Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. No tentokrat beze me... na dany termin budu ve Francii. Tak si to tam pekne uzijte
  2. Aktualne se preslo na novy server, nejakou chvilku jeste pocitam zabere nez se vse overi v provozu, potom se treba neco bude dat udelat. Ale to uz vzhledem k volbam bude namet spise na ustavujici schuzi noveho vedeni. Treba se tam dostane nekdo s rozumnou znalosti IT a vezme si tuto vec na starost.
  3. Taktez dekuji za prijemny sraz, a to organizatorum za dobre pripraveny program, a take ucastnikum, kteri spolecne vytvorili prijemnou atmosferu. A prijemne prekvapilo videt tez nektere stare tvare, ktere se posledni dobou na srazech neobjevovaly :-)
  4. Vvitty

    Grillmasters

    Dekuji za ochutnavku
  5. Vvitty

    koupě projektu rodinného domu

    georgegg: tak az budete delat zasuvky, tak doporucuji nesetrit. Sice se to na instalaci trosku prodrazi, ale zasuvek neni nikdy dost. Preci jenom, mnozstvi zroutu elektriny narusta skoro geometrickou radou.
    • 19
  6. Vvitty

    koupě zavedeného e-shopu

    kajvet: zkus si procist treba diskuzi zde : www.prestashop.com/forum Ale pokud nemas neco zajimaveho (tj. idealne diru na trhu a nebo dobreho dodavatele), tak to nebude lehke. S tim, jak se objevuji open source reseni si eshop otevira snad kazdy... takze u bezneho zbozi je konkurence siroka. A i tak to do zacatku bude neco stat...
    • 28
  7. Stifler: zverejnovat cislo nejde, dokud lze podavat kandidatky Navic jsem tim jedno cislo jiz naznacil, kdyz si prectes stanovy. No, treba dorazi aspon tolik kandidatek, aby se ti ctyri clenove nutni dle stanov nasli.
    • 62
  8. Stifler: mene, nez kolik je treba pro to, aby klub mohl dale existovat dle stanov.
    • 62
  9. Zkontaktuj Aukro, je dost mozne ze nejsi jediny naiva, ktery na to skocil. Viz vlakna o tomto podvodu na jejich foru, a to uz pomerne stara. Nasledne se zrejme nevyhnes navsteve na policii, teda pokud dotycnemu nekoupis jinou E52 nebo neposles 3000. Oproti osobe ktere jsi sednul na lep mas totiz velkou nevyhodu, kdyz transakce sla pres Tvuj ucet s Tvymi udaji. Pokud je dotycna osoba aspon trosku schopna a ucet zalozila na kradenou nebo falesnou obcanku, tak ji nikdo nedohleda. Nebo aspon ne hned... Ze je vymyslene jmeno v podpisu snad ani neni treba pochybovat. Aspon mas zkusenost do zivota, v tomhle ma Oddie pravdu. Smrdi to na prvni pohled... proc by nekdo za to, ze naklepes tri inzeraty platil 5000 ??? [upravil dne 11.5.11 23:14 Vvitty]
    • 59
  10. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Ad samolepky - dneska budu posilat Kurtovi pocty kusu a novinek k doplneni, tak se postupne objevi. Posledni dva mesice nestiham v praci, takze je malo casu, a lepsi to hned tak nebude :-( Doufam, ze se ve volbach objevi nekdo ochotny, kdo prevezme agendu eshopu a bude mit vice casu po nasledujici dva roky
    • 40
  11. Fusion: zmeny v eshopu budou uz na novem vedeni, nema cenu neco noveho zavadet dva mesice pred koncem. Fusion & Pata: zkuste kandidovat, s nejakou konkretni predstavou, a uvidite ;-)
    • 62
  12. Osobni schuzka je tak max. jedna do roka... jednou ustavujici schuze, kam neni od veci dorazit, a pak mozna jeste jedna schuze... zbytek se resi elektronicky, jak jiz bylo receno. Takze jedinou podminkou je bydliste na uzemi CR, dane zakony CR o OS.
    • 62
  13. Sice je jeste mesic casu, ale neni od veci to tu obcas pripomenout. Trosku se bojim, jestli se vubec najde dostatek zajemcu na to, aby bylo mozne ustavit nove vedeni klubu, i kdyz bych klubu pral opak. Nejmene tri clenove stavajiciho vedeni jiz kandidovat nebudou, takze bez novych zajemcu to opravdu hrozi.
    • 62
  14. Vvitty

    Zóny Placeného Stání - ZPS Praha

    neco proti kolu? :aut
  15. Pomlazku ssebou, bude se vyplacet :D
  16. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Stifler: vlastnikem predchoziho loga je Ondra. O tom, jake duvody vedly k rozhodnuti logo zmenit necht odpovi nekdo, kdo o tom s Ondrou jednal, tj. minule vedeni.
    • 40
  17. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Brizan : objevi ;-) V dubnu.
    • 40
  18. Dekuji, nebrali telefon ani dopoledne, takze asi neordinovali :-) Scratch: nene, bude mi otevirat spolucestujici osoba az do vyreseni situace [upravil dne 14.3.11 10:19 Vvitty]
    • 11
  19. Tak mi cestou na Vysocinu zustala v ruce klika od dveri me 306, nema nekdo napad kde ted o vikendu na Vysocine v okoli Havl Brodu koupit jinou ? Dik
    • 11
  20. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Stare logo (tedy, abych byl uplne presny, to ktere mate na mysli) neni ani v soucasne dobe majetkem naseho obcanskeho sdruzeni. Takze jej jako klub pouzivat nesmime, pouze se doprodavaly zasoby. A kdo se dobre podiva, jiste v eshopu jeste par samolepek s jednou z verzi minuleho loga objevi. Jestli si nekdo necha vyrezat soukrome neco jineho je ale kazdeho vec. Sice s tim jako vedeni muzeme vyjadrit nesouhlas, ale to je asi tak vse, co s tim prakticky muzeme delat. Stavajici logo neni dokonale, problemu je vicero. Chtelo by napriklad poladit mimo jine kvuli tisku / rezani - to je duvod, proc se treba na tuzkach jiz neobjevuje. Ke zmene celeho loga v poslednich nekolika letech ale nebyla vule, a uz se o to ani do konce funkcniho obdobi snazit nehodlam.
    • 40
  21. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Peta: ano, bohuzel. Je to vyrazne komplikovanejsi, nez jak to vypadalo na zacatku a nebylo snadne najit providera, ktery zaruci slusnou uroven sluzeb a prijatelnou cenu. Holt mame pomerne velke naroky na prenosovou kapacitu.
    • 40
  22. Vvitty

    samolepka peugeotclub

    Honza: Tobe jsem dodak posilal 23/2. Ted jsem Ti jej opet preposlal na mail honza.krp@seznam.cz , ktery mas uveden v profilu. Co SPAM slozka ? Nespadlo to treba tam ? Frozz: posledni davky dodaku jsem psal 16/2, 23/2 a 28/2. Tvuj mail v odeslane poste nevidim, takze jsem zrejme zadny dodak k Tve objednavce nedelal. To muze mit vice duvodu, bud jsem ji prehlednul, nebo se priradila nekam do davne historie. Nemam ted pristup k objednavkovemu systemu, ale protoze podle ID a mailovych oznameni byla Tva objednavka zaregistrovana 15/2, tak ji vecer dohledam a dodak Ti poslu. Omlouvam se za zdrzeni Kurt: nepraskej :P:papa Pokud to tu cte nekdo, kdo uz zaplatil, tak dalsi balicky budu rozesilat zrejme v nedeli. S novym serverem je naplanovan prechod na vyrazne uzivatelsky prijemnejsi rozhranni, a to jak pro cleny klubu, tak pro obsluhu eshopu. [upravil dne 3.3.11 14:21 Vvitty]
    • 40
  23. Pokud to nevypada jako zbozi obchodni povahy (treba mych obvyklych 200 motorku z Japonska za 50K), neni to na firmu a celnik ma dost podkladu pro vypocet cla a DPH (je tam treba uvedena verohodna cena), tak rovnou prilozi dobirkovou poukazku. Jinak poslou jen vyzvu k procleni... A mnohdy tuto vyzvu poslou, i kdyz vyse uvedene podklady maji...
  24. Jestli je na balicku napsano GIFT nebo SAMPLE uz davno celniky nezajima. Podstatne je, co je uvnitr. Pokud tam bude neco, co dotycnemu nic moc nerika a hodnota bude 22 EUR, je velka sance ze to projde bez povsimnuti. Pokud tam ale bude fotak, tak s tim moc nepocitejte. Na druhou stranu to funguje lip, obcas se stavalo ze odesilatel pro jistotu balik radne pojistil (treba na dvojnasobek hodnoty), a celnik podle toho rovnou scitnul DPH a prilozil dobirkovou poukazku... Pomerne casto chodim na vyclivaci postu a je tam krasny vyhled do skladu, kde celnici vybaluji balicky a pripadne je projizdeji scanerem, takze maji celkem prehled. Samozrejme zalezi i na nalade dotycneho, jestli zrovna bude mit naladu u daneho balicku zjistovat hodnotu, zejmena pokud to jsou treba evidentne pouzite veci.
  25. Jeste ze si na stavebni firmu co s ni stavime nemuzu stezovat Ale taky jsme ted resili prusvih se stoupackami topeni, ktere se firma najmuta mestem zrejme nenamahala zapajet k sobe [upravil dne 23.2.11 22:51 Vvitty]
×
×
  • Vytvořit...