Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. eprom se uz davno nepouziva, to keramicky pouzdro s okynkem je moc drahy. dneska je vsechno ve FLASH ci EEPROM, takze to neni ani potreba vyndavat a svitit na to UV lampou sice se posledni dobou vyrobci snazi to aspon trosku ztizit, napr. ukladanim ve vice jednotkach mimo ECU, nicmene to jen znamena ze na to jak to prepsat neprijde franta z kravina, ale ze si na to franta koupi krabici s kusem dratu nekde z .ru za drive tvrdou zapadni menu. technicke reseni, ktere by skutecne zabezpecilo, ze to nepujde stocit je totiz tuze drahe, a stejne jde vzdycky jen o to jak draha bude pripadne obejiti takove ochrany. uplne stejny pribeh, jako IMEI u mobilu atd.
  2. to cisilko je minimalni rychlost, to jsem videl v koreji staci ty cisilka podtrhnout fixkou... Dane mas u me lahev neceho dobreho, at muzes aspon pak zapit cestu
  3. no tak zalezi z jakehom uhlu pohledu se na to divas ale snad nebude problem.. no kdyz me budou kluci moc tyrat, tak se schovam Netopírce v postílce [upravil dne 29/4/2008 voštík] Vostajzi, k netopirce s mekkym? tak to nevim, jestli ti takove schovavani projde :ticho
  4. 2Beda: no, cekal jsem ze se aspon trosicku vyspim holt me budou muset v sobotu na kontrole prichozi budit
  5. koukam ze tento sraz bude vazne narocny....
  6. aha dik za info, kdyz jsem tam jel planovat orientak tak to jeste nebylo.
  7. losovat se nebude, kdyz ho vyherce nebude chtit, propadne auticko me vroooouuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  8. jedno parkoviste bude na sobotu pronajaty pouze pro PGC ale na sprinty ponekud kratky.. clovek zaradi stezi dvojku.
  9. na patek to je smerovano zcela zamerne, protoze jako sobotni hlavni program je orientak, a lidi budou rozjety po okoli. patek jsou naplanovany Dodovy souteze, nicmene ty jsou volne a casove nenarocne. skoda ze cerna kraska tou dobou bude na Morave
  10. rekl bych ze lepsi trasa je Cernak, hradecka dalnice, sjezd na kolin, caslav a tam sjet na zleby a sec.
  11. Pozor na to, 30.000SKK je zhruba 23.400CZK... to jen tak pro ty, co jeste ziji v kurzu 1:1 jinak tezke doporucit, protoze kazdy hleda neco jineho, a co jednomu vyhovuje, ostatni muzou povazovat za silenost z mnoha duvodu. ja treba nesnasim prelidnena mista, takze se mi hrozne libilo v zime na Cabo Verde, vyslo to na deset dni cca 12.000CZK, hotel v centru mestecka, bez penze (resp. pouze snidane), coz bylo zcela zamerne - plna penze byla pouze ve velkych hotelovych komplexech, odkud se clovek pesky nikam nedostane, a ja mam radeji male restaurace s zivotem, nez sterilni prostory velkojidelen. Ceny v restauracich se tam hodne blizily evropskym, vecere tak 10-20EUR vcetne nejake sklenicky, a berou tam € v prosinci tam bylo +27-+30 stupnu, voda tak akorat, nekolik km pisecne plaze kde temer nikdo nebyl, moc pekne to bylo ale je to spis na valeni se po plazi s par vylety. a taky je to afrika, i kdyz je tohle jedna ze ctyr peti zemi, ktere jsou temer na urovni zaostale evropy, takze i standardy tam jsou trosku nekde jinde - obcas nejde proud (byt hotely maji vetsinou zalozni generatory), voda se odsoluje, atd... skoda, ze tam probiha zuriva vystavba novych a novych apartmanu, takze za pet sest let tam bude hlava na hlave
  12. Blizzard: tak naloz rychlokvasky nebudou sice tak ulezele, ale co uz
  13. Vvitty

    Pe.Tr ND shop

    Jo, to určitě. Ty mu urveš ventil, navaříš trubičku, na ni narveš gumu pro těsnění a na gumu nasadíš chladič a budeš nezákonně pálit alkohol! Fuj, že se nestydíš! A tohle máme podporovat? ale houby, jen urvu ventil, navarim trubicku, na ni narvu gumu pro tesneni, pripojim kompresor a bude z toho pretlakova komora pro odlevani forem
  14. Vvitty

    Pe.Tr ND shop

    shanim starej papinak, to nahodou nemas? klidne hlinikovej nebo jakejkoliv co tesni, varit se v nem uz nebude...
  15. Vvitty

    Lambo doors

    jojo, a budou se strasne smat jak se snazis vylezt pod tema dverma... fakt super za ty prachy
  16. Vvitty

    Tak jsem si trošku hrál

    2mefisto: radeji porid novy svetla, driv nez ti nekdo udela navstevu v kufru, az se rozhodnes ve dne v polich nekde odbocovat... dej si tam aspon treti brzdovy svetlo za sklo, kdyz uz... osobne bych takovehle veci upravoval heverem naposledy jsem malem sroloval typka, co se rozhodl ze to zaslapne kdesi uprostred silnice a bude odbocovat na polnacku vlevo. 2Stanly: jo, proto se to prece strika tim sprejem, ze to ma stejnou svitivost. davejte si na ty plecky co chcete, treba tunu plastu, ale at to proboha neohrozuje ostatni...
  17. Nemyslim, ze by ta cena byla nejak prehnana vzhledem k tomu, co se za ni nabizi. Neresit momentalne pudu a rekonstrukci, uz se hlasim Ohledne letadla, dost koupacich linek odleta v noci, takze se clovek nevyspi (ja osobne se pri zvuku turbiny fakt moc nevyspim) a prvni den je utahanej, tri hodiny predem tam sice neni nutne byt, ale dve hodky ano, hodina je minimum u letu mimo spicku. Na to letiste je taky treba se nejak dostat, takze bud taxik, a nebo hodka v MHD (pokud neni odlet v noci, to nic nejezdi), a to jeste pro lidi z Prahy. Mimoprazsti aby jeli vlakem a ... Ze ma dost charteru pul hodky zpozdeni je bezna vec, stejne jako to ze cestou muze byt treba jeste mezipristani nekde (prestup malokdy, to bych se na to pekne vyflaknul). Naposledy jsem z 10 dnu stravil jeden v letadle a jeden v polospanku na plazi... jeste ze jsem tam jel s jasnym cilem stravit vetsinu casu valenim se u knizky na plazi a koupanim Nadvaha zalezi hodne na tom, s kym se leti... stejne jako uroven sluzeb. Ty nejlevnejsi nemaji ani piti v cene, coz je pri dnesnich bezpecnostnich opatrenich zuzo. Ale letet na dovolenou s lidmi, kteri si celou cestu pousti ledovej vzduch na sebe i spolusedici, kaslou, pripadne chrapou... ne, dekuji, toho si dost uziju pri cestach za praci.
  18. pojedem spolu? to nevim, tady by nepomohlo ke ztraceni se cestou ani sebrat vam itinerar :D
  19. 2minimaxa: nechces peugeota, jo? no to budes ale diskvalifikovan :D
  20. no ty budou za odmenu pro viteze orientaku a jak tak koukam, tak vitezove asi nebudou chtit delat soutez Chcete me ale jeste budou k dispozici 4 mala skladaci auticka
  21. no ja si snad kvuli te modre krasce ten orientak taky dam, poseste bych to uz mohl zvladnout a nebloudit
  22. kdopak si nas asi odveze domu?
  23. 2Pavel.T. : moznost urcite bude, jen musime najit nejakou rozumnou silnici. 2Medved: dekuji za prani, at se Ti libi v Rumunsku, my si na Tebe urcite take vzpomeneme! ohledne vlastniho alkoholu, basa ani tak nevadi, ale nebylo by vhodne ji otevirat pred ukoncenim provozu restauracky. jinak v restauracce budou i nejake ty lahvace.
  24. Vvitty

    Pozor na ČSOB

    Pokud vinik nema ruceni, tak neni duvod se s nim soudit, skodu zatahne fond, zrizeny pro tyto ucely, a s vinikem se soudi on. soudit se samozrejme muzes, pokud plneni nekryje celou skodu, ale litat po soudech kvuli par tisicum si clovek hodne rozmysli...
  25. Vvitty

    jaké povinne ručení?

    Tak jestli budeš za rok u nich smlouvu vypovídat, tak snad na tom budeš lépe než já. Došla jsem na pobočku, že chci povinné ručení u nich zrušit, paní mi neustále tvrdila, že když jsem to u nich jednou uzavřela, tak to prostě zrušit nepůjde :D , to jsem tam samozřejmě byla s 6týdením předstinem, než měla ta smlouva skončit. Nenechala jsem se ukecat a prostě jí řekla, ať to laskavě zruší, tak paní zase začala s tím, že ona to nemůže udělat, že musím přes hlavní pobočku v Praze , což jsem měla zjištěno, že to není pravda, protože jsem den předem volala na infolinku a tam mi řekli, že smlouva jde zrušit jen písemně na pobočce. Takže si to přehazovali jako horkej brambor, ale teď už to mám snad vyřešené a jen čekám na papíry o bezeškodném průběhu, které údajně 14.4. posílali , tak snad to dojde. obvykle pomaha nechat si zavolat nadrizeneho... bohuzel, obcas na tech prepazkach sedi pitomci, a to nejen v pojistovnach, ale i v bankach a podobnych institucich.
×
×
  • Vytvořit...