasne videt, kamarad co pred dvema lety podepsal smlouvu na byt jej letos prebiral, kdyby se na to tenkrat vybodnul, tak mohl v tentyz den prebirat tentyz nebo podobny byt v dome za cenu o 10-20% nizsi. 100% hypoteka je a/ blbost (az na par vyjimek) b/ nikdo je uz dneska nedava, a pokud nahodou ano, tak za nesmyslnych podminek dalsi vec je, ze se pred deseti lety nejvice prodavaly male byty typu 1+1/2+kk, ev. 2+1/3+kk. Od te doby si spousta jejich majitelu poridila takove vybaveni domacnosti jako je pritelkyne/pritel a navic jeste deti. Takze jim tyto byty prestavaji stacit a poohlizeji se po necem vetsim. To by mohlo dale vyvolavat tlak na ceny malych bytu. Tech vlivu na rozhodovani zda koupit, nebo nekoupit je ale vic - je dobre nezapominat ani na to, ze po dvaceti letech bude byt vyzadovat investici, to je tak nejak zivotnost vetsiny vybaveni - takze topeni, koupelna, pravdepodobne podlahy, elektro... Oproti tomu vzit v uvahu, ze pokud se do najemniho bytu nastehuji nejaci neprijemni sousede, nebo clovek zmeni zamestnani na druhy konec Prahy, da se situace vyresit behem tri mesicu bez nejakych velkych nakladu, coz u vlastni nemovitosti tak dobre nejde. Totez v pripade, ze byt zacne byt maly, nebo prilis velky. Miras: nevidel bych to tak optimisticky, i kdyz zatim na chovani lidi v nekterych segmentech nepozoruji nejaky strach ze ztraty zamestnani atp., je dobre si vsimnout, ze narusta doba pro splaceni faktur a dost podniku se diky tomu dostava do druhotne platebni neschopnosti, jak to dopadlo naposledy si treba nekteri jeste pamatuji. Zatim to sice nespada do nedobytnych pohledavek, ale je to dost zavazny ukazatel. Jednim z duvodu oziveni muze byt take to, ze posledni rok dost firem prakticky zastavilo objednavky zbozi a spise se \"vyprodavaly sklady\", a protoze ted uz neni co vyprodavat, zacali zase objednavat a vyrabet. Ale je dnes velmi tezke rici, zda to zase nespadne nazpet. A v neposledni rade je dobre se pripravit na to, ze se zvysi dane. To, ze se promitnou okamzite do cen novych bytu je spise snaha developeru zopakovat paniku let minulych (zmeny DPH, vstup do EU...), protoze prechod na Euro je jeste daleko, nez realita dnesniho dne. V dobe, kdy se neprodava tezko budou zvedat ceny. Ale je dost realne, ze se zvysi napr. dan z prijmu, DPH, spotrebni dane. A na tento fakt v podstate nebude mit vysledek voleb vliv, jedine co vysledek voleb muze ovlivnit je vyse a hranice jednotlivych sazeb. Kazda vlada bude muset nekde vzit penize, mimo jine i na sekeru zatatou CSSD spolu s KDU a ODS tento tyden. Skoda dobre sance nechat udelat spinavou praci nekoho, komu na zvoleni v podstate nezalezi a muze se zabyvat realnym stavem veci...
    • 26
  22. Vvitty

    Trošku podrobnější statistika fora

    hele, Francie, ta je moje :D
    • 19
  23. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    asi jsem nejak nepochopil myslenku za touto vetou?
  24. Vvitty

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Promin, ale nemuzes zalozit vlastni klub a chtit vyuzivat jednu z hlavnich sluzeb nekoho jineho, ktery tak bude nest mimo jine vsechny naklady s tim spojene (to nejsou jen penize, to je taky cas spravcu, kteri to delaji vicemene dobrovolne ve svem volnem case). Navic se dodnes zadny zastupce peugeot-klub.sk neozval s tim, ze by treba neco takoveho chtel, spise mi prijde ze jim tady nevyhovuji ruzne veci a proto se chteji separovat... PS: Za me osobne jako clena vedeni klubu mohu rici, ze jsem proti tomu, aby jine obcanske sdruzeni nebo klub vyuzival jednostranne zazemi, ktere bylo vytvoreno cleny a zastupci klubu za dlouha leta. Je mozne, ze nekdo prijde se zajimavou a realnou nabidkou a predstavou, zatim se to vsak nestalo. A i kdyby presvedcil me a treba jine cleny vedeni, musel by jeste presvedcit dostatek mistnich radnych clenu.
×
×
  • Vytvořit...