Honza: Tobe jsem dodak posilal 23/2. Ted jsem Ti jej opet preposlal na mail honza.krp@seznam.cz , ktery mas uveden v profilu. Co SPAM slozka ? Nespadlo to treba tam ?
Frozz: posledni davky dodaku jsem psal 16/2, 23/2 a 28/2. Tvuj mail v odeslane poste nevidim, takze jsem zrejme zadny dodak k Tve objednavce nedelal. To muze mit vice duvodu, bud jsem ji prehlednul, nebo se priradila nekam do davne historie. Nemam ted pristup k objednavkovemu systemu, ale protoze podle ID a mailovych oznameni byla Tva objednavka zaregistrovana 15/2, tak ji vecer dohledam a dodak Ti poslu. Omlouvam se za zdrzeni
Kurt: nepraskej :P:papa
Pokud to tu cte nekdo, kdo uz zaplatil, tak dalsi balicky budu rozesilat zrejme v nedeli.
S novym serverem je naplanovan prechod na vyrazne uzivatelsky prijemnejsi rozhranni, a to jak pro cleny klubu, tak pro obsluhu eshopu.
[upravil dne 3.3.11 14:21 Vvitty]