ze je to vzaty na predek by nebyl samo o sobe problem... zalezi, jak je to opraveny.
ale soude podle nekterych znaku, majitel patri spise do kategorie tuzing (radeni se stribrnym sprejem - sterace, zadni kryt nadrze, interier, ..., dekl baterky, pedaly a pod...) takze bych cekal spis horsi stav..
co se tyka r.v., tezko rict, neni tam videt zadny z vyraznych znaku. krome list, ale protoze strikal vsechno, neda se to podle nich poznat. ty svetla vypadaji spis na starsi model, cira optika by mela byt svetlejsi, ale fotky jsou des
jeste lvicek na volantu by se dal pouzit jako voditko, myslim ze nove modely je uz mely v chromu ale tady si nejsem 10% jist.
a proc uvadet takove nepodstatne detaily, jako rv a pocet km???